در حال Frank Gore و جو Staley the 49ers ترین dynamic duo?

تقریبا هر رتبه بندی از تمام زمان 49ers است که اندازه گیری توسط سوپر باول حلقه. پنج-تعداد لومباردی جایزه نمایش در لابی آن خواسته.

حداقل تا Frank Gore chimed در رسانه های اجتماعی شنبه شب در پاسخ به توییتر ارسال درخواست برای “ultimate sports اواز یا موسیقی دو نفری.”

گور را انتخاب: او و جو Staley.

و چرا جفت 49ers’ تمام وقت عجله رهبر خود را با بهترین offensive lineman از نسل او?

قبل از ما در حال حاضر یک لیست از دیگر tandems, به یاد ماندنی در 49ers تاریخ ممکن است ما در حال حاضر گور-Staley پشت سر هم:

گور پس از 10 فصل و 148 به طور منظم فصل بازی در سمت چپ حق رای در سال 2014 زمانی که قرارداد منقضی شده است. او شناور دوباره در آژانس پس از نانامی به بازی در میامی و بوفالو. روزی او بازنشسته خواهد شد یک 49er بیشتر احتمال دارد در یک Roger Craig-مانند مراسم امضای بیش از یک سال 2020 باز گشت.

Staley در ضمن در حال آمدن است دوم سوپر باول از او تشکر 13 سال کار حرفه ای. او کاپیتان این حق رای دادن از طریق دریاهای خشن. او بسیار هنوز هم مورد نیاز و مورد احترام. این Joe Show must go on.

گور و Staley هم تیمی بودند از 2007-14 طلوع the 49ers از NFL انبار و به لومباردی جایزه مشاجره. آنها ساخته شده آن را به یک کاسه فوق العاده با هم – 2012 تیم را از دست دادن به Baltimore — اما عشق خود را از این بازی باقی می ماند برای همیشه و کاملا ستایش توسط 49ers وفادار.

گور-Staley بلیط احساساتی انتخاب زمانی که آن را می آید به 49ers’ تمام وقت بزرگ در حال اجرا ميباشد.

در اینجا دیگر جفت غرق در حق رای دادن lore, برخی نه در این نور:

جو مونتانا/جری برنج: این NFL موفق ترین کارفرمایی-گیرنده مشارکت برجسته توسط back-to-back سوپر باول عناوین آنها تحویل در 1988-89.

پاتریک ویلیس/NaVorro کمانگیر: این linebacker پشت سر هم بود و تهدید آمیز نیروی به عنوان 49ers بازی های برگزار شده حداقل برای NFC قهرمانی از 2011-13.

استیو جوان/برنت جونز: مطمئن جوان و برنج نیز قوی دسته کوچک موسیقی جاز اما جونز شد/جوان ترین مورد اعتماد شخص وابسته روشن و خاموش میشه.

رونی Lott/اریک رایت: آنها وارد 1981 پیش نویس را دو دور اول و 49ers’ تازه کار, cornerbacks به زودی جشن حق رای دادن برای اولین بار سوپر باول در کنار ثانویه دیگر قدرت زن و شوهر در دوایت هیکس و کارلتون ویلیامسون.

Y. A. Tittle/r. c. اونز: آنها قرار داده “Alley-Oop” ورزشی ” نقشه شروع Kezar ورزشگاه.

جو مونتانا/دوایت کلارک: ببینید: “بگیر.”

بیل والش/جان McVay: چه چیزی شما زمانی که شما با قرار دادن یک “نابغه” مربی با ادراک جلو دفتر اجرایی? تولد یک سلسله که بسیار برای 49ers – و NFL.

ادی DeBartolo/کارمن سیاست: ادی D. مالکیت به همراه داشت تمام پنج پیروزی سوپر باول و کمک به راهنمای آن سوار شد سیاست یک شخص حامی بومی با جبهه-دفتر شوخ طبعی که در نهایت تقسیم برای کلیولند براونز.

Khezri/اریک رید: اجتماعی خود فعالیت هر کس که شما مشاهده آن گرفتار ملت و NFL در سال 2016 با رید اول به زانو زدن با Kaepernick در طول سرود ملی.

راجر کریگ/تام Rathman: این Nebraska Cornhuskers ساخته شده به صورت پویا backfield از جمله در back-to-back قهرمانی تیم که بسته کردن تیم 1980s سلسله.

جیمی Garoppolo/جورج بازیگوش: آنها قلاب 85 بار (بازیگوش نیوجرسی شماره) برای 1,053 متری در فصل گذشته قبل از یک حذفی اجرا رسیده است که این سوپر باول که در آن مقامات سرقت آنها از تاسیسات فقط قبل از حاصل کار دو تیم.

نیک Bosa/Arik آرمستد بود: به عنوان مقدار به عنوان Bosa نیز رونق بعدی به DeForest Buckner فصل گذشته آرمستد بود که امضا گسترش در هفته گذشته و می تواند شکوفایی برای سال آینده به حاکم rookie از سال است.

هیو McElhenney/Joe Perry/جان هنری جانسون/Y. A. Tittle: میلیون دلار Backfield بود 49ers’ بهترین-همیشه پشت سر هم-squared.

جیم Harbaugh/ترنت Baalke: این مربی و مدیر کل جفت شدن کوتاه مداری پس از یک دوره چهار ساله محدود می کند.

Jed نیویورک/Paraag Marathe: پس از ورود نزدیک به دو دهه پیش آنها به شتاب به سمت کسب چیزهایی که در حالی که مصرف طرفداران فلک در طول سال پایین.

جان برودی/ژن واشنگتن: این نه-به-می شود-را فراموش کرده اید ترکیب ساخته شده به صورت هوایی هیجان در اوایل 1970s.

O. J. Simpson/آل Cowlings: Welp آنها 1979 تیمی در 49ers و در بسیاری از دیگر متوقف می شود (و غیر متوقف می شود) در زندگی خود را.

جف گارسیا/ترل اونز: مطمئن شوید که رابطه خود را منفجر به سرعت خود را به عنوان 49ers tenures آمد به نزدیک در سال 2003 اما برای چهار سال آنها مطمئن ارائه آتشین آتش بازی.

Aldon اسمیت/جاستین اسمیت: این پاس-عجله دسته کوچک موسیقی جاز مطمئن شوید که کار می کرد تا زمانی که Aldon نیست.

کایل Shanahan/John Lynch: آن زمان آنها تنها سه برای این مربی و GM برای ارائه یک سوپر باول مدعی. چه خواهد شد و 4 سال را در فروشگاه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>