عضو EAAF کار در exhumation. عکس به اشتراک گذاشته علنا در Facebook.

آرژانتین Forensic Anthropology تیم (EAAF) غیر انتفاعی, علمی NGO نامزد دریافت جایزه بود برای سال 2020 جایزه صلح نوبل برای آن کار تحقیقی به نقض حقوق بشر در آمریکای لاتین و آفریقا و آسیا و اروپا است. آمریکای لاتین شورای علوم اجتماعی (CLACSO) و دانشگاه ملی کیلمس (UNQ) مطرح نامزدی.

CLACSO و @UNQoficial نامزد آرژانتین Forensic Anthropology تیم برای جایزه صلح نوبل.

🖇 در اینجا بخوانید: https://t.co/BOScqgxIIt #PremiosNobel #NobeldelaPaz #EAAFNobelDeLaPaz pic.twitter.com/dmUiaPqDCU

— CLACSO (@_CLACSO) فوریه 13 سال 2020

این EAAF ایجاد شد و در سال 1984 از طریق ابتکار عمل را از آمریکایی شناس کلاید برف با هدف حمایت از NGO مادربزرگ از پلازا د مایو در تحقیقات خود به موارد افراد از دست رفته در طول دیکتاتوری نظامی در آرژانتین (1976-1983). در سال 1986 آنها گسترش فعالیت های خود را فراتر از مرزهای این کشور و شرکت در ماموریت های در بیش از شصت کشور در سراسر جهان تا به امروز است. این EAAF پیشگام استفاده از پزشکی قانونی علوم — و به خصوص پزشکی قانونی, باستان شناسی و انسان شناسی پزشکی قانونی در اسناد و مدارک نقض حقوق بشر است.

EAAF اعضا در محل کار در exhumation در قبرس, 2006. عکس به اشتراک گذاشته علنا در آن Facebook صفحه.

یکی از EAAF مهم ترین متخصص بین المللی تحقیقات در مورد جرم آدم ربایی و ناپدید شدن 43 Ayotzinapa کالج معلمان دانش آموزان در سپتامبر 2014 در مکزیک در ایالت گرررو. آنها به طور خاص درخواست شده توسط رفتند و تحقیقات خود را به دست آورد اختلاف قابل توجه به دلیل آن را مغایر با نسخه رسمی ارائه شده توسط دولت مکزیک. جستجو برای دانش آموزان در حال انجام است.

همراه با سازمان عدالت برای دختران مابه EAAF انجام یکی دیگر از مکزیک-بر اساس تحقیقات پزشکی قانونی به منظور آوردن عدالت به صدها نفر از زنانی که کشته شدند در طول 1990s در خوارز, شهر, مرز , El Paso, Texasدر ایالات متحده است. در آفریقای جنوبی EAAF همکاری با جستجو و شناسایی تلاش های نمایندگی از قربانیان آپارتاید از سال 2007. در ال سالوادور آنها کشف هزاران نفر از قربانیان استخوان از سال 1981 Mozote کشتار که مرتکب شد توسط ارتش السالوادور که EEAF ذکر شده در آن شهادت در دادگاه.

این EAAF در جستجو و شناسایی ماموریت برای افراد گم شده در چیهواهوا, مکزیک. اکتبر 2019. Facebook عکس عمومی.

در آرژانتین همراه با جستجو برای از دست رفته مردم از دیکتاتوری عصر EAAF همچنین شرکت در شناسایی آرژانتین سربازان به خاک سپرده شد به عنوان “NN” (برای “شناسایی”) در درون نظامی گورستان در ملوینس, پوند جزایر فالکلند.

کار خود را نیز دهانه موارد متعدد femicides, قاچاق انسان, سیاسی و قومی جنایات و موارد پیچیده مانند سال 1994 حمله به ارتباط متقابل Israelita Argentina (AMIA). علاوه بر این آنها تدریس انسان شناسی پزشکی قانونی در دوره های آرژانتین و در کشورهای دیگر نیز هست.

این EAAF را ارزش ترین اصول اساسی هستند و بالاتر از همه احترام به خواسته های خانواده های قربانیان و جوامع خود و با توجه به دقت علمی که موفق به کسب آنها را به اعتبار بین المللی خود را بیش از 36 سال سابقه. آنها شناخته شده برای خود را قابل توجهی حساسیت از طریق هر مرحله از فرایند از گزارش اولیه و بررسی به exhumation و شناسایی باقی مانده است و حل این مورد.

کارینا Batthyány دبیر اجرایی CLACSO اظهار داشت: در یک La Nación مقاله:

Cada hueso recuperado, cada resto identificado es un triunfo de la verdad y que la justicia alimenta la memoria قهوهای مایل به زرد necesaria en el devenir de los pueblos. ال Nobel de la Paz sería سازمان ملل متحد reconocimiento هیچ انفرادی لا intachable trayectoria integrantes de sus, sino también a cada uno de los casos en los que intervienen یک cada آشنا que ha depositado toda su confianza en ellos y recibido su mano آمیگا.

هر بهبود استخوان و شناسایی باقی مانده است یک پیروزی حقیقت و عدالت است که ضروری است برای تغذیه خاطرات افراد را با خود حمل در سراسر بقیه زندگی خود و بعد به نسل های بیشتر. جایزه صلح نوبل خواهد بود به رسمیت شناختن نه تنها بی عیب و نقص مسیر از اعضای آن, اما هر یک از این موارد که در آنها درگیر هستند و هر یک از اعضای خانواده که قرار داده شده همه از او و یا او را از اعتماد به آنها و دریافت خود را کمک به دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im