و در حال حاضر آب و … از آدام کلارک اتاق یدکی

“او از روی نیمکت گذشت,” کلارک گفت: از دیزی خود را 12 ساله border collie-flat-coated retriever. “من نمی باید قلب به او از خواب بیدار.”

اجازه دیزی خواب — آن را به حداقل او می تواند انجام دهد. کلارک NBC سهامداران رئیس هواشناس گرفته شده بیش از سگ در فضای تعیین شده برای ایجاد یک خانه آب و استودیو. او ادای احترام به او در عنوان: دیزی Dog Studios. مانند بسیاری از روزنامه نگاران تلویزیون هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور, Clark, گزارش زنده از موقت گوشه ای از خانه خود را. قصد این است که برای ایجاد فاصله بین ایستگاه های’ کارکنان به سرعت گسترش COVID-19.

Adam Clark's colleagues and viewers have called for more Daisy in his weather reports. (Photo courtesy of Clark)

آدام کلارک و همکاران و بینندگان را به نام برای بیشتر دیزی در گزارش آب و هوا. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کلارک)

دوشنبه علامت شروع کلارک هفته دوم از رفتن زندگی می کنند از دیزی Dog Studios.

“من فقط خوشحالم که یک کار است که به من اجازه انجام این کار” کلارک گفت. “که آنها مراقبت به اندازه کافی کاهش یافته (در ایستگاه).”

کلارک راه اندازی شامل یک Comrex که با استفاده از یک سیگنال تلفن همراه و اینترنت برای ارتباط با ستاد سه چراغ یک دوربین سه پایه و لپ تاپ. او دارای یک کابل در حال اجرا از سطح دوم استودیو به حمام و لباس های شسته شده شوت به گوشه آشپزخانه.

وجود دارد پتویی یک پنجره برای از بین بردن صفحه نمایش تابش خیره کننده و یک نیمکت برای perching. خود گرافیک بازی در تلویزیون بود که در زیر زمین برای مشاهده در حالی که بر روی تردمیل; تلویزیون ایستاده است یک قطعه از castoff مبلمان.

“این نوع به نظر می رسد مانند من در استودیو” او گفت:.

Kelly Hinseth has reported for CBS3 from a corner of her apartment and her parents' home in Andover, Minn. (Photo courtesy of Hinseth)

کلی Hinseth گزارش شده برای CBS3 از گوشه ای از آپارتمان و خانه پدر و مادرش در Andover, Minn. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Hinseth)

کلی Hinseth این مدیر ورزشی در CBS3 در زمان مراقبت های بزرگ با پس زمینه از خانه اش استودیو در گوشه ای از گنجه-کمتر از یک خوابه آپارتمان. او آویزان کشباف: Harmon digital marketer, کربی Puckett, Steph, کاری, Zach Parise و اندرو ویگینز. هنگامی که او در زمان گرما برای داشتن یک دانشگاه مینه سوتا, Duluth, jersey, play-by-play گوینده بروس Ciskie قرض او یکی است.

این هفته Hinseth نقل مکان به خانه پدر و مادرش در Andover, مینه سوتا ارائه می دهد که بیشتر استودیو گزینه های مانند برادرش در دوران کودکی با آن اتحاد ورزشی تصاویر پس زمینه و تزئینی پرچمهای بلکه او برادرزاده’ بچه و اسباب بازی.

“آن بوده است جالب” Hinseth گفت. “شما تغذیه کردن انرژی از شرکت مجریان. گاهی اوقات آن را سخت به نشستن در آپارتمان کوچک من صحبت کردن در مورد اخبار ورزشی روز — و یا فقدان آن است.”

Baihly Warfield یک لنگر در WDIO خواهد بود و این تغییر را به یک استودیوی خانگی این هفته — حداقل برای یک اجرای آزمون. او و دارن دنیلسون معامله شده است, خود ارضایی مهار محلی وابسته به ABC. هفته بعد آنها را به زندگی می کنند از خانه تمام وقت است.

او راه اندازی یک اتاق خالی با پتو به خیس کردن صدای تلویزیون را برای گرافیک اپل برای یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته.

او انتظار دارد که برخی از سکسکه اما بینندگان او گفت: بسیار آمرزنده و مهربان در حال حاضر.

این خانه-استودیو نصب setups تا به حال قطعی یا دو. کلارک میکروفون درگذشت و او را مرور با حساس پد موس. Hinseth از دست این یادداشت بر روی تلفن خود را.

“من تا به حال به مرحله و ارائه فضل برای خودم گریس برای کارکنان” Hinseth گفت. “این است که همه در قلمرو ناشناخته است. ما در این با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>