آهن رنجر مشاهده: موفق باشید خرید جدید که رایانه های شخصی

این نظر من است که یک فرد باید قادر به استفاده از کامپیوتر خود را به عنوان طولانی به عنوان آن را برآورده نیازهای خود را. اما متاسفانه مایکروسافت پشتیبانی از آن کامپیوترهای جدید برای 18 ماه تا پنج سال پس از آنها تولید می شوند. تمدید پشتیبانی می کشد کمی طولانی تر. هنگامی که تولید کننده توقف حمایت از یک کامپیوتر به کامپیوتر خیلی خوب کار نمی کنند و تمام یا قسمتی از آن را باید جایگزین کرد.

به جای من آسان برای استفاده از ویندوز 7 کامپیوتر خودم ویندوز 10 کامپیوتر نمی دانستند که آن را به حال یک لیست از 81 برنامه ها و ویژگی های. من ممکن است با استفاده از 10 از آنها. و طی فرایند خرید و فروش هیچ کس حتی از من پرسید من که قرار بود به کار با کامپیوتر به فروش می رسد به من. فروشندگان ظاهرا فروخته کامپیوتر بر اساس آنچه تا به حال در سهام نه آنچه که من آن را مورد نیاز برای.

من متوجه حق دور است که من کامپیوتر جدید نیاز بسیار کمی از آماده سازی قبل از آن حتی می تواند ترک فروشگاه. که آماده سازی است ، به عنوان آن معلوم شد زمانی که من کامپیوتر جدید آماده بود من رفتم از فروشگاه نزدیک به $1,000 فقیر. و آن را شامل نمی شود یک مانیتور.

زمانی که من کامپیوتر جدید صفحه اصلی و شروع به کار با آن مشکل آغاز شده حق دور. این اغراق نیست که بگویم من صرف بیش از 20 دقیقه صحبت با پشتیبانی فنی عوامل در تلاش برای پیدا کردن چگونه به عمل جدید ویندوز 10 کامپیوتر.

حتی پس از گرفتن همه که پشتیبانی فنی, من باید رک و پوست کنده من می دانم بسیار کمی در مورد عملکرد من ویندوز 10 کامپیوتر. من تنها می دانم که چگونه به استفاده از ویژگی های چند. من در اینترنت برای رایانه است که به عنوان دشوار است برای درک و به عنوان کوتاه به عنوان یک کامپیوتر با سیستم عامل مایکروسافت.

در واقع دارد چند “پدربزرگ پسند” رایانه های موجود در بازار است. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن چه گزینه های خود را در حال خواندن یک مقاله بسیار خوبی توسط ریک Broida: “چگونه به خرید یک کامپیوتر جدید برای خود پدر و مادر است.”

من برای یک, هستم انجام می شود کمک من سخت به دست آورده پول به میلیونرهای که ظاهرا خط جیب خود را با جریان ثابت از جدید پیچیده تر کامپیوتر و برنامه. همه من می خواهم یک کامپیوتر است که از گذشته بسیار طولانی تر از سه سال است که برنامه ها را به انجام برسانند نیازهای من (نه 81 برنامه) است و بدون عارضه می کند و اختصاص فضای زیادی برای تبلیغات ثابت. ویندوز 7 که در آن شما رفته ؟

جو Legueri از گیلبرت یک نویسنده است مادام العمر آهن محدوده ساکن عامل به طور منظم به اخبار تریبون صفحه نظر و بازنشسته و مربی که به تدریس زبان انگلیسی و کالج نوشتن به نمرات 7 تا 12 به مدت 35 سال در Biwabik و Mesabi شرق مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>