یک آیتم در بر داشت در کالیفرنیا پلیس استارباکس قهوه بود و نه تامپون محققان می گویند

توسط سارا ماه و ایمان کریمی | ایسنا

یک “پارچه خزدار ماده” موجود در قهوه استارباکس از خارج از وظیفه افسر پلیس لس آنجلس در ماه گذشته نه تامپون, مقامات گفت.

بر اساس شواهد محققان به این نتیجه رسیدند مورد بود احتمالا یک پارچه تمیز کردن استفاده می شود معمولا توسط فروشگاه کارکنان با توجه به لس آنجلس کلانتر که بررسی این پرونده است.

“بررسی شد و قادر به اثبات سوء قصد در بخشی از کارکنان فروشگاه” آن روز سه شنبه گفت.

در تاریخ 19 ژوئن ناشناس دو افسر اداره پلیس لس آنجلس گزارش او مورد خود را درون نوشیدنی های خریداری شده در استارباکس در داخل یک هدف در فروشگاه الماس — در حدود 30 مایلی از لس آنجلس.

36 ساله گفت: او با استفاده از یک کارت اعتباری است که تا به حال “ویژگی های مهم” دلالت او یک افسر پلیس به خرید نوشیدنی. او به حمام رفت و در حالی که نوشیدنی آماده بودن و بازگشت و هنگامی که آن را تقریبا تکمیل شده با توجه به گزارش.

هنگامی که او شروع به جرعه جرعه نوشیدنی در خودرو او طعم “پارچه خزدار ماده” داخل دهان او. او را متوقف نوشیدن آن آن را باز کرد و ثبت “لوله … شکل جسم که در داخل خود نوشیدنی” در این گزارش است. در آن زمان افسر گفت: آنچه که او معتقد به یک تامپون بود “عمدا” قرار داده شده در خود را بنوشید زیرا او یک افسر پلیس است.

هدف بلافاصله با صدور بیانیه ای مشترک فیلم دوربین نظارت با مقامات. “ما را به این اتهام به طور جدی. ما بررسی فیلم و هر گونه رفتار مشکوک” آن گفت: در مدت کوتاهی پس از این حادثه.

استارباکس در یک هدف و آن کارگران و کارکنان زنجیره ای خرده فروشی. استارباکس معوق تمام نظرات در آخرین توسعه به هدف.

“این اتفاق در یک مجوز فروشگاه استارباکس در داخل یک هدف به طوری که آنها خواهد خود را بررسی است. آنها همچنین باید بیشتر در زمینه آنچه که صورت گرفت” استارباکس سخنگوی سی ان ان گفت در شب چهارشنبه.

سی ان ان رسیده به هدف.

حادثه روز پس از سه شهر نیویورک افسران پلیس گفت: آنها احساس بد بعد از نوشیدن می لرزد از یک Shake Shack رستوران در منهتن. پلیس محلی اتحادیه های کارگری خواستار اقدام گفت: افسران عمدا مسموم شدند.

محققان تعیین یک راه حل تمیز کردن استفاده می شود برای تمیز کردن میلک شیک ماشین نیست به طور کامل پاک و ممکن است بدست به افسران نوشیدنی. اداره پلیس نیویورک در بر داشت هیچ تخلف توسط Shake Shack کارکنان.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر