حیوانات پس از بهبود شرق خلیج cockfighting سینه

آملدا کارآگاهان در حال تحقیق آشکار آخر هفته کشتی و تلاش برای شناسایی متهمان پس از تصرف صدها نفر از حیوانات و آیتم های متعدد و شواهد.

در بیانیه روز شنبه, کلانتر سخنگوی ری کلی گفت: نمایندگان در پاسخ به یک آدرس در 10500 بلوک دوبلین دره جاده به صورت یک گزارش از یک پارتی با چهار تا پنج نفر ده نفر داخل یک outbuilding در اموال.

زمانی که پلیس اوکلند را آرگوس هلیکوپتر پرواز بیش آدرس قبل از معاونین کلانتر وارد افسران دیدم وسایل نقلیه پارک شده و گروه از مردم در سایت.

زمانی که نمایندگان پیوست توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا و دوبلین افسران پلیس وارد آدرس مورد بیست و مردم در تلاش برای به اجرا در نزدیکی جنگل.

چند بازداشت شده گفت: ماموران آنها وجود دارد به تماشای پرنده و یک جستجو در سایت به همراه داشت 600 مرغ خروس و جوجه و 200 انکوبه تخم مرغ و همچنین به عنوان اقلام به cockfighting فعالیت است.

“همه پرندگان شده اند ضبط شده توسط کلانتر, و امن هستند. آنها را برای مراقبت و درمان برای هر بیماری یا آسیب کند.”

Cockfighting است غیر قانونی در کالیفرنیا و سازمان های اجرای قانون را اغلب بهبود و یا تا به حال به euthanize حیوانات از cockfighting حوادث در اطراف منطقه خلیج در مناطق شهری و روستایی. یک ریچموند مرد بود به ضرب گلوله در عرصه راه اندازی بر روی یک کنترل از راه دور تاکستان در پتالوما در سال 2018 است.

یک رکورد 2017 لشکرگاه در جنوب کالیفرنیا’ s سانتا کلاریتا دره به همراه داشت بیش از 7000 خروس.

هر کسی با اطلاعات تماس باید کلانتر را در 510-687-3600.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>