اندرو ویگینز نشان می دهد وعده در اولین بازی به عنوان رزمندگان سقوط به لیکرز 125-120

سان فرانسیسکو — رزمندگان گارد Stephen Curry رز از صندلی خود را به یک نگاه بهتر به جلو اندرو ویگینز جمع آوری شده خود را دریبل در خط پرتاب آزاد.

یک لحظه بعد Wiggins شد سطح چشم با لبه گرگرفتگی غوطه دادن بیش از لیکرز گارد دنی سبز. تحت تاثیر قرار با هم تیمی های جدید خود را, کاری, جشن خود faux-غوطه دادن در حاشیه.

Wiggins گل 24 امتیاز در رزمندگان’ debut یک 125-120 دست دادن به لیکرز شنبه شب در تعقیب و گریز از مرکز. از دست دادن وجود Wiggins, نشان داد, چشمک می زند, چرا طلایی دولت معتقد است که او می تواند یک بلوک ساختمان یک رقیب تیم.

پس از پنج و نیم underwhelming فصل با تیمبرولوز Wiggins را ساده نقش در ایالت طلایی که در آن از او خواسته خواهد شد که برای اجرای این طبقه را نقطه بالا 3-اشاره گرها و بازی به صورت جدی دفاع.

در Wiggins’ دو دفاعی اموال او مجبور لیکرز به جلو LeBron James به سختی چرخش بلوز و پس از روشن شدن بر روی آنتونی دیویس مانع این همه ستاره از مرکز به ثمر رساند. چند دقیقه بعد او توپ را به سرقت برده از سبز پس از چیدن در نیمه دادگاه.

هجومی آن را آهسته تر شروع می شود. اما پس از از دست رفته خود را سه عکس برای اولین بار بود که یک بیمار-توصیه طولانی 2-اشاره گر او رفت 8-برای-9 به طور کلی از جمله 3-برای-4 از 3 نقطه محدوده.

در میان برجسته, Wiggins, برداشت یک James تصویب در 3 نقطه خط به سرعت از در انتقال به پایان رسید و با یک رقابت لیآپ بیش دیویس garnering بیشتر به سلامتی از کاری و هم تیمی های جدید خود را.

برای طلایی دولت آن را دلگرم کننده در نگاه اول بازیکن آنها به دست آورد و در روز پنجشنبه که فرستاده d’angelo راسل و همچنین یعقوب ایوانز و عمری Spellman به مینه سوتا.

با Draymond سبز (کمر سفتی) پیوستن کاری (دست چپ عمل جراحی) و کلی تامپسون (سمت چپ عمل جراحی زانو) در گزارش آسیب به اواخر ابتدا رزمندگان سپاه پاسداران آغاز شده Ky بومن و Damion لی همراه با Wiggins به جلو اریک Paschall و مرکز Marquese Chriss.

بومن (هفت امتیاز و حرفه ای-بالا 10 کمک) و Chriss (26 امتیاز و نه ریباند) تا به حال قوی اجرای برنامه در اولین بازی پس از داشتن دو طرفه قرارداد تبدیل به استاندارد می پردازد.

به عنوان رزمندگان بودند و بدون آنها بالا-سه گلزنان برای بسیاری از فصل — همه از آنها در داد و ستد این هفته — لیکرز cruised به جاده پیروزی پس از ایجاد 21-نقطه سرب در اواخر سه ماهه سوم.

Paschall را غوطه دادن آن پنج نقطه بازی با 2:53 باقی مانده اما دیویس هدایت سریع 6-1 لیکرز اجرا و جیمز میخ رقابت 3-اشاره گر برای قرار دادن بازی خارج از دسترس است.

برای لس آنجلس جیمز به پایان رسید و با 22 امتیاز 7-برای-17 تیراندازی هشت ریباند و 11 پاس گل در حالی که دیویس رفت و برای یک بازی-بالا 27 امتیاز 9-برای-14 تیر اندازی, 10 ریباند و چهار پاس گل.

اما این آینده 29 بازی برای رزمندگان از جمله روز دوشنبه matchup در برابر گرمای میامی در حال کمتر در مورد برنده و زیان و بیشتر در مورد در حال توسعه مهم همکاران برای فصل آینده است. اولین نگاه خود را در Wiggins بود یک جای خوب برای شروع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید