شما ثبت نام برای رای دادن ؟ شنبه آخرین روز

وجود دارد کمتر از یک هفته باقی مانده به ثبت نام برای رای دادن در مارس 3 اصلی.

Feb. 18 رسما آخرین روز ثبت نام برای رای دادن در کالیفرنیا به منظور رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری آینده اولیه انتخابات.

“رای گیری یکی از اساسی ترین حقوق خود به عنوان شهروندان گفت:” کلی Sanders, ثبت نام از رای دهندگان برای Humboldt County, در بیانیه ای. “دفتر انتخابات است که در اینجا برای پاسخ به سوالات خود را در, ثبت نام, شما برای رای دادن و مطمئن شوید که شما آماده هستند تا صدای خود را شنید در روز انتخابات.”

شما می توانید ثبت نام برای رای دادن آنلاین در registertovote.ca.gov قبل از نیمه شب در فوریه. 18 و یا شما می توانید ثبت نام و بازگشت کاغذ فرم های ثبت نام — موجود در ادارات پست کتابخانه های عمومی و انتخابات اتاق — از طریق پست, اما مطمئن شوید که آنها شهریور Feb. 18 به منظور برای آنها پذیرفته می شود با توجه به انتشار.

به منظور رای یک فرد به یک شهروند ایالات متحده بیش از سن 18 سالگی و یا قبل از روز انتخابات یکی از ساکنان منطقه و شهرستان که در آن شما قصد دارید به رای و نمی توان زندانی و یا در آزادی مشروط برای یک جنایت است.

اگر شما نقل مکان کرد, تغییر, پستی, آدرس, تغییر نام خود و یا می خواهید به تغییر حزب سیاسی خود را, شما باید تکمیل فرم ثبت نام جدید حتی اگر شما در حال حاضر ثبت شده است.

خود را برای بررسی وضعیت ثبت نام و اولویت های, رفتن به sos.ca.gov/elections/ و با کلیک بر روی “من رای دهنده وضعیت.”

رای گیری اولیه در حال حاضر شروع — آن آغاز می شود 29 روز قبل از روز انتخابات.

هر کسی که به تازگی یک ID نیز باید مطمئن شوید برای بررسی خود و یا حزب خود را اولویت قبل از رای گیری به دلیل برخی از مردم خود را به حال, حزب, اولویت تغییر پس از گرفتن یکی از جدید شناسه.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس خود را محلی شهرستان انتخابات اتاق کار و یا رفتن به کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, وب سایت است.

سونیا Waraich را می توان در 707-441-0506.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دیدگاهتان را بنویسید