انطاکیه و شوهر در نهایت در خانه در بهشت

بهشت — مریم و Cass استیونس در نهایت از آن ساخته شده صفحه اصلی — نزدیک به 15 ماه پس از اخبار از آتش اردوگاه چپ آنها در رشته خود انطاکیه در جلوی خانه راست به عنوان آنها در حال حرکت بودند به بهشت.

خانه آنها در وسط خرید جان سالم به در برد آتش اما مورد نیاز تعمیرات گسترده. این ماه, زن و شوهر, ملاقات دوباره با همان حرکت خدمه بود که به ناگهان متوقف on Nov. 8, 2018, در نهایت به آوردن وسایل خود را به “برای همیشه به خانه.” آنها تا به حال دیده می شود هر یک از مسائل خود را پس از قرار دادن آن در ذخیره سازی در سن لیندرو در پایان آن روز سرنوشت ساز. سفر کرده سرند با تاخیر و مذاکرات دشوار با بیمه و پیمانکاران است.

در حال حاضر آنها می خواهند برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و دیگران را تشویق به فکر بازگشت به بهشت را به استقامت.

“ما می تواند فقط راه می رفت از این ملک و ما را انتخاب کرد و نه” گفت: Cass Stevens چند ماه پیش پس از دیگری مانع به نظر می رسد تاخیر در حرکت خود را. “این جایی است که ما خانه رویایی بود و ما به دنبال از طریق.”

این ماه در ایوان خود را از نظارت بر یک تپه در حال حاضر برهنه از سنبه اما زنگ با صدای چکش و یک gurgling نهر او تا به حال متوجه شده قبل از اینکه او افزود: “بهشت خواهد آمد. آن می تواند متفاوت باشد اما آن خواهید بود.”

این زن و شوهر تا به حال همیشه از بازنشستگی به خط الراس. آنها زندگی می کردند در مگلیا در 1980s و ازدواج در مگلیا جامعه کلیسا قبل از بالا بردن خانواده خود را در منطقه خلیج است. دو سال پیش پس از جستجو برای یک خانه برای فصل بعدی از زندگی خود را حل و فصل آنها در یک خانه چوبی در سنکا درایو. خود را بیمه سیاست لگد در نیمه شب در Nov. 7.

در صبح روز Nov. 8, 2018, یک حرکت خدمه نشان داد تا به حرکت وسایل خود را. مبتلا به دوار سر با شور و هیجان, زن و شوهر, قفل اسلحه و کمی رقص به ادی پول آهنگ “دو بلیط برای بهشت است.” سپس آنها دریافت یک تماس از یک دوست: وجود دارد آتش می زنیم برای این شهر و آن نگاه بد است. آنها گفت: حرکت کامیون ها متوقف شود.

“ما از بودن در بالای جهان به جهنم همسر من نشسته در محدود کردن گریه” به یاد می آورد Cass استیونس.

اگر آنها فوق العاده سپاسگزار آنها فرار برای زندگی خود را مانند هزاران نفر دیگر; آنها در برزخ گرفتار است. آنها قادر به اقامت قبلی خود را در خانه و قادر به حرکت به جلو. شرکت بیمه خود را مورد توافق قرار داده و آنها را به یک هتل در حالی که آنها آن را نمیفهمد. آنها فرض شعله های آتش را نابود کرده بود و خانه و شروع به دنبال در خانه های دیگر برای فروش.

آن را تنها چند ماه بعد که مریم Stevens گرفتار یک نگاه اجمالی از خانه در سنکا کسی تصویری از بهشت و فریاد می زد و او را مشاهده کنید: خانه رویایی خود را به حال ساخته است.

پس از آن آنها تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا یا نه به چوب با آن. معاملات املاک و مستغلات یخ زده شده بود در اوایل هفته از فاجعه و آنها تا به حال هنوز به طور رسمی ثبت نام خود سند. خود عامل آماده به رفتن نگه دارید. زن و شوهر توافق کردند.

“ما تا به حال دنبال شده در پنج خانه دیگر در بهشت و آنها تا به حال تمام سوزانده گفت:” ماری استیونس. “مال ما نیست. من تو را دیدم آن را به عنوان نشانه ای از خدا.”

آنها نمی waver. آنها نهایی فروش حدود شش ماه پس از آتش. سپس شروع به جستجو برای پیمانکاران برای تعمیر.

رنگ آبی فرش با دود سنگین آسیب به حال به پاره شود. سقف تا به حال به دوباره. سوخته جانبداری هنوز هم نیاز به جا شود.

Cass Stevens شروع زندگی پاره وقت در خانه خالی به طوری که او می تواند به راحتی قرار ملاقات. او تا به حال برای شروع دوباره از ابتدا زمانی که او فکر او اولین پیمانکار بود و شارژ بیش از حد. او آن را به نام جریان “نبرد.”

مریم استیونس در ضمن تا به حال برای به تاخیر انداختن بازنشستگی او از آنجا که از هزینه های اضافی و زحمتی تاخیر حرکت می کند. برای اولین بار در 35 سال از ازدواج آنها صرف مدت زمان طولانی از هم جدا شوند.

به آرامی در خانه بیشتر شد راحت واسوده: بیمار از تشک هوا آنها واقعی تخت. آنها خرید یک تلویزیون صفحه نمایش برای سرگرمی و اخبار. یک ابزار ریختن بیرون جای یکی که تا به حال تبدیل به خاکستر.

Cass Stevens هنوز از دست رفته در موارد خاص که در ذخیره سازی مانند تپانچه که با او دوست دارد هدف تیراندازی و موتور سیکلت.

مریم استیونس هر چند تا به حال بیشتر در مورد او و دیگر وسایل در طول زمان است. او متوجه شد او واقعا نیاز به همه آن و در حال حاضر می خواهد برای اهدای بیشتر از آن به کلیساهای محلی.

آنچه او شده است بیشتر به دنبال به جلو به آوردن او اسب جوی به اموال. او در حال حاضر شبانه روزی در بوت-سیلور باو ولی در زمان آتش است. یک اخگر پرواز به چهره خود را و او را از دست داده و یک چشم. به آرامی او شده است آموزش او را به راه هدایت او را با دست و سایه.

و هیچ چیز دیگری او را مشتاق به انجام در حال حاضر است که در خانه است و در نهایت به طور کامل مبله: اول واقعی housewarming با کباب گسترش برای همسایه جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید