آپولو را Cox Media نشانه های جدید وابسته به مقابله با فاکس


توافق را پوشش می دهد چهار ایستگاه

فاکس Corp. و Cox Media Group, به دست آورد و سال گذشته توسط آپولو مدیریت جهانی توافق کردند که برای چند سال تمدید وابستگی های خود قرارداد.

این توافق نامه را پوشش می دهد چهار ایستگاه: WFXT-تلویزیون بوستون; WHBQ-تلویزیون ممفیس; WFOX-تلویزیون جکسون و KOKI-TV, تولسا.

“ما را خوشحال و برای گسترش روابط ما با این ایستگاه و ادامه همکاری سازنده با Cox Media Group و تیم مدیریت. با هم ما ادامه خواهد داد به روباه پیشرو ورزش و سرگرمی برنامه نویسی به میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر کشور” گفت: Michael Biard رئیس عملیات و توزیع فاکس.

شرایط مالی اعلام نشده است.

“Cox Media Group, برد ما با همکاری فاکس برای سال های بسیاری است و ما خوشحالیم که امن یک قرارداد بلند مدت برای حفظ این رابطه مهم در میراث ما Cox Media Group, بازار. برنده جایزه ما اخبار محلی برندها در بوستون, جکسون, تولسا و ممفیس همه بازار-رهبران و قوی وابسته — ساخت CMG شریک زندگی ایده آل برای روباه” گفت: Cox Media Group, مدیر عامل کیم اکلاهما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>