لاگوس افق فوریه 28, 2015. عکس کلارا Sanchiz/RNW از طریق فلیکر CC BY 2.0.

در فوریه 27, نیجریه, وزیر بهداشت, Dr. E. Osagie Ehanire تایید شاخص مورد COVID-19 coronavirus بیماری در لاگوس نیجریه.

در یک بیانیه مطبوعاتی دکتر Ehanire اعلام کرد برای اولین بار تاسیس بیمار به عنوان “یک شهروند ایتالیایی که با این نسخهها کار در نیجریه و در بازگشت از میلان ایتالیا به لاگوس, نیجریه” در فوریه 25 سال 2020 است. بر اساس تشخیصی گزارش از آزمایشگاه ویروس شناسی از دانشگاه لاگوس بیمارستان آموزشی وزیر بیشتر تأکید کرد که “بیمار بالینی پایدار و بدون عوارض جدی و موفق بودن در بیماری های عفونی بیمارستان در Yaba, Lagos.”

در نتیجه دولت نیجریه فعال کرده چند بخشی Coronavirus آمادگی گروه تحت رهبری نیجریه مرکز کنترل بیماری ها (NCDC) به “همکاری نزدیک با دولت لاگوس مقامات بهداشتی برای پاسخ به این مورد و پیاده سازی شرکت کنترل اقدامات” به گفته دکتر Ehanire.

فوریه 27, چین گزارش کرده است در مجموع 78,630 موارد COVID-19 با 2,747 مرگ و میر.

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO), Dr. Tedros Adhanom اظهار داشت که جهان “در یک نقطه تعیین کننده” در این بیماری همه گیر به این دلیل که “تعداد موارد جدید گزارش شده در سایر نقاط جهان بیش از تعداد موارد جدید در چین”:

خارج از چین وجود دارد در حال حاضر 3,474 موارد در 44 کشور و 54 مرگ و میر. … و در 24 ساعت گذشته هفت کشور گزارش موارد برای بار اول: برزیل گرجستان یونان شمال مقدونیه نروژ پاکستان و رومانی.

بی بی سی اعلام کرد که از فوریه 26, ایتالیا شاهد در مجموع 400 موارد گزارش شده از COVID-19 تا کنون. این یک نمایشی سنبله از 80 موارد قبلی در روز است. اگر چه شیوع متمرکز شده است بر روی یک خوشه کوچک از شهر — لمباردی (در نزدیکی میلان) و ونتو (در نزدیکی ونیز),— “شیوع کشته شدن 12 نفر” بی بی سی گزارش داد.

ایتالیا نیز بوده است منبع به “یک لیست در حال رشد از کشورها در سراسر جهان” رویترز بیشتر گزارش شده است. اسرائیل به تازگی ممنوع “ورود به غیر اسرائیلی که به ایتالیا سفر کرده بود در دو هفته گذشته.”

است لاگوس یک بمب ساعتی برای COVID-19 همه گیر?

لاگوس با جمعیت 21 میلیون نفر بزرگترین شهر آفریقا و هفتم سریع ترین شهرستان در حال رشد در جهان است اپیدمیولوژیک کابوس.

سریع واکنش نیجریه به وزارت بهداشت و درمان ستودنی است. اما تشخیص آزمایشگاهی گزارش شاخص مورد در نیجریه شد در فوریه 27 — دو روز پس از آلوده ایتالیایی مسافر وارد لاگوس. درگاه خدمات بهداشتی و درمانی باید بیشتر فعال در های این اخبار با توجه به اینکه COVID-19 تا به حال شاهد نمایی افزایش در ایتالیا بیش از چند هفته گذشته.

در حال حاضر کار واقعی سریع و دقیق تماس ردیابی ضروری است با توجه به اینکه لاگوس مرکز تجاری در نیجریه. احتمال گسترش سریع به سایر نقاط کشور است بلندی احتمال است.

زدودن اطلاعات غلط سرکوب وحشت

شهروندان در حال حاضر در تلاش برای سرکوب هر نوع اطلاعات غلط از تولید بی هراس پس از ورود COVID-19 به نیجریه:

بهتر است برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی بهداشت به جای ایجاد هیستری جمعی:

یکی دیگر از netizen همچنین هشدار داد در برابر هیستری:

Déjà vu از مورد ابتلا به ابولا در نیجریه

در ژوئیه 2014, نیجریه پرتاب شد به وحشت مشابه که در کشور ثبت آن شاخص مورد ابتلا به ابولا. پاتریک سایر آمریکایی لیبریا که nursed یک بیمار ابولا نسبی در لیبریا سقوط در فرودگاه لاگوس پس از ورود نیجریه. او با عجله به بیمارستان که در آن او در ابتدا برای درمان مالاریا. او چند روز بعد. سایر تشخیص داده شد با ابولا روز قبل از مرگ او.

در اکتبر 20, 2014 که نیجریه اعلام کرد ابولا ، نیجریه غلبه ترین مواد منفجره شیوع ابولا آغاز شده است که در لاگوس از طریق اپیدمیولوژیک سطح زمین کار می کنند. پس از آن بود بی سابقه ای است که حتی معمولا اندازه گیری که اعلام شاهکار “یک تکه جهانی اپیدمیولوژیک کار پلیسی.”

قدرت پاسخ

نیجریه مرکز کنترل بیماری ها (NCDC) — موسسه توانمند برای پاسخگویی و پیگیری موارد شیوع بیماری های عفونی در نیجریه — آماده است برای این بیماری.

امی Maxmen نوشتن برای طبیعت و پژوهشی اعلام کرد که در دو سال گذشته به NCDC سر Chikwe Ihekweazu است “بیش از دو برابر اندازه NCDC کارکنان راه اندازی یک شبکه مولکولی-زیست شناسی و آزمایشگاه در سراسر کشور” به منظور “منتشر تهدید که یک بیماری همه گیر در نیجریه شمار برای بقیه جهان است.”

زمان خواهد شد بگویید اگر نیجریه پیشی بگیرد و محدود کردن این COVID-19 pandemic به عنوان آن را با شیوع بیماری ابولا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de