آریزونا برنامه به ارمغان می آورد امید اما پرسش های بسیاری برای دوقلوها بازیکنان

و سپس یورش لجستیکی سوال که بسیاری از آنها هنوز بدون جواب باقی می ماند. و سپس واقعیت: COVID-19 هنوز در حال گسترش به سرعت در سراسر کشور است.

“ویروس خود مردم بیمار شدن … رفتن به دیکته کردن اینکه آیا یا نه ما در حال بازی” دوقلوها سوم baseman جاش دونالدسون گفت. “من فکر نمی کنم آن را به چیزی که امکان پذیر است به جایی که اگر مردم هنوز هم بیمار شدن مردم در حال مرگ هستند در درصد و کلیپ است که آنها که در آن ما در حال رفتن به خارج وجود دارد بازی بیس بال. من فقط آن را نمی بینیم تا آنجا که حتی اگر شما آن را در آریزونا قرنطینه دولت است.”

در حالی که دونالدسون و جالب میچ Garver که شرکت در یک کنفرانس تلفنی با رسانه ها در بعد از ظهر پنجشنبه 9 آوریل هر دو مشتاق به بازگشت به بازی بیس بال, آنها هم می دانند که نمی توان آن را با عجله.

Garver گفت: زمانی که این طرح در ابتدا به آن نگاه مانند “یک واقعا خوب معامله” با ایده گرفتن تمام 30 تیم در آریزونا به عنوان چیزی است که او فکر کرد که می تواند به طور بالقوه امکان پذیر است. اما او تا به بسیاری از سوالات.

“بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از موانع است که با ارائه نه تنها coronavirus اما جنبه مالی آن” Garver گفت.

“که در آن زندگی می کنیم ؟ که اجازه می آیند با ما ؟ ما تنها مجاز به رفتن به میدان و بازگشت به هتل ؟ چه نوع از هتل ؟ چه نوع از اقامت ما با کار ؟ وجود دارد رفتن به غذا پول؟”

و مهمتر از آنچه آنها انجام دهید که از آن 120 درجه در آریزونا تابستان ؟

در حالی که این طرح می توانست تیم بازی در بهار آموزش امکانات و تعقیب زمینه فقط دومی — خانه دایاموند — دارای جمع شدن سقف به برخی از تسکین خشک آریزونا تابستان است.

“وجود دارد یک تن از سوالات که در حال پرسید:” Garver گفت. “… من اعتماد ما اتحاد و اعتماد من است که آنها را به تصمیم گیری درست است و ما همچنان به دنبال دولت موظف توصیه و ما همچنان به دنبال چه (مرکز کنترل بیماری ها) می گوید: در مورد همه چیز را برای این فصل آغاز شده است.”

هر ESPN, بازیکنان کارکنان و سایر پرسنل تیم خواهد بود جدا شده در هتل ها در این منطقه تنها ترک برای رفتن به ورزشگاه و پشت.

این معلوم نیست که آیا خانواده خود را قادر خواهد بود برای پیوستن به آنها و اگر نه آیا بازیکنان موافق به آن رسیدگی کند. بازی می تواند در مقابل خالی استادیوم.

Coronavirus تست محدود باقی مانده در سراسر کشور و در این سناریو کافی تست مورد نیاز خواهد بود حتی اگر بازیکنان خواهد بود در انزوای نسبی.

حتی اگر هیچ بازیکن چپ “بیس بال حباب” آنها هنوز هم در تعامل با کارگران در هر دو ورزشگاه و هتل. کسانی که کارگران در نظریه پس از آن خواهد بود قصد بازگشت به خانه های خود, فروشگاه های مواد غذایی و دیگر مکان های ضروری.

“MLB شده است به طور فعال با توجه به متعدد احتمالی برنامه های است که اجازه می دهد بازی برای شروع یک بار سلامت عمومی وضعیت بهبود یافته است به نقطه ای که آن را بی خطر است برای انجام این کار” لیگ گفت: در یک نسخه. “در حالی که ما در مورد ایده برگزاری بازی در یک موقعیت به عنوان یک گزینه بالقوه ما حل و فصل نیست که گزینه ای و یا توسعه یک برنامه ریزی دقیق.”

در بهترین حالت این طرح فراهم می کند گزینه ای برای کسانی که در بیس بال به عقب بر گردیم به بازی آنها را دوست دارم. در بدترین حالت آن حداقل به برخی از امید است که MLB و MLBPA به فکر ایده های خلاقانه سعی کنید برای جلوگیری از بدترین سناریو: یک فصل کامل بدون بیس بال.

“ویروس خود را در حال رفتن به دیکته به ما که آیا یا نه ما در حال رفتن به بازی” دونالدسون گفت. “و این سختی قرص فرو برد چرا که در نهایت بسیاری از ما را در یک مقدار زیادی از زمان و تلاش انرژی به آنچه ما انجام می دهیم و پس از آن چیزی است که ما می خواهیم به شنیدن که ما در حال رفتن به قادر به بازی. اما بدیهی است که این یک راه بسیار رایج تفکر وجود دارد راه چیزهای مهم تر از این که به این طرح بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>