تحلیلگر Janedis Leavers Tegna برای ولف تحقیقات


نام مدیر عامل و مدیر رسانه ای تیم

تحلیلگر سابق جان Janedis است بازگشت به وال استریت به عنوان مدیر عامل و مدیر رسانه تیم در ولف تحقیقات پس از 15 ماه در Tegna.

Janedis شده بود برتر تحلیلگر UBS و ولز فارگو قبل از پیوستن به Tegna به عنوان ارشد و معاونت بازار سرمایه & روابط سرمایه گذار در Tegna.

Tegna در حال حاضر تمرکز چندین گزارش تصاحب مناقصه است و در وسط یک پروکسی مبارزه با سرمایه گذار استاندارد کلی است که به دنبال پنج کرسی در Tegna هیئت مدیره.

Marci Ryvicker که به گفته یک مدیر ارشد و تحلیلگر سهام, پوشش, سرگرمی, پخش کابل و ماهواره ای صنایع در ولف پیوست Comcast به عنوان ارشد و معاونت روابط سرمایه گذار در ژانویه.

“جان فرد ایده آل به سر می برد و سرب ما با استعداد رسانه ای تیم در اصل ساخته شده توسط Marci Ryvicker که از قضا رفته است به کار در صنعت در Comcast” گفت: Ed ولف شریک مدیریت در ولف پلیمری. “جان دارای سابقه ای طولانی در پوشش بزرگتر درپوش شرکت های رسانه ای و همچنین محتضر کوچکتر پخش, سرگرمی و رویداد زندگی می کنند نام نیز هست که ما معتقدیم بسیار مهم است به واقعا درک جریان مستقیم به مصرف کننده تکامل در رسانه ها. او هر دو با استعداد تحلیلگر که باید بهره را از زمان خود را در صنعت و همچنین کیفیت بالای فرد است که ما هیجان زده به پیوستن به ولف خانواده است.”

“من کار کرده اند و در بانک های بزرگ در گذشته و آنها نمی واقعا ارزش پژوهش از مدل های خود را به نفع مناطق دیگر مانند بانکداری نخست کارگزاری و مشتقات آن بیش از محتوا است. تنها یک تحقیقات-اولین شرکت مانند ولف را رو به من برگشت حرکت از صنعت به فروش سمت” گفت: Janedis. “رشد و استخدام و انضباط ایستاده بود در تضاد کامل با آنچه در صنعت خود و همسالان نشان داده اند بیش از دهه گذشته است. من مشتاقانه منتظر به همکاری با بسیار با استعداد گروه پژوهشی و فروش حرفه ای و دوباره راه اندازی به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>