در غرفه SU5021 در سال 2020 NAB نمایش Artel خواهد شد از ویژگی های محصولات که ساده رسانههای’ تغییر به hybrid IP/SDI و IP عملیات. بازدید کنندگان به Artel غرفه این فرصت را برای نزدیک ببینید که چگونه ویژگی های جدید و قابلیت های به تازگی اضافه شده به این شرکت برنده جایزه رسانه هوشمند پلت فرم تحویل™ را حتی بیشتر عملیاتی سادگی و انعطاف پذیری و مقیاس پذیری. Artel همچنین نمایشگاه شرکت Quarra IP PTP سوئیچ و FiberLink® خانواده از رسانه های حمل و نقل محصولات است.

رسانه هوشمند پلت فرم تحویل™
Artel هوشمند رسانه ای پلت فرم تحویل™ یک نرم افزار تعریف شده چهار کانال خودکار-حس 3G/HD/SD-SDI-over-IP چندکاره دروازه با یکپارچه nonblocking لایه 2/3 سوئیچینگ و مسیریابی قابلیت های. نرم افزار را فعال کنید راه حل امکانات تصویری چهار پورت برای انتقال صدا و اطلاعات کمکی و چهار GigE اطلاعات پورت پل به یک یا دو 10G رابط. طراحی شده به ضمیمه یکپارچه به شبکه IP بدون نیاز به خارجی عناصر شبکه هوشمند پلت فرم پشتیبانی از SMPTE ST 2022: 1, 2, 5, 6, و 7 hitless سوئیچینگ; J2K فشرده سازی; QoS; VLAN tagging; و مدیریت ترافیک است.

در طول نمایش Artel ارائه خواهد شد دموی زنده برجسته پلت فرم را J2K پشتیبانی و همچنین انعطاف پذیری آن است. شرکت کنندگان را ببینید که چگونه نرم افزار های مختلف تصاویر می تواند انتخاب شود برای فعال کردن قابلیت های مختلف بر روی سخت افزار نصب شده در سیستم به عنوان مورد نیاز است. یکی هوشمند پیاده سازی نشان داده خواهد شد در حال اجرا غیر فشرده تصویری و دیگری در حال اجرا فشرده تصویری به اجازه می دهد که دو جریان ویدئو مقایسه شود.

Quarra PTP Ethernet — در حال حاضر حتی ساکت تر
طراحی شده به صورت صوتی/تصویری, پخش زنده, عملکرد محیط های مانند opera, خانه, دفاع و امنیت, سرمایه گذاری, آب و برق و مخابرات و شرکت در آن برنامه های کاربردی که در آن زمان بندی دقیق و کنترل مورد نیاز Artel را Quarra خانواده PTP-آگاه موفق سوئیچ IP ارائه می دهد این صنعت دقیق ترین IEEE 1588-سازگار با زمان بندی و هماهنگ سازی. Quarra سوئیچ ها اصلاح شده است برای حمایت از اجرای زنده محیط. Quarra در حال حاضر ویژگی های طرفداران ساکت تر به عنوان به خوبی به عنوان جدید مبتنی بر نرم افزار کنترل است که تغییر سرعت فن بر اساس دمای کمتر از کلی سر و صدا. سوئیچ پشتیبانی SMPTE ST 2110 و سنت 2059-2 اجازه سازگار استفاده از IP رسانه های مبتنی بر تجهیزات با معمولی genlocked SDI تجهیزات. سوئیچ ها راونا AES67 تایید و دانته و QSC-تست شده است.

FiberLink® خانواده از رسانه های حمل و نقل محصولات
حمایت از تقریبا هر نوع تصویری, صوتی و سیگنال داده از جمله FiberLink ST, 2110, دروازه Artel را FiberLink® media حمل و نقل محصولات را بسیار انعطاف پذیری مورد نیاز برای پخش و یا شرکت های بزرگ studios, OB, وانت, نقطه نظر, دوربین, اجاره, و برگزاری, سالن استادیوم و سالن های تئاتر و حمل و نقل مراکز آموزش از راه دور و دیگر نرم افزار A/V محیط. دستگاه ها در خانواده رخ کشیدن SMPTE استانداردهای پشتیبانی برای اطمینان از قابلیت همکاری و قابلیت اطمینان در, تصویری, صوتی و اطلاعات حمل و نقل. اطلاعات بیشتر در مورد FiberLink خانواده را می توان در یافت http://www.artel.com/media-transport-products/fiberlink.

شرکت نقل قول:

“این یک زمان هیجان انگیز برای آوردن پیشرفته مبتنی بر IP راه حل برای NAB نشان می دهد. ما مشتاقانه منتظر به نمایش انعطاف پذیری ما رسانه هوشمند تحویل پلت فرم Quarra سوئیچ و FiberLink راه حل های آن را برای پخش به آنها انتقال به آی پی و آنها به عنوان حرکت به بهینه سازی مبتنی بر IP عملیات و گردش.”
— رافائل Fonseca, معاون رئیس جمهور, محصول, مدیریت, Artel تصویری سیستم

شرکت در یک نگاه:
Artel تصویری سیستم های جهانی ارائه نوآورانه زمان واقعی چند رسانه ای تحویل راه حل های خدمت به بازارهای جهانی است. امروز بسیاری از حوادث زندگی می کنند در ایالات متحده گذشتن Artel محصولات برای حمایت از ماموریت خود-انتقادی گردش. Artel تخصص در IP – و فیبر های مبتنی بر فن آوری دهانه بیش از 30 سال است و تاسیس Artel به عنوان یک شریک قابل اعتماد در توسعه اعتماد استانداردهای مبتنی بر IP زیرساخت. Artel را راه حل های یکپارچه شامل زمان بندی دقیق IP-و فیبر مبتنی بر چند رسانه ای تحویل شبکه داده ها و سیستم های OTT. Artel است متعلق به کارمند کسب و کار. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.artel.com.
همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Artel/200205Artel-NAB2020.docx

تصویر محبوبیت:

www.wallstcom.com/Artel/ArtelVideoSystems-SMARTMediaDeliveryPlatform.jpeg
Artel تصویری سیستم هوشمند رسانه ای پلت فرم تحویل™

www.wallstcom.com/Artel/ArtelVideoSystems-Quarra-10G-PTP-Ethernet-Switch-Front.jpeg
Artel تصویری سیستم Quarra 10G PTP Ethernet Switch

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im