در میان coronavirus بحران چند ضروری تر از کودک-مراقبت از تیم ها در ساحل طولانی را Boys & Girls, باشگاه, YMCA


گارد ملی آریزونا ، Liliana با 6-year-old daughter, ایزابلا در این Boys & Girls CLubs of Long Beach را ایستمن مرکز. حسن نیت ارائه میدهد عکس

اوایل یک روز صبح در هفته گذشته گارد ملی کالیفرنیا آریزونا ، Liliana Yanez او را بوسید 6 ساله دختر Isabeya و خداحافظی دانستن او در دست های خوب با Boys & Girls Clubs of Long Beach در حالی که مادر رفت ،

در این COVID-19 بحران طبیعی مراقبت از کودک در مراکز و مدارس نیاز به نزدیک Yanez یکی از بسیاری از والدین با ضروری شغل در مواجهه با این سوال: که میخوای تماس به مراقبت از فرزند خود را ؟

یک شروع خوب می تواند این شهرستان را دو جوانان برتر ادارات, پسران & دختران باشگاه عمومی و YMCA of Greater ،

Don Rodriguez, مدیر عامل شرکت بلند, ساحل, B&Gs گفت: همه بعد از مدرسه/کودک-مراکز مراقبت به حال نزدیک به, مگر اینکه آنها در خدمت کودکان از اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری شغل.

“اگر چه ما تا به حال به بستن درها به ما اعضای ما شروع به پریدن کرد در این فرصت برای خدمت به جامعه و کمک به قهرمانان گمنام در خط مقدم برخورد با کروناویروس بحران,” او گفت:.

آلفردو ولاسکو, YMCA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: YMCA شاخه تبدیل شده است برای حمایت از کودکان ضروری کارگران است. “ما چرخد و از معمولی برنامه نویسی به مقابله با این بی سابقه بحران بهداشتی,” او گفت:.

رودریگز گفت: Dean A. ایستمن/فرویو B&G باشگاه در 700 E. Del Amo است که به طور متوسط در حدود 25 تا 35 کودکان یک روز با اکثریت پدر و مادر خود را مشغول به کار در ساحل, یادبود مرکز پزشکی.

کودکان خود را نگه دارید فاصله اما هنوز هم سرگرم کننده در این Boys & Girls Clubs of Long Beach. حسن نیت ارائه میدهد عکس

در نگاه اول همه چیز نگاه نسبتا عادی در ایستمن باشگاه با بچه ها درگیر در فعالیت های مختلف. اما نگاهی دقیق تر نشان می دهد کودکان زیر جدید اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و اقامت شش فوت از هم جدا. در یک منطقه دختران در حال بازی با حولا اما نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر. در منطقه دیگر یک دختر جوان در حال کار در کامپیوتر خود انجام کار مدرسه در حالی که دو پسر در حال بازی در یک میز بیلیارد و یک فاصله امن.

“ما در حال اجرا هستند به طور منظم ما بخش برنامه نویسی با استفاده از اتاق بازی ها, هنر, بدنسازی و مراکز آموزش و دوار کودکان و نوجوانان در طول روز” رودریگز گفت. “این کار برای ما چرا که ما باید به چوب به 1:10 نسبت بیش از 10 نفر در یک اتاق در همان زمان. ما نیز حفظ همان گروه از بچه ها با هم در طول روز در هر سفارش از دولت های محلی و ایالتی.”

رودریگز گفت: آنها باید کودکان شستن دست های خود را در هر ساعت و نگه داشتن شش پا از هم جدا, که طبیعی است برای آنها. “این دشوار است برای کارکنان ما به توضیح به بچه ها چرا آنها نمی تواند ایستاده به دوستان خود.”

او گفت: این ساعت در ایستمن باشگاه تمدید شده است از 6 صبح تا 6:30 p. m. به جای پزشکی/پرسنل اورژانس.

سو Snead مدیر بازاریابی و ارتباطات در YMCA گفت: Y مراقبت از حدود 100 کودکان و نوجوانان ضروری کارگران روزانه در Los Cerritos, لوس التس, Fairfield و لیکوود Y مراکز. این مشاغل شامل مراقبت های بهداشتی پلیس و آتش, نظامی, مددکاری اجتماعی, بندر لانگ بیچ آموزش و پرورش و آب در شهرستان بخش.

در یکی از Y مراکز کودکان عکسهایی از پدر و مادر خود شغل. اولیویا به خود جلب کرد یک تصویر رنگارنگ از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا پدر قرار دادن از آتش است. Tayvion جلب یک تصویر از یک فروشگاه مواد غذایی صندوقدار با مشتریان در حال انتظار در خط. دیگران را در کار هنر از پدر و مادر خود بودند که پرستاران و افسران پلیس.

کودکان خود را نگه دارید فاصله اما هنوز هم سرگرم کننده در این Boys & Girls Clubs of Long Beach. حسن نیت ارائه میدهد عکس

در یک Y ورزشگاه جالب بود دیدن عکس های پسران بازی بسکتبال اما ماندن شش فوت از هم جدا.

من تعجب اگر لیکرز می تواند انجام دهد.

پدر و مادر بسیار افتخاری در مورد مراقبت از فرزندان خود بودند در پسران و دختران باشگاه و YMCA.

“این فوق العاده است که پسران و دختران باشگاه است کمک به من و دیگر اولین پاسخ دهندگان گفت:” گروهبان Yanez گارد ملی. “دختر من, ایزابلا واقعا آن را دوست دارد در این باشگاه است.”

Celinda Cerda, بیمار, خدمات, تکنسین, NE-Q در ساحل یادبود مرکز پزشکی و مادر دو پسر چهارم-گریدر فرشته و kindergartener Saul تشکر یادبود و پسران و دختران باشگاه برای همکاری برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی “در طول این زمان دشوار است.”

“هنگامی که مدارس بسته من رو نگران مراقبت از کودک,” او گفت:. “در حال حاضر زمانی که من ترک پسران در پسران و دختران باشگاه را ترک کنم با صلح از ذهن دانستن پسران من امن andhappy.

سارا Canto یک مددکار اجتماعی محقق با لس آنجلس گروه از کودکان و خانواده, خدمات, تشکر YMCA برای انجام “یک کار شگفت انگیز” با بچه ها, مایکل, 9, و, اندی, 4. “این برنامه باور نکردنی است با تمام فعالیت ها و اقدامات احتیاطی به دلیل coronavirus,” او گفت:.

کلی رینولدز یک دستیار اجرایی در بندر لانگ بیچ با تمرکز بر ساخت پل جدید جایگزین جرالد پل دزموند گفت که او در آنها شرکت داشته و در YMCA برنامه های قبل و بسیار خوشحال با Ý مراقبت از دختران دلقک 6 و فینلی 5.

کودکان خود را نگه دارید فاصله اما هنوز هم سرگرم کننده در این Boys & Girls Clubs of Long Beach. حسن نیت ارائه میدهد عکس

در اینجا یک پاورقی: فینلی اولین نوزاد متولد شده در سال نو مبارک 2015 در لانگ بیچ یادبود و برجسته بود در مطبوعات تلگراف با توجه به افتخار او ،

در علاوه بر این به کمک به کودکان ضروری کارگران هر دو سازمان جوانان نیز در حال کمک به خانواده خود را به طور منظم با اعضای وعده های غذایی. رودریگز گفت: Boys & Girls Clubs می خواستم با تشکر از کریس که sweeny از حق Mealz, John Morris از Boathouse در خلیج و دکتر لورن

Sylwanowicz عمومی دولت بسکتبال دانش آموختگان برای ارائه وعده های غذایی به طور منظم اعضای.

او تشکر آشپز برونو/Caterina باشگاه از آناهایم برای ارائه وعده های غذایی برای کودکان ضروری کارگران است.

رودریگز گفت: غیر انتفاعی نیز به تازگی کار با این شهر برای تبدیل آن Petrolane clubhouse در MLK پارک را به یک پناهگاه بی خانمان.

Snead گفت: Y نیز ارائه یک درایو را از طریق غذا وانت-up (صبحانه و ناهار) به صورت رایگان/کاهش ناهار دانش آموزان بودند که با گرفتن وعده های غذایی خود را در بللفلور یکپارچه مدارس. این لوس التس Y ارائه تحویل مواد غذایی به سالمندان در علاوه بر این به خدمات دیگر در سایر Y مراکز.

The Boys & Girls Clubs و YMCA سزاوار فریاد بزرگ و pats در پشت کار خود را در جامعه اما صبر کنید تا زمانی که این بحران بیش از قبل از شما آنها را pats.

Rodriguez خلاصه وضعیت خوب: “مردم در این جامعه هستند به همین دلیل ما قادر به نگه داشتن ما درهای باز برای بسیاری از سال است. از آن ساخته شده ترین حس را در راه ما بهترین در جوان نگه داشتن مردم در امن و درگیر در فعالیت های مثبت.

کسانی که نیاز ما در حال حاضر اکثر کسانی که قهرمانان کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر. من نمی تواند بیشتر افتخار ما هیئت مدیره و کارکنان برای افزایش طول این زمان بحرانی.”


برای کسب اطلاعات بیشتر در پسران و دختران برنامه مراقبت از کودک برای کارگران ضروری تماس Don Rodriguez در 562-595-5945 یا ایمیل در [email protected] . برای کسب اطلاعات بیشتر در YMCA برنامه تماس آلفرد ولاسکو در 562-279-1738 یا ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>