یک آنگولا انزوا مرکز برای کسانی که عودت فاقد غربالگری فضا و حتی کاغذ توالت

Screengrab از یک ویدئو از آنگولا, در معرض هوا باز – از Wilcker کلودیو مشخصات (با اجازه).

با هفت مورد تأیید (دو کشته و یک بهبود) از COVID-19 آنگولا است که در میان بیش از 40 کشور آفریقایی که در حال حاضر ثبت شده این بیماری در سرزمین خود است.

در مارس 18, دولت راه اندازی وزرا کمیسیون برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر در کشور است. وزارت بهداشت تایید دو COVID-19 نفر از 21 مارس است.

آنگولا بسته هوا و زمین و دریا و مرزهای به جنبش مردم از نیمه شب در مارس 20, اما شده است اجازه می دهد برخی از پروازها به مقصد حمل و نقل آنگولا شهروندان در خارج از کشور و بازگشت به خانه.

دولت تاسیس جداسازی مراکز در حومه پایتخت لوآندا به خانه عودت آنگولا. یک پرواز از لیسبون به ارمغان آورد حدود 200 مسافر در مارس 21.

مسافران بودند نه همه یکسان هر چند به گفته برخی از حساب های. یک مسافر Célio آلبرتو گفت: مستقل خروجی Maka آنگولا است که مقامات تا به حال تقسیم مسافران متفاوت برای قرنطینه:

Sem sabermos quais foram سیستم عامل critérios د selecção به عنوان autoridades escolheram سیستم عامل passageiros que foram para o hotel de cinco estrelas ویتوریا باغ e os que foram enviados para o Centro de Quarentena هیچ Calumbo.

بدون ما به دانستن آنچه معیارهای انتخاب شدند و مقامات را انتخاب مسافران که رفت به هتل پنج ستاره ویکتوریا باغ و کسانی که فرستاده شده به مرکز قرنطینه در Calumbo

مسافران به مقصد Nova Esperança مرکز توسعه کودکان در Viana شهرداری تا به حال به صبر برای بیش از سه ساعت در اتوبوس قبل از آنها می توانند وارد انزوا مرکز.

مسافران گرفته شده به Calumbo مرکز قرنطینه تا به حال یک وضعیت مشابه داشتن به خواب در خودرو قبل از رفتن. Maka آنگولا گفت: این داستان:

مانوئلا سیلوا relata, indignada یک jornada انجام aeroporto ao محلی ده quarentena, onde chegaram volta por دس 22h00. “هیچ trajecto com sirenes e batedores, fomos apedrejados na طریق como assassinos, como estando یک trazer o vírus para matar سیستم عامل angolanos”, denuncia.

(…)

مانوئلا سیلوا revela que só às 2h00 da madrugada chegaram alguns indivíduos نن identificados عامل quais deram início à montagem د کمس individuais e beliches nos quartos do Centro de Desenvolvimento.

“Encontrámos سیستم عامل colchões ao relento, todos empoeirados e os quartos nunca antes habitados em péssimas condições. به عنوان casas de banho nem sequer tinham papel higiénico”, revela یک passageira.

“اوما médica que lá se encontrava de serviço disse-nos para irmos fazer به عنوان necessidades هیچ کپیم. Nem nos permitiu perguntar-lhe como به عنوان mulheres o fariam no meio dos homens”, conta مانوئلا سیلوا.

“یک TAAG ligou-nos porque havia um voo de emergência para transportar familiares de ministros e outros dirigentes e podíamos aproveitar. Ninguém nos informou de que ficaríamos sujeitos a estas condições degradantes. Muitos teriam preferido ficar اونا لیسبون”, lamenta مانوئلا سیلوا.

مانوئلا سیلوا بازگو ، indignantly سفر از فرودگاه به قرنطینه سایت که در آن آنها وارد و در حدود 10 p. m. “در راه با آژیر و اسکورت مسافر ادعا می کند که تا به حال سنگ پرانی او را در راه مانند قاتلان به عنوان اگر او آوردن این ویروس به کشتن آنگولا,” او می گوید.

(…)

مانوئلا سیلوا نشان می دهد که آن را تا 2 صبح است که برخی افراد ناشناس وارد, که شروع به راه اندازی فردی تخت و تخت تختخواب سفری در اتاق های توسعه مرکز.

“ما در بر داشت تشک خارج از منزل, همه گرد و خاکی و اتاق هرگز قبل از ساکنان در شرایط وحشتناک. حمام حتی نمی باید کاغذ توالت” مسافر می گوید. “یک دکتر در وظیفه وجود دارد گفت: ما برای رفتن و انجام نیازهای ما در چمن. او حتی نمی اجازه دهید ما از او بپرسید چگونه زنان را انجام دهد آن را در وسط از مردان است.”

“این [هوایی] TAAG به نام ما به دلیل وجود شرایط اضطراری پرواز برای حمل و نقل اعضای خانواده از وزرا و دیگر رهبران و است که می تواند ما را به استفاده از آن. هیچ کس به ما اطلاع داد که ما می تواند در معرض این اهانت آمیز شرایط. بسیاری ترجیح داده اند به ماندن در لیسبون” مانوئلا سیلوا می گوید.

در همان روز یکی دیگر از پرواز از وارد شهر پورتو ترین متاثر جدید کروناویروس در پرتغال. با توجه به Célio آلبرتو نیز صحبت به Maka آنگولا وجود نداشت غربالگری مسافران:

Misturaram-nos todos os passageiros انجام پورتو e de Lisboa. نن havia espaço nem condições para estarmos separados. Ficámos aglomerados e não havia quem nos desse informações رسیدهاید nem estabelecesse quaisquer procedimentos د controlo. Mediram-nos apenas یک temperatura à chegada, mais nada.

آنها مخلوط همه ما مسافران از پورتو و لیسبون. وجود دارد هیچ جایی و یا امکانات برای ما جدا شود. ما شلوغ شد و هیچ کس به ما اطلاعات و یا ایجاد هر گونه روش های کنترل. آنها تنها به اندازه گیری درجه حرارت ما در هنگام ورود ،

اعضای خانواده از internees در حال گرفتن غذا به قرنطینه passangers با توجه به دولت ارائه مواد غذایی کافی.

این مورد ساخته شده است این خبر در موزامبیک. Screengrab از Telejornal, مارس 24.

پس از چند انتقادات در مطبوعات و در رسانه های اجتماعی رئیس جمهور, رئیس ستاد منصوب ژنرال پدرو سباستین وزیر امور خارجه و رئیس جمهور در امنیت به هماهنگی بین وزرا کمیسیون برای مدیریت اقدامات در برابر گسترش COVID-19 به اطمینان حاصل شود که مسافران خواهد بود که در شرایط بهتر:

Agradecemos یک compreensão, دوس cidadãos pelos constrangimentos ocorridos. O Executivo está empenhado neste processo e tudo fará هیچ sentido de salvaguardar یک سود pública e o bem میر a vida de todos os angolanos.

ما از شهروندان برای درک خود را از محدودیت های که بوجود آمده اند. دولت متعهد به این روند و همه چیز را برای حفاظت از بهداشت عمومی و خوب بیشتر زندگی همه آنگولا.

در ضمن استاد دانشگاه گابریل Tchingandu نوشت: در Facebook که او درک فقدان اطلاعات در رسانه ها:

Sinto muita falta de informação sobre o COVID-19 اونا آنگولا. Se eu fosse مدیر de uma rádio ou TV em آنگولا suspendia toda a programação عادی را با órgão. Montaria uma tenda د repórteres na entrada do centro de quarentena Calumbo e outra na entrada do centro da Barra do Kwanza. Outra tropa de jornalistas diante دس portas دوس hospitais e clínicas assistindo casos.

Outra tenda د jornalistas ficava montada diante do quartel general دا Comissão بین بخشی انجام Governo. هیچ estúdio, os diferentes especialistas de saúde, comentadores e autoridades esgrimiriam argumentos com o foco virado para آنگولا.

Outros jornalistas اونا diferentes ruas دس cidades fariam relatos de testemunhas com interesse هیچ caso Covid-19. یک cobertura de factos e ditos سریا “بدون توقف” em 24 horas. سیستم عامل jornalistas nesta, cobertura especial teriam seus salários duplicados.

Assim ajudaria یک combater o coronavírus اونا آنگولا aumentando igualmente یک audiência da minha تلویزیون/rádio

من احساس می کنم بسیار وجود دارد فقدان اطلاعات در مورد COVID-19 در آنگولا. اگر من یک رادیو و یا تلویزیون مدیر در آنگولا من تعلیق تمام سازمان برنامه نویسی عادی. من می خواهم راه اندازی یک خبرنگاران چادر در ورودی Calumbo مرکز قرنطینه و دیگری در ورودی بارا Kwanza مرکز. یکی دیگر از نیروهای نظامی از روزنامه نگاران در خارج از درب بیمارستان و درمانگاه در حال مشاهده موارد است.

یکی دیگر از چادر برای روزنامه نگاران خواهد بود راه اندازی در مقابل مقر دولت در درون بخشی از کمیسیون. در استودیو های مختلف کارشناسان بهداشت و مفسران و مقامات خواهد بحث و استدلال با تمرکز بر آنگولا.

دیگر روزنامه نگاران در خیابان های مختلف از شهرستانها خواهد گزارش داستان مربوط به Covid-19. پوشش حقایق و بیانیه خواهد بود “بدون توقف” در سراسر 24 ساعت. روزنامه نگاران در این ویژه پوشش می توانست حقوق خود را دو برابر شد.

این کمک خواهد کرد که مبارزه با کروناویروس در آنگولا نیز افزایش مخاطبان از تلویزیون/رادیو

روزنامه نگار آندره Mfumu Kivuandinga ادعا می کند که مردم در قرنطینه بودند بدون غذا و که آنها نمی دانستند که در آن خود توشه بود:

سگوندو denúncias acabadinhas ده من serem feitas por um angolano, cujo nome irei omitir, que se encontra no Centro de Quarentena em Calumbo, ویانا لوآندا, desde às 1 horas que da madrugada comeram até agora estão sem با alimentação, também نن sabem o paradeiro دس suas bagagens.

Até aqui nenhum responsável انجام Governo ou دا comissão multissetorial سیستم عامل foi visitar o cidadão اونا caso é hipertenso”.

با توجه به شکایت فقط به من یک آنگولا که نام من را حذف, است که در مرکز قرنطینه در Calumbo, ویانا لوآندا از 1h00 تا به حال آنها شده اند بدون غذا [و] نیز نمی دانم محل خود توشه.

تا کنون هیچ مقام دولتی و یا عضو چند بخشی کمیسیون به بازدید از آنها فرد مورد نظر دارای فشار خون بالا”

کارلوس Pinho, یک جوان سیاسی مفسر مشترک یک ویدیو در Facebook در مورد خشم و غضب از مسافران هنوز در منطقه Quatro de Fevereiro فرودگاه.

“Incompetência gritante. Mas afinal quando teremos um governo a sério. É disto que eu falo: dignidade”.

“خودنمایی بی کفایتی. اما پس از همه, که ما باید جدی دولت است. این چیزی است که من صحبت کردن در مورد: کرامت است.”

پس از فرمان وضعیت اضطراری برای پانزده روز دیگر مشکل عمده به وجود آمد که آیا عملی از اقدامات مانند تعداد سلول از جمعیت به عنوان مورد بحث توسط مفسر ویکتور مندس:

Decretar estado de emergência e encerramento de todo funcionalismo público é o que venho falando há uma semana. Fechar para evitar mal o maior.

Inglaterra e Estados Unidos entram اونا مستند brevemente. Foi esse o erro que a Itália cometeu.

Mas nós estamos perante um grande dilema. سیم کارت تالیا یا نه?

O nosso governo nunca se preparou para um cenário como است. نن fechar poderemos também pagar muito کارو e com aquilo que não tem preço. Vida.

فرمان وضعیت اضطراری و بسته شدن تمام خدمات مدنی است آنچه من صحبت کردن در مورد برای یک هفته. بسته شدن برای جلوگیری از بیشتر بد.

بریتانیا و ایالات متحده را مستند به زودی. این اشتباه ایتالیا ساخته شده است.

اما ما رو به یک معضل بزرگ. بله یا خیر ؟

دولت ما هرگز آماده یک سناریو شبیه به این. ما همچنین ممکن است پرداخت صمیم قلب برای بسته شدن و با چه بی بها است. زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>