مجلس سنای ایالات متحده تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل اواخر روز شنبه, مارس 25 و این لایحه در حال حاضر حرکت می کند به خانه در ایالات متحده قبل از رسیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

به عنوان بیشتر و بیشتر آمریکایی ها قرارداد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus غیر ضروری کسب و کار مجبور شده اند به طور موقت بسته درهای خود را به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس. کسب و کار دچار ضربات کارگران گذاشته شده و بازار سهام است چهار.

اتوبوس لایحه ارائه مستقیم پرداخت تا $1,200 به فردی مالیات دهندگان $2,400 برای زوج های متاهل به علاوه 500 دلار برای هر کودک واجد شرایط. این امر همچنین تقویت متحده’ بیمه بیکاری برنامه ها و چشم پوشیدن از مجازات برای بازنشستگی زود هنگام حساب برداشت.

در روز شنبه انتشار اخبار مجلس سنا اکثریت شلاق جان Thune R-S. D. گفت: “زمان به چالش کشیدن نیاز به سریع و جسورانه عمل از دولت فدرال است.”

“به همین دلیل من خوشحالم که سنا قادر به افزایش بالاتر از سیاست و عمل در راه هر دو حزب به ارائه بسیار مورد نیاز امداد رسانی به مردم آمریکا,” او گفت:. “(مراقبت عمل) را معنی دار مراحل را برای کمک به ایجاد ثبات مضطرب اقتصاد ارائه منابع قابل توجه برای حمایت از دولت بیکاری برنامه و مهمتر از آن ادامه خواهد داد به ارائه منابع لازم برای مراقبت های بهداشتی کارگران در مبارزه برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.”

Thune که به عنوان شلاق محصور آرا و مذاکره گسترده قانون بود نه در حال حاضر برای رای دادن چرا که او خود quarantining “از فراوانی از احتیاط” با توجه به احساس ناخوشی هر چند پزشکان او را باور ندارد او قرارداد ویروس.

از مینه سوتا دموکراتیک به گزارش ایسنا ، ctq گفت: آمریکا و اتوبوس “را ارائه بسیار مورد نیاز کمک به بیماران و کسانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر خواهد شد و ارائه حمایت اقتصادی برای مردم در سراسر کشور است.”

اما در حالی که او گفت: “این قانون “یک گام در مسیر درست” او گفت: “بسیار وجود دارد که بیشتر کار را انجام دهد.”

مثلا Klobuchar و دیگر همکاران خواسته اند کمیسیون تجارت فدرال برای محافظت از آمریکایی ها از scammers که سعی می کنید به استفاده از بحران و افزایش ترس و معرفی قوانین برای حفظ روستایی اتصال باند پهن در طول بیماری همه گیر.

از داکوتای شمالی جمهوری خواه و سناتور مارک کرک کوین کرامر گفت که این لایحه نه تنها آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر اما همچنین افزایش این کشور به سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما دو حزبی از طرح تقویت اقتصاد محافظت از کارگران آمریکایی و خانواده کمک کسب و کارهای کوچک و افزایش بودجه برای مراقبت های بهداشتی و امکانات زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی به عنوان ما را به سوی یک درمان قطعی برای این ویروس” کرامر گفت. “بهترین راه برای پایان دادن به بی ثباتی اقتصادی ناشی از COVID-19 است برای مبارزه با این بیماری همه گیر می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im