18 آوریل: روز جو مونتانا خداحافظی به فوتبال

این داستان در اصل منتشر شد مارس 19, 1995.

سان فرانسیسکو — زمانی که در جو گفت: پس از آن بود که کلمه “بازنشستگی” در نهایت از دهان اسب سه شنبه ، عاشقانه و اوباش در جاستین هرمن پلازا هو و سپس در زمان یک شعار که لرزاند ویندوز از بخش مالی.

“یک سال بیشتر! بیشتر از یک سال!”

شما نمی تواند آنها را سرزنش برای مایل و یا حتی برای فکر کردن که آرزوی خود را به نحوی ممکن است به حقیقت می پیوندند. پس از همه, چگونه چند بار تا به حال این مرد پرتاب ما یک منحنی مورد ضرب و شتم شانس, فریب خورده, ساعت ؟ این تنها می تواند یک بار دیگر.

اما سهشنبه مشخص شده جو مونتانا نهایی باز گشت. او آمد به منطقه خلیج و او گفت: خداحافظی به فوتبال و طرفداران خود را.

“من می دانم که من می دانم” جو گفت: بالا بردن دست زمانی که جمعیت شروع به بو “این سخت بود برای من بیش از حد.”

سان فرانسیسکو – مارس 18, 1995: San Francisco 49ers صاحب ادی DeBartolo جونیور, احاطه شده توسط بیل والش (سمت چپ) و جان مادن (سمت راست) نشسته با سابق 49ers کارفرمایی جو مونتانا به عنوان مونتانا تحسین سابق و مربیان و هم تیمی ها و دیگران او پس از اعلام بازنشستگی خود را از فوتبال در مراسمی در سان فرانسیسکو. حدود 25,000-30000 نفر بودند دست به افتخار مونتانا, 38, که quarterbacked the 49ers به چهار پیروزی سوپر باول. (عکس از پیتر DaSilva/خبرگزاری گتی ایماژ)

این خداحافظی بود و نه به عنوان سخت به عنوان آن می شده اند نه به عنوان سخت به عنوان آن شده اند که حال چهار سال گذشته رفته هر چیزی مانند 10 قبل از آن است. اما در این چهار سال گذشته – دو صرف تماشای جو در 49ers’ حاشیه و دو را صرف تماشای او برای تیم دیگری بازی – آماده کرده بود ما برای این روز است. در هفته های اخیر حدس و گمان رک و پوست ساخته شده مونتانا اعلام بازنشستگی ضد حالی در بالاترین مرتبه است.

آن سه ساعت ساخته شده برای رسانه های پر زرق و برق آغاز شد که با یک ظهر در کنفرانس خبری در هایت ریجنسی و سپس نقل مکان کرد و در خارج از منزل به پلازا سپس reconvened در هتل برای یک پرسش و پاسخ جلسه.

برای همه از چهره مبارک که قرار شد در این رویداد آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “جشن” – این بود که در یک روز غم انگیز. تنها دو مرد ادی DeBartolo جونیور و جان مدن به نظر می رسید مایل به تصدیق آن است.

DeBartolo the 49ers ” صاحب عینک محزون بیان بسیاری از بعد از ظهر و جنگیدند در حالی که اشک او گفت: در مورد یک هدیه فرستاد او را با جو و همسرش, جنیفر: ضبط یک آهنگ با عنوان “آن را بسیار سخت برای خداحافظی به دیروز.”

Madden نشان داد احساسات خود را در راه های مختلف را بی نظیر, بمب افکن در راه است. قیافه این راه و پررونق به میکروفون شما نیم انتظار می رود او را به بیرون telestrator و شروع به رسم نمودار. اما او واقعی واقعی.

پله به جایگاه Madden تبدیل در جو جهت و گفت: “پس تو واقعا می خواهی آن را انجام دهد, نه؟”

Madden ادامه داد: “هنگامی که مردم بحث در مورد بزرگترین quarterbacks آنها همیشه استفاده از تکذیبنامهها. من می گویم آن را بدون هر گونه سلب مسئولیت: این مرد بزرگترین کارفرمایی همیشه.”

این یک استدلال برای سنین استدلال که شامل اتو گراهام جانی Unitas, Terry Bradshaw و نامهای دیگر آمده است. اما آن تونی مونتانا نام همیشه خواهد بود بخشی از این بحث است.

آن را فقط که او برنده آن بود که چگونه او برنده – به طور چشمگیری و خونسردی. آن بود که چگونه او آمد به بازی اجازه دهید به تنهایی برنده پس از بازگشت از عمل جراحی در سال 1986 و جراحی آرنج در سال 1991 تصور می شد به پایان رسید او. دیدن او سه شنبه – trim, برنزه و درخشنده در یک کبالت آبی کت و شلوار – نبود شک او می تواند بازی را ادامه دهند.

که دلیل به اندازه کافی به نگرانی در مورد او در زندگی جدید خود را.

مونتانا تاکید کرد که این تصمیم نه جنیفر. آن را به حال چیزی برای انجام با خواسته های او و یا روسای’ سقوط و اقبال و یا فعلی خود وضعیت جسمی. در 38 آن را فقط در زمان.

او به نظر می رسید قابل ملاحظه ای در صلح با خود تصمیم گیری و واقع بینانه در مورد عواقب آن.

“من می دانستم که در این روز خواهد آمد در جایی در امتداد خط” او به خبرنگاران گفت: “اما آن را بسیار دشوار است به آن اعتراف به خودم. . . . و سخت ترین زمان هنوز به آمده است.”

برای ما بیش از حد.

مونتانا ترجیح داده اند به انجام همه چیز راه دیگر توصیه به انجام این کار در همه. اما همسر خود را عامل پیتر جانسون او را متقاعد کرد که این راه را به بیرون رفتن با یک مراسم دو خبر, همایش, ناهار رایگان برای رسانه ها, پارچه سست بافت پرچمی بادکنک و سخنرانی.

“من معمولا به جاده ها آرام اما آن دسته از مردم خارج وجود دارد,” او گفت: با اشاره به طرفداران “آنهایی که من را قادر به از اینجا دریافت کنید. این به من فرصت داد – اگر چه من هرگز نمی تواند به عقب به طور کامل آنچه را که آنها به من داد – فقط کمی با تشکر.”

برای جانسون وجود دارد یکی دیگر از نقطه به پمپ و مراسم: راه اندازی جو بعدی حرفه ای هر آن ممکن است.

مونتانا بود قابل ملاحظه ای مبهم در مورد برنامه های آینده خود, اما آنها قطعا شامل تایید شده کار می کنند. این است که یک مرد با بازار و ماندن در قدرت از آرنولد پالمر یا Joe DiMaggio, جانسون گفت و سهشنبه اثبات شد.

آنها بسته بندی شده جاستین هرمن پلازا برخی از 25,000 چهره ها از همه سنین و تمام رنگ ها در لباس کسب و کار سکس با زنان مسن با کندوی عسل hairdos کودکانی که نمی توانست از پوشک زمانی که جو انجام آخرین معجزه برای 49ers. آنها ایستاده بود روی پشت بام ها به دار آویخته از بالکن گیر سر خود را از دفتر خود ویندوز برای یک مرد که به بازی فوتبال.

دو سال پیش احتمالا در آخرین کنفرانس خبری در حالی که با پوشیدن یک 49ers, یونیفرم, مونتانا خواسته شد آنچه که او فکر کرد که او به معنای به منطقه خلیج است.

“من ؟” او پاسخ داد: توقف زیرا او هرگز در نظر گرفته شود این سوال در ذهن خود. “من سرگرمی است.”

که او بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>