انطاکیه را لغو تعطیلات آتش بازی, رژه, اما ارائه می دهد فعالیت های دیگر

شهر انطاکیه و شریک جشن انطاکیه بنیاد را لغو سالانه جولای 4th رژه روز فعالیت ها و آتش بازی نشان می دهد به دلیل بیماری همه گیر بهداشت بحران است.

مقامات تشویق ساکنان به لذت بردن از تعطیلات به خانه نزدیک است. انطاکیه پارک شده اند باز برای بهداشت و درمان و تناسب اندام, فرصت های از ژوئن 1. پیک نیک مناطق دستشویی پارک و پارکینگ دروازه باز هستند و مناطق پیک نیک و کباب کردن لذت می برد می تواند توسط خانواده ها و مردم در همان زندگی واحد و یا خانواده مطابق با county health مقررات.

مدنی افزایش اعطای پول برای جشن و سایر برنامه ها که تحت تاثیر COVID-19 خواهد بود به جلو انجام شده و به سال آینده, سخنگوی نانسی قیصر گفت.

برای کسانی که به دنبال فعالیت های دیگر در انتیچ آب پارک در حال حاضر ارائه می دهد خانواده شنا توسط رزرو. به برنامه خود را در زمان شنا برای خانواده خود تماس پارک آبی در 925-776-3070.

برنامه های اضافی و فعالیت های برنامه ریزی خواهد شد که Contra Costa County Health Department مسائل جدید سفارشات شهرستان خبر داد.

شهروندان را تشویق به ماندن متصل با شهر انطاکیه در www.antiochca.gov و شرکت در مجازی مرکز تفریح و سرگرمی در https://www.antiochca.gov/recreation/virtual-recreation-center-and-network/.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابستان, تفریح, برنامه ها و فعالیت های از جمله اردوهای تابستانی برای کودکان و نوجوانان برنامه های ورزشی ارشد خدمات و انطاکیه پارک آب تابستان فصل, تماس 925-776-3050.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>