درخت سیب آسیب خرگوش-مقاوم در گیاهان و درختان در آب

A: با تشکر برای عکس. سفید, رشد, قارچ, اما آنها ثانویه مهاجمان که در زمان این فرصت برای حمله با چنگال بعد از این درختان در حال حاضر آسیب دیده است.

علت اصلی آسیب به درختان سیب بود به احتمال زیاد قاتل مشترک از درختان میوه به نام زمستان sunscald به خصوص مضر برای درختان جوان. Sunscald اتفاق می افتد زمانی که روشن خورشید منعکس شده از برف بر روی جنوب و جنوب غربی طرف نازک-barked درختان. شبیه به اسکی بازان گرفتن زمستان آفتاب منعکس شده خورشید گرم پوست درخت و انجماد/ذوب چرخه پارگی تنه سلول ها اغلب باعث آسیب دائمی.

آسیب دیده درختان ممکن است به اندازه کافی قدرت داخلی به برگ در بهار اما به سرعت کاهش زمانی که مجروح تنه بافت نمی تواند انجام آب و مواد مغذی به بالای شاخ و برگ. قارچ ها اغلب شروع به رشد در آسیب دیده پوست و بافت به سادگی گیر کردن تو بازی سوار به صورت رایگان مواد غذایی به جای ایجاد مشکل اصلی.

برای جلوگیری از زمستان sunscald بسته بندی نازک-barked درختان هر سال در ماه نوامبر و حذف در بهار. مختلف درخت بسته بندی مواد و لوله های موجود در مراکز باغ. شما می توانید کاشت مجدد یکی دیگر از درخت سیب در همان محل به دلیل علت مرگ بود و نه یک بیماری است که عبور از گیاهی به گیاه یا موجود در خاک است. مرگ تنه ناشی از مشکلات زیست محیطی.

به عنوان یک طرف توجه داشته باشید بهتر خواهد بود به اضافه کردن یک دایره از چوب خرد شده مالچ در اطراف درخت به از بین بردن چمن در حال رشد به تنه. ماشین چمن زنی چمن و رشته طرمرس باعث تقریبا به همان اندازه آسیب به تنه درخت به عنوان sunscald.

س: می تواند به شما توصیه می کنند برخی از انواع گل, در علاوه بر این به marigolds که خرگوش نمی خواهم به غذا خوردن ؟ گل های جعفری را ثابت کرده اند بسیار عالی در جعبه گل, اما من می خواهم گزینه های بیشتر. — رابرت Eidbo.

یک: خرگوش و گوزن آسیب شده طاعون از کتاب مقدس نسبت در سال های اخیر دو فصل زمستان و تابستان. کاشت انواع گل است که این موجودات نمی ترجیح می دهند که در تئوری خوب است اما هر دو گوزن و خرگوش را اندک اندک خوردن تقریبا هر چیزی بسته به زمان طعم و مزه و یا ناامیدی.

من تردید به اشتراک گذاری لیست از گیاهان مقاوم به خرگوش و آهو به خاطر این لیست موفق اگر حیوانات گرسنه هستند به اندازه کافی. زیر گیاهان گزارش شده توسط دانشگاه تحقیقاتی که کمتر احتمال دارد به مصرف می شود.

سالانه گل کمتر خوشایند به خرگوش عبارتند از: ageratum, قدومه بگونیا کیهان گرد و خاکی میلر و بابونه جنس علف مار (cleome گل جعفری گل شاه پسند, مریم گلی, vinca, zinnia, nicotiana چهار ساعت شمعدانی و گل میمون. کمتر-خوشمزه گوشتخوار شامل خونریزی قلب daylily, astilbe, bergenia, heuchera, شستا, گل افتاب گردان, columbine, عنبیه, گل صد تومانی, خشخاش, agastache rudbeckia, liatris, penstemon بره گوش gaillardia, asclepias, درمنه monarda ورونیکا, روسی, مریم گلی, گل ناز و کارخانه گاز.

بایگانی: جزئیات بیشتر از همین Kinzler را فیلدینگ سوالات ستون

س: ما باید یک حیاط با چند درختان جوان. در طول های اخیر ذوب روز آب جمع آوری و درختان ایستاده در یک برکه. این است رفتن به صدمه زدن به درختان است ؟ — باب L. فارگو.

یک: آیا درختان می تواند تحمل ایستاده در آب بستگی به زمان از سال است. هنگامی که درختان هنوز خفته از زمستان سرد و قبل از آنها شروع بهار رشد درختان می توانید زنده ماندن و غوطه ور شدن در اوایل بهار سیل.

اما همان درختان در همان محل کشته می شود اگر ریشه های خود را هولناک در آب گرم فصل رشد. زمانی که درختان در برگ کامل ریشه نیاز به اکسیژن و مرگ را غرق شدن اتفاق می افتد در به عنوان کمی به عنوان سه تا هفت روز اگر درختان و گیاهان دیگر مجبور به ایستادن در آب یا در امتداد یک رودخانه و یا در یک حیاط که در آن زهکشی ضعیف است.

درختان در حیاط خود را به احتمال زیاد زنده ماندن خوب اگر تخلیه آب دور به اندازه کافی قبل از آب و هوای گرم بیدار درختان از خواب زمستانی.

اگر شما یک باغبانی و یا مراقبت از چمن, سوال, ایمیل همین Kinzler, NDSU فرمت-Cass County, در [email protected] تماس بگیرید و یا 701-241-5707. پرسش و پاسخ با درخواست تجدید نظر گسترده ممکن است منتشر شود پس لطفا خود را شامل نام شهر و دولت برای مشاوره مناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>