اوایل پیچ: چرا غول نگاه متفاوت در دو بازی بعدی برابر داجرز

زمانی که outfielder Austin اسلاتر slugged یک جفت از دو برابر و سوار در پنج اجرا می شود از leadoff نقطه در Giants’ نمایشگاه بازی در اوکلند در دوشنبه, طرفداران تا به حال امید زیادی 2020 خواهد علامت اسلاتر را فصل برک آوت.

پس از بازگشت به عقب فوران چاه نفت ضرر و زیان در لس آنجلس اسلاتر در نهایت فصل خود اولین است.

اسلاتر بازی اول لیگ بازی برگشت در تاریخ 2 ژوئن 2017 اما سابق دور هشتم پیش نویس انتخاب هنوز کمتر از 500 شغل در خفاش. با وجود متناقض از خود outfielders بیش از چند سال گذشته اسلاتر هرگز دریافت مداوم فرصت های مدعی برای شروع کار.

به نظر می رسد که فرصت نمی تحقق این فصل یا, اما اول سال مدیر گیب Kapler متعهد است تا او را به بازی هر زمان که غول های یک چپ دست پارچ.

اسلاتر حرفه ای OPS است که نزدیک به 100 امتیاز بالاتر در برابر چپ دستان (.761) از راست دست (.664) اما خود تجزیه شد و حتی بیشتر نامتجانس در سال 2019 که OPS بود .838 در سال 91 در خفاش ها در برابر چپی و .671 در 101 در خفاش ها در برابر راست دست.

با وجود غول’ توهین آمیز مبارزات در دو بازی اول از سری اسلاتر نبود یک نظر برای شروع به این دلیل که تیم با آن مواجه داجرز کوزه داستین مارس و در راس نورسته. با southpaws خولیو Urías و الکس چوب بر روی تپه برای نهایی دو ترکیب هیرو, اسلاتر به طور ناگهانی حرکت از نقطه خود را در انتهای نیمکت به یک موقعیت کلیدی در غول صف.

سابق دانشگاه استنفورد outfielder نیست تنها غول بازیکن رود به یک ثابت در برابر چپ دستان در این فصل است. دارین Ruf بود که منجر به قدرت hitter وظیفه در بیس بال کره ای سازمان در طول سه سال گذشته ساخته شده غول’ اولیه 30-مرد فهرستی به طور خاص به دلیل تاثیر او می تواند در برابر چپی.

داناون Solano, همه کاره infielder نیز به عنوان یکی از غول’ “استارت” در برابر چپ دستان.

تحت برایان Sabean بابی ایوانز و بروس Bochy, جوخه های نادر و اغلب استفاده می شود زمانی که غول احساس آنها ندارد صالح لیگ برتر استارت در یک موقعیت داده شده. تحت Farhan زیدی اسکات هریس و Kapler, جوخه های انتظار می رود برای تبدیل شدن به هنجار تا بازیکنان به وضوح به زور راه خود را به روزمره نقش.

ایجاد یک فهرست کامل از جوخه بازیکنان شد یک عمل استاندارد در لس آنجلس هنگامی که زیدی بود داجرز’ مدیر کل از 2014-2017 اما حتی به عنوان غول’ top رقیب cruised به عنوان بخش عمل شد انتقاد از طرفداران. چپ دست sluggers کودی Bellinger و Joc Pederson گذاشته شده اند از ترکیب تیم در برابر چپ دست کوزه منجر به نا امیدی از این در داخل و خارج.

طی دو فصل داجرز شروع به حرکت به دور از جوخه های در بخشی از آنجا که آنها در بر داشت matchup-اثبات بازیکنان که در میان بهترین در بیس بال و بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در مواجهه با حسابی چپی یا righty. مدیر دیو رابرتز است که همیشه رفتن به Bellinger, Louie بتی حداکثر Muncy و جاستین ترنر در صف و واقعیت این است که این غول لازم نیست هر موقعیت بازیکنان که پشته با استعداد بالا در لس آنجلس.

تا سان فرانسیسکو می رسد یک نقطه که در آن زمان چشم انداز بالا مانند جوی بارت Heliot راموس مارکو Luciano و دیگران به اثبات خود را به عنوان قادر به full-زمان بازیکنان در رشته های انتظار جوخه های به عمل استاندارد.

Bochy شوخی که او تا به حال یک قانون اگر یک بازیکن ضربه اجرا خانه در یک بازی او را به طور خودکار شروع روز بعد. تحت Kapler بازیکنان مانند اسلاتر یا Ruf می تواند با ضربه زدن دو در یک بازی در برابر lefty و هنوز هم به بازگشت به نیمکت بعد اگر right-hander می تپه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>