کنجکاو چقدر دلار خود را می رود در اوکلند?

ما گرد کرده ام تا آخرین مکان برای اجاره از طریق سایت اجاره Zumper و آپارتمان, راهنمای دریافت احساس از آنچه انتظار می رود وقتی که می آید به ثمر اجاره آپارتمان در اوکلند با بودجه تا 2700 $در هر ماه.

خوانده شده در لیست. (توجه داشته باشید: قیمت و در دسترس بودن در معرض تغییر است.)


325 27 سنت (Waverly)

عکس: آپارتمان, راهنمای

ذکر شده است در $2,606 هر ماه این 517 فوت مربع آپارتمان استودیو در واقع 325 27 سنت

آپارتمان ارائه می دهد یک پیاده روی در گنجه و ماشین ظرفشویی. امکانات ساختمان شامل یک سالن و پارکینگ. دوستداران حیوان خانگی در شانس هستند: اجاره است هر دو سگ دوستانه و گربه پسند. پیدا کردن 500 دلار پت سپرده است.

(نگاه کنید به لیست کامل در اینجا.)

2450 والدز سنت (Waverly)

عکس: Zumper

در اینجا یک 526 فوت مربع آپارتمان استودیو در 2450 والدز سنت که رفتن برای $2,635 در هر ماه.

در محل اقامت پیدا کردن پنجره های بزرگ گرانیت کانتر یک پیاده روی در گنجه و کف چوب جنگلی. خبر خوب برای دوستداران حیوانات: این ملک هر دو سگ و گربه پسند.

(نگاه کنید به لیست کامل در اینجا.)

525 ماندانا بلوار.

عکس: Zumper
عکس: Zumper

بعد اتمام این 690 فوت مربع محل سکونت واقع در 525 ماندانا بلوار که ذکر شده برای $2,650 در هر ماه. آن را دارای یک اتاق خواب و یک حمام است.

ساختمان امکانات عبارتند از: سایت خشکشویی و پارکینگ اختصاص داده شده. در واحد پیدا کردن ترکیبی از چوب جنگلی کف و فرش و یک بالکن. نه گربه ها و سگ ها خوش آمدید.

(نگاه کنید به لیست کامل در اینجا.)

500 ویلیام سنت (سن پابلو دروازه)

عکس: آپارتمان, راهنمای
عکس: آپارتمان, راهنمای

ذکر شده است در $2,663 هر ماه این 650 فوت مربع آپارتمان واقع در 500 ویلیام سنت; آن را به یک اتاق خواب و یک حمام است.

ساختمان امکانات شامل پارکینگ. در آپارتمان پیدا کردن یک شومینه یک پیاده روی در گنجه ماشین ظرفشویی و ترکیبی از چوب جنگلی کف و فرش. برای کسانی که با دوستان خزدار در دو, این ملک pet-دوستانه. لیست را مشخص می کند 500 دلار پت سپرده است.

(نگاه کنید به لیست کامل در اینجا.)

کار با بودجه است ؟ در اینجا ارزان ترین اجاره اخیرا ذکر شده در اوکلند.


Hoodline ارائه می دهد اطلاعات محور تجزیه و تحلیل اتفاقات محلی و روند در سراسر شهرستانها. لینک های گنجانده شده در این مقاله ممکن است کسب Hoodline یک کمیسیون در کلیک و معاملات. این داستان ایجاد شد به صورت خودکار با استفاده از اطلاعات املاک و مستغلات از Zumper و آپارتمان, راهنمای پس از بررسی توسط یک ویرایشگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر