به نظر می رسد تلویزیون فراهم می کند تصویری تحویل راه حل به کمک داور Systems (VAR)


به نظر می رسد تلویزیون پیشرو در ارائه دهنده راه حل به صورت تصویری سهم توزیع و جریان اعزام شده زمان تاخیر کم سهم لینک کلیک کنید برای ویدئو دستیار داور (VAR) سیستم در برترین لیگ های فوتبال در اروپا و آسیا و تقویت موقعیت خود به عنوان یک فروشنده مورد نظر برای این نرم افزار است. در طول پخش رویدادهای ورزشی, فیلم از یک حادثه است reviewed by ور که پس از آن توصیه می کند داور چه تصویری است که نشان میدهد به طوری که یک دقیق تر در نقطه تصمیم گیری را می توان ساخته شده است. برای فوتبال این محدوده از نمایشنامه به ثمر رساند/اهداف مجازات کارت قرمز و هویت اشتباه و به عنوان یک اضافه شده ابزار به relook در بازی و یا حادثه برای اطمینان از صحیح تماس ساخته شده در این زمینه است.

به نظر می رسد تلویزیون X20 سهم لینک کلیک کنید در حال حاضر مستقر در OB, وانت, که در آن یک تک X20 شاسی کد بیش از 20 سیگنال با زمان تاخیر کم قبل از اینکه محصور به IP و ارسال به اتاق عمل (VOR). در پذیرش سایت X20 سیستم رمز گشایی سیگنال های برای تجزیه و تحلیل بیشتر. برخی از این سیگنال های کد گذاری شده و سپس در همان شاسی و ارسال به OB وانت.

“ما بسیار مفتخر به ارائه یک راه حل با ویژگی های منحصر به فرد است که به تعریف دوباره تصویری تحویل در سهم بخش می گوید:” سرجیو alexandria pro uk مدیر فروش در تلویزیون ظاهر می شود. “Multi-camera video تراز چند کدک و فرمت پشتیبانی و غنی از انواع ورودی و خروجی رابط فعال کردن مشتریان برای برآوردن نیازهای مختلفی مانند تحویل UHD خدمات و انتقال به آی پی گردش است که همه افزایش تقاضا در سال به آمده است.”

این X20 بخشی از ظاهر تلویزیون X-سری خط که شامل X10 و X20, پشتیبانی از “سبک” intra-کدک (JPEG2000 & تیکو) و همچنین AVC و HEVC. گزینه ماژول برای دریافت فشرده یا غیر فشرده تصویری از IP یا SDI (نوری و الکتریکی) به راحتی در دسترس هستند. با backplane زمان تاخیر کمتر از 1ms جهانی کاربرد برای تقریبا هر تصویری نرم افزار تضمین شده است به عنوان است که اجرای هر دو در حال حاضر و آینده IP استاندارد های تصویری از جمله VSF-TR03, VSF-TR04 و SMPTE2110.

به نظر می رسد تلویزیون X20 است ایده آل برای VAR آن را به عنوان برآورده شدت خواستار الزامات مورد نیاز برای این نرم افزار است. با ارائه منحصر به فرد از کانال تراکم و قابلیت ترکیب رمزگذاری و رمز گشایی از چند سهم فرمت در همان شاسی X-سری ارائه با کیفیت تصویری عالی در یک افزونه معماری برای اطمینان از بالاترین در دسترس است. نیاز به ویدئو با کیفیت بالا با زمان تاخیر کم بسیار مهم است برای داوران به منظور بررسی تماس های ساخته شده در این زمینه است. با X-سری مطالب می توان به داور مانیتور بلافاصله پس از ضبط اجازه می دهد آنها را به سمت راست تماس بگیرید و نگه دارید تا بازی.

به نظر می رسد X-سری خط یک با ظرفیت بالا فوق العاده کم پوشیدگی پلت فرم طراحی شده برای رسیدگی به آخرین چالش های پیش روی توزیع و سهم بازار است. در علاوه بر این به VAR X-Series یک پلت فرم مناسب برای همه زنده پخش حوادث به خصوص با افزایش به کارگیری فوق العاده با سرعت بالا به شبکه های IP در تمام مناطق پخش.

در مورد ظاهر

مستقر در اسلو, نروژ به نظر می رسد اختصاص داده شده به طراحی و تولید کلاس جهانی راه حل برای ارائه حرفه ای خدمات ویدئویی. ماموریت آن این است برای ارائه محصولات منحصر به فرد است که باز کردن فرصت های جدید برای ارتباط تصویری. appeartv.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>