‘بت آمریکایی’ Top 20: فضل لیر در مقابل لورن Mascitti — چه کسی آن را ساخته است ؟

بیایید صادق باشید: این یک معامله خام در سراسر.

به دنبال درام برخی از ارزان درام “بت آمریکایی” و آن را سه سر قضات پنل کتی پری, لیونل ریچی و Luke Bryan تصمیم گرفت که آنها واقعا نمی تواند حل و فصل کامل Top 20 زمانی که آنها با بهره گیری از خورشید و گشت و گذار در هاوایی است.

و به طوری که آنها ساخته شده دو کشور crooners و بسیار خوب دوستان دوک آن را در یک نمایشگر رای برای نقطه نهایی. و آن را حتی بدتر: هر دو خوانندگان بيشتر با استعداد به اندازه کافی دوام بالا 20 مسابقه — بدون do-or-die رای گیری.

اما آن را دوست دارم یا نه, آن فضل لیر در مقابل لورن Mascitti و دو هفته پس از این واقعیت است که ما در نهایت باید نتیجه:

لیر بومی دانویل و UC برکلی گراد بود که در امریکا انتخاب به حرکت در خواهد شد و رقابت میان بالا 20 که نشان می دهد به رزومه هفته آینده.

میزبان Ryan Seacrest اعلام کرد از اتاق نشیمن خود را در حالی که لیر در انتظار کلمه از مادر او در سن رامون و Mascitti بود در نشویل.

شنیدن که او از آن ساخته شده لیر گفت: “من می خواهم برای کشور افتخار” و گفت Mascitti که او عاشق او. Mascitti بازگشت عشق و آرزو لیر شانس و که بود که.

لیر یک 28 ساله که از نقل مکان به نشویل به امید ساخت یک نام برای خود ساخته است این دور با یک رشته از جلا اجرای برنامه. او تحت تاثیر قرار گرفته قضات در اولیه او “بت” استماع با یک روح پوشش Patsy Cline کلاسیک “دیوانه”. Ands آن یک محرک تفسیر از آرتا فرانکلین “(You Make Me Feel Like) یک زن طبیعی” در هاوایی که قطعا مهر و موم معامله.

در مصاحبه با اخبار منطقه خلیج گروهی لیر گفت که او مورد علاقه و عملکرد “تا کنون.”

“ما در ساحل, در مقابل یک جمعیت بزرگ که شامل خانواده من” او به یاد می آورد. “من انجام من به آهنگ های مورد علاقه با یک گروه. من سمت چپ آن همه در خارج وجود دارد و من چیزی را تغییر نمی دهد.”

با توجه به شیوع کروناویروس و پناهگاه در محل مورد نیاز هنوز هم در جای خود در کالیفرنیا زندگی می کنند نشان می دهد فاز از “بت” را نگاه بسیار متفاوت در این آن 18 فصل است. هر چند تولید کنندگان را منتشر کرده اند چند جزئیات اجرای برنامه برگزار خواهد شد در مکان های از راه دور و نه در مقابل معمول خشن و بی ادب استودیو مخاطبان است.

20 بالا خواهد شد که دو منطقه خلیج نمایندگان. در علاوه بر این به لیر, Francisco مارتین یک دانشجو در کالج سن متئو نیز باید خود را بله در تاج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>