آنتونیو قهوه ای است که صحبت کردن در مورد بازگشت احتمالی به اظهارات ؟ کسی می گویند این طوری نیست. کسی.

اما مطمئن شوید که به اندازه کافی مورد علاقه ما ناکارآمد گیرنده گسترده ای گفت که او صحبت می کرد با اظهارات مربی جان weather underground در روز چهارشنبه.

“من فقط به صحبت جان weather underground امروز ممکن است من می گویم” براون گفت: در مجتمع “بار مدیریت” پادکست. “من نمی دانم چگونه آن را برای رفتن اما چه کسی می داند ؟ اگر آنها می خواهند به آن را ما در مورد فکر می کنم.”

یا شاید این اظهارات را فکر می کنم بهتر از آن و فقط نگه داشتن در حال اجرا را به وگاس ؟

آن را نباید بیش از حد فکر به اظهارات برای تحقق بخشیدن به تماشای Tyrell ویلیامز مبارزه را بعنوان گیرنده نبود خیلی بد با توجه به آنچه جایگزین با قهوه ای که حتی یک بازی با آنها! — آورده اند خواهد بود.

هر اندازه گیری براون مختصر, پر سر و صدا تصدی با این اظهارات بود یک فاجعه کامل. از کلاه درام با سر خود را به فراست-گزیده انگشتان پا, قهوه ای فقط یک رویا بود برای HBO را “ضربه سخت” نشان می دهد در حالی که یک مهاجم.

اجازه دهید فقط می گویند پای خود نیست تنها چیز قهوه ای سوخته در حالی که با اوکلند — تمام کسانی که پل های او کاهش می یابد و به قلوه سنگ باید او را نگه داشتن یک فاصله امن و دور از نقره ای و سیاه و سفید.

هنوز هم ما به یاد قهوه ای او می تواند فقط یک تماس تلفن دور به خصوص اگر یکی دیگر بعید است میباشیم. وجود دارد شانس اندکی پرستان کارفرمایی تام بردی انتخاب کردن می تواند به ترک میهن پرستان از طریق آژانس و اگر او وجود داشته است به گزارش Raiders خواهد بود در میان تیم ها به دنبال او.

قهوه ای خواسته شده بود در این پادکست که چه نوع از مشاوره او را به بردی در مورد اظهارات.

“من نمی توانستم به او بگویید فقط تماس مربی weather underground” براون گفت. “بردی OG ، او به آن نیاز نیست. من می دانم که او را به انجام آنچه حق برای او و خانواده اش. هر کجا که تام به, من فکر می کنم من می خواهم برای رفتن … 2020 تام/AB. بیست touchdowns شاید 25.”

که خواهد بود در کل خیلی پربار تر از خود 2019 فصل برای اطمینان حاصل کنید.

قهوه ای امضا شده با پرستان پس از برش توسط مهاجمان و همچنین دو بازی با انگلستان است. چرا که او اجازه رفتن در پی تجاوز جنسی به ادعاهای سابق خود مربی بریتنی تیلور. او تا به حال هزاران خاموش-زمینه مسائل پس از آن از جمله یک حادثه در فلوریدا ماه گذشته زمانی که او به اتهام حمله یک راننده کامیون در حال حرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su