آمریکایی ها بریس برای زندگی جدید بدون مدرسه و رشد بیم

توسط جیلیان Flaccus و Jocelyn Gecker | آسوشیتد پرس

میلیون ها نفر از آمریکایی ها آماده برای هفته پیش رو با هیچ مدرسه برای کودکان خود را برای سال آمده است, هیچ سرنخی که چگونه به طور موثر انجام کارهای خود را بدون مراقبت از کودکان و رشد حس ترس در مورد چگونه برای ایمن ماندن و عاقل در میان بی امان گسترش coronavirus.

در حال playdates برای بچه ها خوب است ؟ چگونه انجام شما به سهام تا در منابع زمانی که قفسه های سوپر مارکت در حال لخت? چگونه می توانم به شما پرداخت صورتحساب خود را هنگامی که ساعت کار قطع شده است? آن را امن برای رفتن به ورزشگاه ؟ و آیا شما برنامه ریزی برای آینده با هیچ ایده چه چیزی آن را نگه می دارد ؟

“به نظر می رسد امروز خیلی متفاوت از دیروز و شما فقط نمی دانم فردا چه اتفاقی در حال رفتن به مانند نگاه” گفت: کریستی بائر یک خانواده عکاس و مادر سه کودکان در سن مدرسه در غرب, Linn, اورگان.

دهها میلیون نفر از دانش آموزان سراسر کشور فرستاده شده اند از مدرسه به خانه در میان موجی از بسته شدن که شامل همه اوهایو, مریلند, اورگان, واشنگتن, فلوریدا و ایلینوی همراه با-شهر مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو و واشنگتن برخی از مدارس اعلام کرد و آنها را برای سه هفته دیگر تا شش.

این اختلال در آمد و به عنوان دولت و بیمارستان رهبران در زمان اقدامات جدید برای مهار شیوع است که بیمار بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان و کشته شدن حدود 5,800 با هزاران مورد جدید بودن تایید هر روز.

به عنوان ایالات متحده کشته شدگان صعود به 51 در روز شنبه و عفونت بالغ بر بیش از 2100 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش ممنوعیت سفر به آمریکا از اروپا با اضافه کردن بریتانیا و ایرلند و بیمارستان ها کار می کرد به گسترش ظرفیت تخت و نیروی انسانی برای حفظ از غرق شدن به عنوان caseload مانت.

“ما نمی رسید ما اوج,” دکتر گفت: Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت. “ما بیشتر موارد و ما بیشتر درد و رنج و مرگ است.”

بسیاری از پدر و مادر کار در حال تقلا برای پیدا کردن مراقبت از کودک حتی اگر آنها اجازه به کار از خانه. کودک نیاز به مراقبت ویژه وخیم سپاه از پرستاران بیمارستان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است که نیاز به کار برای مقابله با بحران.

فرمانداران کشید تا اورژانس برای پیدا کردن برنامه های مراقبت از کودکان برای خط مقدم پزشکی کارگران و اولین پاسخ دهندگان معادل آن به زمان جنگ تلاش کنند.

“من می خواهم این را به عنوان یک جنگ جهانی دوم-ظرفیت مهدکودک برای ما بهداشت عمومی کارگران از آنجا که ما در حال رفتن به نیاز هر واحد بدن ما می توانیم” گفت: اورگان دولتی کیت قهوه ای است.

پدر و مادر از جان گذشته برای رسیدن به محل کار با مدارس بسته شروع به پریدن کرد در رسانه های اجتماعی تخته به دنبال مراقبت از کودک و یا به تبادل راهنمایی در مورد در دسترس مربوط.

سیاتل ساکن جان responsible marketer راه اندازی یک Facebook گروه در هفته گذشته برای والدین با کودکان در خانه به دلیل تعطیلی مدرسه. این گروه منفجر شد و به حدود 3000 عضو دارد.

“ما در حال گرفتن حدود پنج درخواست یک دقیقه در این مرحله گفت:” responsible marketer, یک پدر و اپراتور جرثقیل در بندر سیاتل که گفت: ساعت کار شده اند محدود به هفته با coronavirus شیوع آن مؤثر است محموله تحویل از آسیا است.

در مریلند که در آن مدارس بسته خواهد شد از دوشنبه تا مارس 27, پدر و مادر در تماس هستند تا کودکان خود را’ سابق دایه و نگهداری از کودکان.

“آنها از جان گذشته” گفت: الن اولسن شده است که یک پرستار بچه برای بیش از 11 سال و co-مدیریت Facebook گروهی که متصل پدر و مادر و دایه و پرستاران در مریلند است. “ما دیده ایم بسیاری از پدر و مادر ارسال ‘هی مدارس تعطیل هستند اما من هنوز هم به کار می کنند.”

اولسن طول می کشد مراقبت از دو بچه اما با شروع هفته آینده دو دختران در سنین 9 و 11 که او یک بار تماشا را نیز تحت نظارت او. اولسن گفت: girls’ پدر و مادر و پزشکان خواست برای کمک به او بعد از مدرسه لغو شد.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio به مبارزه طلبیده فشار به ملت بزرگترین سیستم مدرسه گفت: بستن مدارس برای بیش از 1.1 میلیون دانش آموز می تواند مانع این شهر توانایی برای پاسخ به بحران با اجبار پدر و مادر که در اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان به بازیگران مورد برای مراقبت از کودک و یا در خانه بمانند.

“بسیاری از والدین می خواهند ما را به نگه داشتن مدارس باز است,” او گفت:. “در آن بستگی دارد. به آن نیاز دارید. لازم نیست دیگر از گزینه است.”

این آبشار از بسته شدن طرح میتوانست آخر هفته روال بی شماری برای پدر و مادر. لیگ کوچک و دیگر ورزش لغو شد. پارک بسته شد. Playdates شد طرح میتوانست. اندازه جمعیت در یک کتابخانه عمومی در پورتلند rivaled که از محله Costco به عنوان پدر و مادر درهم به ذخایر کتاب برای کودکان است.

در شهر نیویورک که در آن د Blasio به نام تقلا برای مبارزه با کروناویروس یک “جنگ سناریو” یک رهگذر که متوجه نسبتا نور جمعیت در کل مواد غذایی سوپر مارکت در منهتن بالایی طرف شرق اظهار داشت: “به این دلیل که هیچ مواد غذایی به سمت چپ!”

که دور از واقعی هر چند برخی از اقلام — غذایی منجمد و کنسرو ماهی تن گیاهی چای صعود سالاد — فروخته شد و یا نزدیک به آن. علائم محدود مشتریان به دو بسته کاغذ توالت و هر کدام چند در دسترس بودند. یک سناریوی مشابه بازی کردن در سوپر مارکت ها در سراسر کشور در میان اجرا خانوار کالاهای اساسی که اوج رسید جمعه.

سن آنتونیو-بر او-B, مواد غذایی و زنجیره ای با بیش از 400 فروشگاه در تگزاس و مکزیک است و کاهش آن در اواخر شب فروشگاه ساعت برای تضعیف احتکار و آن زمان را به restock.

“وجود دارد بدون نیاز به خرید وحشت این است که مانند یک طوفان” او-B سخنگوی Dya کامپوس گفت. “این باید یک ‘سهام’ رویداد است.”

بائر عکاس در اورگان گفت: ممنوعیت و ترس از سفر باید ضربه او زندگی حرفه ای و شخصی. اولین کارگاه عکاسی او مجموعه ای به حضور در یونان لغو شد. در حال حاضر او و همسرش در حال تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای انصراف از شکستن بهار خود را سفر به Charleston, کارولینای جنوبی در هفته آینده.

“ما نگران ما گیر وجود دارد و یا وجود دارد و بیمار” بائر گفت. “وجود دارد فقط آنقدر ناشناخته است که شما نمی دانید که چه چیزی برای انجام در حال حاضر است.”

نگه داشتن اشغال شده بود در حال تبدیل شدن به چالش کشیدن برای هر دو کودکان و بزرگسالان با بسیاری از کسب و کار بسته و عدم اطمینان در مورد اینکه آیا روال مانند رفتن به ورزشگاه بودند هنوز هم بهتر است.

ساکن ایالت مینه سوتا نانسی پاتون گفت: او چسبیده بود به کلاس یوگا در حال حاضر به خاطر آن به او کمک کرد تا احساس ذهنی و جسمی سالم است.

در شنبه پاتون ترک کلاس یوگا در یک باشگاه ورزشی در مینیاپولیس حومه Plymouth, که در آن او گفت: “اجتماعی فاصله” بود که در اثر با فضای بیشتر بین هر فرد است.

او با در نظر گرفتن همه توصیه می شود اقدامات او گفت: از جمله شستن دست خود را به عنوان به زودی به عنوان او پس از اتمام کلاس و پاک کردن تجهیزات قبل و بعد از او از آن استفاده می کند.

سیاتل ساکن مارلینا Blonsky گفت که او می خواست برای کمک به دوستان در نیاز. 33-year-old پایداری مدیر در سیاتل تدارکات شرکت بدون فرزند و دارای انعطاف پذیری در کار است. او با ارسال یک صدای جیر جیر شنبه که او در دسترس بود برای مراقبت از کودکان برای کار خود را از پدر و مادر و دوستان و یا به اجرا errands برای کسانی که مشکلات بهداشتی و نمی خواهید به بیرون رفتن در ملاء عام.

در عرض چند ساعت او تا به حال یادداشت برداری و در حال رفتن به تماشای یک دوست 3-در سال برای چند ساعت پنج شنبه و جمعه. مادر کودک است که یک پزشک است که ساعت های طولانی در این روزها در محل کار.

“من احساس می کنم مثل این است که هدف قرار دادن بسیاری از مردم سخت تر از من و این حداقل من می تواند انجام دهد” او گفت:.

در نیویورک بنیتا Labossiere toted یک کیسه پر از کاغذ توالت تنقلات و یک زن و شوهر از بطری pinot نوآر — لمس نهایی در جوراب زنانه ساقه بلند تا او انجام داده است به مدت سه هفته.

خواننده با صدای استاد و مدیر تا به حال هیچ برنامه ای برای ترک نیویورک حتی به عنوان شیوع رشد بیشتر مرگبار وجود دارد دیده می شود نیویورکی آب و هوا 9/11 و دیگر ترسناک زمان.

“مردم می گویند: چرا شما نمی توانید از وجود دارد؟”” او گفت:. “از آنجا که در یک بحران, من فکر می کنم این است که بهترین محل می شود. ما در ارتباط با هر یک از دیگر.”


آسوشیتد پرس نویسندگان جنیفر Peltz در نیویورک جف Baenen در مینیاپولیس و رجینا گارسیا کانو در واشنگتن کمک به این گزارش. Gecker کمک از سان فرانسیسکو Flaccus از اورگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>