اپل شل 30 ٪ کمیسیون در برنامه خریدهای برای آمازون تصویری دیگر فروشندگان


در یک برنامه به طور بالقوه بازی در حال تغییر حرکت کاربران دستگاه های اپل در حال حاضر می توانید اجاره و خرید فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از طریق نخست تصویری برنامه

اپل بنا به گزارش رسیده آرام بحث برانگیز سیاست موجب آن گرفته شده 30 درصد کاهش خرید چیزهایی مانند فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که در حال اجرا با استفاده از تکنولوژی سخت افزار.

برنامه تجدید نظر برای خرید در نرم افزار هرگز اعلام شده توسط اپل. اما آن کشف شد توسط آمازون نخست تصویری کاربران به تازگی زمانی که آنها متوجه آنها در حال حاضر قادر به خرید و اجاره فیلم به طور مستقیم از طریق آمازون نخست ویدئو برنامه در اپل ، iPads اپل تلویزیون و جعبه و سایر دستگاه های اپل.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

قبلا شرکت ها از جمله آمازون و Netflix کارگردان کاربران دستگاه های اپل به پرداخت برای خدمات خود را—و محصولات فروخته شده از طریق خدمات خود را—به طور مستقیم بر روی وب سایت خود را یا از طریق غیر اپل. اگر شما یک تلویزیون اپل کاربر برای مثال شما می توانید خود را Netflix بکشد و یا آمازون نخست تصویری اشتراک خود را OTT دستگاه. اما شما می خواهم به ثبت نام برای این خدمات جای دیگری است. ایضا برای فیلم را نشان می دهد و شما اجاره و خرید از طریق آمازون معاملاتي فروشگاه.

این هفته بلومبرگ گزارش داده است که اپل تا به حال در واقع تغییر سیاست خود را به عنوان آن مربوط به “بیمه تصویری خرید” و شرکت ها از جمله Altice ایالات متحده آمریکا و Vivendi SA Canal+ در حال حاضر با بهره گیری از تغییر سیاست قبل از آمازون بود.

“اپل تاسیس شده برنامه برای حق بیمه و اشتراک ویدیو سرگرمی دهندگان به ارائه انواع منافع مشتری—از جمله ادغام با اپل تلویزیون, برنامه پخش 2 پشتیبانی tvOS, برنامه, جهانی, جستجو, سیری پشتیبانی و قابل اجرا که در آن یک یا صفر نشانه,” اپل در بیانیه ای گفت. “در مقدماتی حق بیمه تصویری برنامه های سرگرمی مانند نخست ویدئو Altice یک و Canal+, مشتریان باید گزینه ای را برای خرید و یا اجاره فیلم و تلویزیون را نشان می دهد با استفاده از روش پرداخت به خود و ویدئو های موجود اشتراک.”

آن باقی مانده است دیده می شود اگر آمازون اجازه خواهد داد که آتش آن تلویزیون به کاربران برای خرید و اجاره فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از طریق تلویزیون اپل برنامه.

اما به صورت گسترده تر تکنولوژی اکوسیستم آن را نشان دهنده یک نوع بیشتر ذوب از جنگ سرد وجود دارد که بین تصویری غول. برای مثال آمازون و گوگل در حال حاضر با داشتن تازگی آرام دستگاه و برنامه محدودیت وجود داشت که بین دستگاه های مربوطه و برنامه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>