آمریکایی ها بریس برای ‘سخت ترین و غم انگیزترین’ هفته از زندگی خود را

توسط جیم Mustain و فرانسیس D’Emilio | آسوشیتد پرس

نیویورک — آمریکایی آماده برای آنچه که ملت بالا, دکتر, هشدار یکشنبه خواهد بود “سخت ترین و غم انگیزترین هفته” از زندگی خود را در حالی که بریتانیا فرض ناخواسته گوشته از مرگبارترین coronavirus نقطه داغ در اروپا پس از ضبط 24 ساعته پرش در مرگ و میر که پیشی گرفته و حتی سخت-آمار ایتالیا.

بریتانیا خود را نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد و 10 روز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 آنچه در دفتر کار خود به عنوان یک “گام احتیاطی.”

در میان اخبار وخیم وجود دارد همچنین برق امید برخی از سخت مناطق ضربه — تعداد زیادی از مردم در حال مرگ به نظر می رسد کاهش در شهر نیویورک, اسپانیا و ایتالیا. اخبار با احتیاط استقبال رهبران که همچنین اشاره کرد که هر گونه سود به راحتی می تواند معکوس شود اگر مردم همچنان پایبند به سخت مستندات.

ایالات متحده هنوز هم در انتظار اوج و جراح عمومی جروم آدامز ارائه شده استارک هشدار در مورد انتظار موج ویروس مرگ و میر.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه,” او گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

در نادر تلویزیونی نشانی به کشور در همین حال ملکه الیزابت دوم نیز به دادگاه تجدید نظر به انگلیسی ها به افزایش به مناسبت در حالی که اذعان عظیم اختلال در غم و اندوه و مشکلات مالی.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” او گفت:. “و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

در شهر نیویورک آمریکا کانون این بیماری همه گیر روزانه مرگ و میر کاهش یافته و کمی همراه با مراقبت های ویژه پذیرش و تعداد بیمارانی که نیاز به تنفس لوله وارد شده اما نیویورک وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هشدار داده بود که “خیلی زود به بگویید” اهمیت این اعداد.

ایتالیا و اسپانیا نیز برخی از تشویق اخبار. ایتالیا ثبت شده پایین آن روز به روز افزایش مرگ و میر در بیش از دو هفته — 525 گفت: آنجلو Borrelli سر از ملی عمران سازمان حفاظت. با سرعت از عفونت نیز به نظر می رسید به کاهش باشد.

حتی پس از Borrelli هشدار میدهد: “این خبر خوب نباید ما را رها گارد ما.”

تایید عفونت کاهش یافت و در اسپانیا بیش از حد و مرگ و میر کاهش یافته و برای سومین مستقیم بعد رها به 674 — اولین بار روزانه مرگ و میر کاهش یافته است در زیر 800 در هفته گذشته.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت.

چشم انداز همچنان تلخ در بریتانیا است که گزارش شده بیش از 600 مرگ و میر یکشنبه بیش ایتالیا را افزایش دهد. ایتالیا هنوز تا کنون در جهان بالاترین coronavirus مرگ و میر — تقریبا 16,000.

جانسون در ضمن در بیمارستان بستری شده است هر چند دفتر خود گفت: نبود اورژانس و 55 ساله محافظه کار را تحت آزمون است.

نگرانی وجود دارد که جانسون دولت را این ویروس به طور جدی به اندازه کافی در اولین و بهار آب و هوا خواهد وسوسه انگلیسی ها و دیگران برای شکستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: انگلستان ممکن است حتی بان کی مون, هوای آزاد, ورزش اگر مردم هنوز هم “دست انداختن قوانین است.”

“اکثریت قریب به اتفاق مردم زیر عمومی توصیه های بهداشتی که کاملا حیاتی و ماندن در خانه” هنکاک گفت: آسمان تلویزیون است. “اما وجود دارد یک اقلیت کوچک از مردم که هنوز انجام نشده که — آن را کاملا باور نکردنی رک و پوست کنده به دیدن آن است.”

به عنوان تعداد عفونت های رز, معاون ملی بریتانیا ارائه دهندگان خدمات سلامت گفت: این سازمان نیاز به تمرکز بر روی سرعت افزایش یک ظرفیت و بیشتر تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من فکر می کنم که ما فقط یک هفته دور از خروش این” زعفران Cordery گفت: آسمان تلویزیون است.

ایتالیایی ها نشده اند سیستم ایمنی بدن به فریب از آب و هوای خوب یا. بالا, ایتالیایی, مقامات گرفت به تلویزیون ملی پس از, عکس منتشر شد نشان میدهد جمعیت عظیمی از خرید در ناپل و رم و جنوا و حتی سخت ضربه ونتو شهر پادوا.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت RAI تلویزیون دولتی است که تمام فداکاری ایتالیایی ها ساخته شده اند پس این مستند در سراسر کشور آغاز شد و در مارس 10 در معرض خطر بودن معکوس شود.

محدودیت در حرکت متفاوت است از کشوری به کشور است. در آلمان و بریتانیا ساکنان می توانید به ورزش و پیاده روی سگ خود را به عنوان به خوبی به عنوان رفتن به سوپر مارکت, اداره پست و انجام دیگر کارهای ضروری.

در عین حال در صربستان و آفریقای جنوبی راه رفتن سگ پذیر نیست.

در فرانسه حرارت به دنبال هواپیماهای بدون سرنشین شده اند صیقل با برس گردان بر Fontainebleau جنگل به شناسایی قانون شکن پس از سلطنتی سابق و مستغلات در حومه پاریس بسته شد ،

در سوئد مقامات توصیه های عمومی به عمل اجتماعی فاصله, اما, مدارس, کافه ها و رستوران ها هنوز باز است.

در واتیکان پاپ فرانسیس در جشن جمعی و برکت کف دست برای پالم یکشنبه در نزدیکی خالی کلیسای سنت پیتر. معمولا ده ها هزار نفر از مؤمنان را شلوغ میدان خارج.

در New Orleans, Rev. امانوئل Mulenga برکت نخل fronds قرار داده و آنها را در یک جدول در نزدیکی خود و سنت آگوستین کلیسای کاتولیک — که مردم می توانند آنها را دریافت کنید در حالی که همچنین رعایت اجتماعی فاصله.

در سراسر جهان بیش از 1.2 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و در حدود 70 ، 000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند قطعا بسیار بالاتر با توجه به محدود آزمایش راه های مختلف سازمان ملل تعداد کشته و عمدی تحت-گزارش توسط برخی از دولت ها است.

اکثریت قریب به اتفاق افراد آلوده بازیابی از ویروس است که گسترش قطرات میکروسکوپی از سرفه یا عطسه. برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود. سازمان بهداشت جهانی می گوید 95 درصد از شناخته شده coronavirus مرگ و میر در اروپا شده اند در افراد بالای 60.

گسترش سریع این ویروس در ایالات متحده باعث شده است تا هرج و مرج تقلا برای تجهیزات پزشکی و دنده محافظ.

همراه نقد و بررسی مطبوعات فدرال قرارداد خرید نشان داد که سازمان های فدرال تا حد زیادی منتظر ماند تا اواسط ماه مارس — بیش از دو ماه پس از اولین هشدارهای یک پتانسیل همه گیر — برای شروع قرار دادن سفارشات عمده از N95 ماسک ماسک ونتیلاتورهای مکانیکی و سایر تجهیزات مورد نیاز خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

در آن زمان بیمارستان در چندین ایالت درمان شدند هزاران نفر از بیماران آلوده بدون تجهیزات کافی و شفاعت برای محموله های از ملی ذخایر. در حال حاضر که ذخایر تقریبا خشک فقط به تعداد بیمارانی که نیاز به مراقبت ويژه صعودی است.

Rebekah Gee که سر از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا مراقبت های بهداشتی بخش خدمات هشدار داد که بخش خصوصی و دولتی شده اند با یکدیگر رقابت منجر به افزایش قیمت ها.

هی که یک بار فرار دولت وزارت بهداشت گفت: یکی از همکاران او رفت در eBay برای خرید لباس در حالی که تجهیزات وزارت او دستور داد از چین رو متوقف برای هفته ها در هنگ کنگ است.

“ما در کل کشور در حال جنگ با این ویروس” او گفت:. “این نیاز به یک رویکرد هماهنگ و در حال حاضر که این اتفاق نمی افتد.”

لوئیزیانا و منطقه نیواورلئان شده است توسط ویروس ضربه و رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز بارها هشدار داد از بلندی کمبود برای هواکش و واحد مراقبت های ویژه تخت.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی یکشنبه گفت که او امیدوار بود با سرعت از عفونت های جدید خواهد فلات به زودی اما این ویروس بعید است به طور کامل ریشه کن شده این سال است.

صحبت کردن در CBS “چهره ملت” Fauci گفت: چشم انداز تجدید حیات است که چرا ایالات متحده در حال کار بسیار سخت به توسعه یک واکسن و انجام آزمایش های بالینی در درمان است.

این اولین بار است که شناخته شده شیوع این ویروس و دانشمندان هنوز در حال یادگیری در مورد آن. در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده عفونت در حیوانات در ایالات متحده و مقامات روز یکشنبه گفت که یک ببر در باغ وحش برانکس تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>