مدارس منطقه پیوستن به ‘نور’ جنبش

اما کلارک می دانستم که نور کوری Veech یادبود زمینه نمی تواند یک ایده خوب به خاطر فوتبال ورزشگاه را منزوی محل پشت دبیرستان.

“آن شب من یک ایمیل از یک پدر و مادر که گفت: ما می توانیم با استفاده از میدان بیس بال و گفتم اوه, که, کامل,’ ” کلارک گفت: از Fichtner, زمینه, واقع در تقاطع افرا گراو و Ugstad جاده ها. “من در تماس با مسئولان شهرستان به دلیل این که یک شهر درست و آن را یک مشکل به دلیل این شهر شده است به کار است.”

مقامات شهرستان از راه دور بدبختانه در چراغ در Fichtner زمینه در 8:20 بعد از ظهر دوشنبه به مدت 20 دقیقه و 20 ثانیه — تجلیل 2020 فارغ التحصیلان — و انجام خواهد داد هر دوشنبه در آوریل و مه.

مدارس عمومی ورزشگاه و Ordean ورزشگاه در Duluth, همراه با فوتبال در زمینه ناظر, کلوکت و دو بندرگاه در میان کسانی که نیز دوشنبه شب.

“هرمانتاوون اول (در Northland) برای دریافت در هیئت مدیره با آن” کلوکت فعالیت های مدیر پل Riess گفت: “و ما گفت که یک ایده خوب برای نشان دادن حمایت خود را به مدارس و جوامع تمام کارکنان اورژانس و به خصوص برای سالمندان که از دست بسیاری از چیزهایی که اگر مدرسه نمی آید در جلسه.

“این تنها چیزی است که به نشان می دهد که ما در حال فکر کردن از شما در این زمان و امیدوارم ما همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

جنبش اول آغاز شد و در تگزاس در اواخر ماه مارس و پیشرفت مانند آتش سوزی در رسانه های اجتماعی. شهرهای دوقلو-مدارس منطقه برداشت گوشته و سپس آن را منتقل شمال, کمک, همراه با به tweeting تلاش های جان Millea این دبیرستان مینه سوتا امور خارجه اتحادیه رسانه های متخصص.

“به نظر می رسید مانند یک جنوبی مینه سوتا چیزی که من برای اولین بار آن را دیدم و در روز پنج شنبه و بعد از آن شروع خزنده بیشتر در شمال و غرب” کلارک گفت. “ما شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره و سپس کلوکت و ناظر بود. آن را بسیار سرد است.”

با مدارس توقیف و پناهگاه در محل سفارشات هنوز استفاده در مینه سوتا و توصیه های سراسر کشور ایده بهار ورزش longshot.

“آن را به دنبال بیش از حد خوش بینانه به ویژه هنگامی که آنها در حال صحبت کردن است که وجود دارد تنها شانس است که مدرسه خواهد بود در جلسه” Riess گفت. “این خوب نیست برای بهار ورزش است.”

کلارک اذعان دارد که آن را دشوار شده است, بهار همه در اطراف اما امیدوار است دانش آموزان می توانند با استفاده از آن به عنوان یک درس زندگی.

“نه تنها ورزشکاران بلکه کل بدن دانش آموز و کارکنان ما و جامعه است. آن را تحت تاثیر قرار همه,” او گفت:. “این نشان می دهد که ما در حال فکر کردن در مورد شما و که در آن زمان دشوار اما ما می شود بهتر است به دلیل آن است. این هرگز یک چیز خوبی که بچه ها از دست رفته فرصت های, اما در همان زمان ما نیز باید یاد بگیرند که با ناامیدی. این یکی از کسانی که در مهارت های زندگی است که شما نمی خواهید به استفاده از, اما در برخی از نقطه شما باید قادر به مقابله با این شرایط است که شما نمی توانید کنترل کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>