سرود ارائه پیش نمایش رایگان از AXS, HDNet


سرگرمی برای بینندگان به خانه محدود به دلیل COVID-19

سرود ورزش و سرگرمی ” است که در آن ارائه پیش نمایش رایگان از آن کابل شبکه AXS TV و NDNet فیلم به تمام توزیع کنندگان از طریق ممکن است طول COVID-19 بحران است.

بینندگان خواهد شد دسترسی کامل به کانال های کتابخانه از حق بیمه سرگرمی که شامل جده جهان جشنواره شامل جانت جکسون, 50 Cent, Steve Aioki, لیام پین و آینده از AXS و La Bamba, The Buddy Holly Story و درب در HDNet فیلم.

توزیع کنندگان شرکت کننده در این پیش نمایش شامل AT&T را DirecTV و U-آیه و اعضای NCTC.

“در طول زمان به چالش کشیدن مانند این موسیقی و فیلم می تواند آرامش گفت:” رندی براون ارشد معاونت و توزیع در سرود.

“آنها کمک به مردم را در ذهن خود از خود ترس و نگرانی برای چند ساعت و القای یک حس از حالت عادی به در غیر این صورت غیر متعارف وضعیت. با حوادث زندگی می کنند در حال به تعویق افتاد برای آینده قابل پیش بینی و سینما بسته شدن به دلیل نگرانی های ایمنی سرگرمی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای کمیاب” براون گفت. “از آنجا که این ما را خوشحال و برای ارائه پیش نمایش رایگان از ما دو تا از محبوب ترین کانال های—AXS TV و HDNet فیلم—برای تمام توزیع کنندگان شروع در حال حاضر از طریق ممکن است. ما امیدواریم که که بینندگان در سراسر کشور خواهد لذت بردن از ما امضا محتوای با کیفیت بالا و پیدا کردن برخی از آرامش در اتصال مجدد با فیلم و هنرمندان آنها را دوست دارم.”

اضافی AXS TV برنامه نویسی شامل ده بالا نشان دادکه در آن معشوق هنرمندان مانند دی اسنایدر, Mark McGrath و Lita Ford شکستن بهترین “حماسه آهنگ ’74” “Rockin’ خواهر و برادر”و “80s, Break Up Song” و همچنین افراد مشهور, نشستن به پایین سری بزرگ مصاحبه با دن نهو all-star jam سری Rock & Roll سفر جاده ای با سامی هاجر. این شبکه همچنین ارائه متنوع صف گیشه standouts از جمله تعلیق درام یک جهان کامل با کوین کاستنر در آوریل 8 و The Iceman با مایکل شانون در 15 آوریل و برنده جایزه آکادمی روانی پلیسی سکوت برهs در مارس 8 و راننده تاکسی در مارس 2

فیلم های دیگر در HDNet فیلم عبارتند از: جف بریجز در آماتور, استیو مارتین در پلنگ صورتی, Kurt Russell در اتومبیل استفاده می شود و بیشتر به عنوان بخشی از “احمق آوریل” بلوک در تاریخ 1 آوریل . وجود دارد دو دوز داستین هافمن در کانون توجه قرار دو برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر فیلم Midnight Cowboy و لنی در آوریل 16.

در مارس کانال جشن روز مادر با یک ماراتن شامل زن-led مورد علاقه های شما مانند فروشگاه زیبایی و لیگ از خود را در مارس 10. آن سلام سینما پیشگامی کلینت ایستوود در 90 روز تولد با فیلم اعم از غربی کمدی Paint Your Wagon سیاسی, هیجان انگیز قدرت مطلقدر تاریخ 30 مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>