سالانه 4K 4Charity اجرا در NAB Show Goes مجازی


ثبت نام در حال حاضر باز و کمک های مالی می توان تا ژوئن 1 برای رویداد که با هدف ارائه بسیار مورد نیاز کمک به کسانی که بیشترین نهفته COVID-19 و کمک به افزایش تنوع و شمول در صنعت فن آوری

پورتلند اورگان – مارس 24 سال 2020 – سازمان از 4K 4Charity اجرا سرگرم کننده سری امروز اعلام کرد که در حال اجرا و راه رفتن رویداد به میزبانی و با همکاری انجمن ملی رسانههای’ (NAB) نشان می دهد مجازی برای سال 2020 است. 4K 4Charity سری اهرم سرگرم کننده فعالیت های سالم برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای غیر سود متمرکز بر افزایش تنوع و شمول در فن آوری و رسانه های صنایع و جشن پیشرفت در فن آوری های ویدئویی مانند Ultra High Definition (UHD) 4K و 8K video. در این سال آن را نیز کمک خواهد کرد به جمع آوری کمک مالی برای کسانی که بیشتر تحت تاثیر COVID-19. ثبت نام باز است و کمک های مالی ممکن است تا 1 ژوئن 2020 در 4K4Charity.com/nab.

به رفتن شما را انتخاب کنید 4K (2.49-مایل) و یا 8K (4.97-مایل) مسافت طرح دوره چاپ کردن یک مسابقه ماهیگیری و سپس مسیر کامل با سرعت خود را که آیا آن را در یک روز و یا در سراسر چندین روز در این رویداد ثبت نام و اهدای پنجره. شرکت کنندگان تشویق می شوند برای به اشتراک گذاشتن خود را منحصر به فرد 4K 4Charity سفر در Twitter, Instagram, LinkedIn و یا Facebook با اجتماعی برچسب #4K4CharityVRun. همه ثبت نام را دریافت دان را بسته و در نتیجه این رویداد دوره است.

بخشی از درآمد حاصل از 4K 4Charity مجازی رویداد به نفع یونیسف است که در زمین در بیش از 190 کشور, همکاری با خط مقدم پاسخ به نگه داشتن کودکان سالم و یادگیری و محافظت از بیماری و خشونت است. 4K 4Charity همچنین افزایش بودجه برای مرکز ملی زنان و فناوری اطلاعات (NCWIT) که ایجاد عادلانه تر صنعت با آموزش برنامه نویسی برای K-12 و الهام بخش آمریکای لاتینی را به یک حرفه ای در تکنولوژی.

4K 4Charity سری را مطرح کرده است بیش از 1.1 میلیون دلار در ناخالص درآمد حاصل از آن تاسیس شد در سال 2014.

4K 4Charity مجازی اجرا است توسط Amazon Web Services (AWS) و ساخته شده ممکن است توسط حامیان مالی از جمله مسطح سیستم Bitmovin, EditShare Irdeto, SDVI و Verimatrix.

“هر چند رویدادهای جاری در حال نگه داشتن ما از لحاظ فیزیکی از هم جدا مجازی این رویکرد فراهم می کند یک راه مثبت به صنعت ما هم به نمایندگی از یک علت بزرگ. ما هیجان زده به حمایت از اولین 4K 4Charity مجازی رویداد و نگاه به جلو به دیدن همکاران پیوستن به سرگرم کننده و نشان دادن حمایت خود را برای سالم و عادلانه تر صنعت” گفت: آدم اشمیت معاون اجرایی رئیس جمهور, فروش, بازاریابی و خدمات حرفه ای مسطح سیستم.

در مورد 4K 4Charity سرگرم کننده اجرا

4K 4Charity اجرا سرگرم کننده سری 4K (2.49-مایل) و 8K (4.97-مایل) در حال اجرا و راه رفتن رویداد برگزار شده است سالانه در لاس وگاس (NAB نمایش) آمستردام (IBC نشان), لس آنجلس (SMPTE سالانه ویژگی های کنفرانس و نمایشگاه) و پورتلند, اورگان برای افزایش آگاهی و حمایت مالی جهانی و محلی و سازمان های غیر انتفاعی است که پشتیبانی کمتر از جوامع از جمله افزایش تنوع و شمول طرح. 4K 4Charity سرگرم کننده اجرا باعث می شود آن را آسان برای شرکت کنندگان و حامیان مالی به فعال شدن و به عقب. https://4k4charity.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>