‘بت آمریکایی’ Top 11: کسانی که ساخته شده از برش ؟ آیا حق خوانندگان برای زنده ماندن ؟

(SPOILER ALERT: پست زیر شامل نتایج حاصل از یکشنبه شب Top 10 فاش قسمت از “بت آمریکایی” در ABC. این قسمت هنوز به درجه در سواحل غرب).


مراقب “بت آمریکایی” گرفتن بی رحمانه در حال حاضر. پس از آخرین روز یکشنبه, احساس خوب قسمت بود که بالای 20 مسابقه آواز از راحتی از خانه های خود تبر افتادن در راه عمده امشب. ما 20 مسابقه در حال گرفتن قطعه قطعه به تنها 10 و ما در حال رفتن به می گویند خوب خداحافظی به چند مورد علاقه های شما.

پس چه رفت پایین ؟

فضل لیر

خوب, اول از همه, اجازه دهید تغییر دهید که بالای 10 تا 11. معلوم است که قضات کتی پری, Luke Bryan و لیونل ریچی استفاده می شود خود را “نجات” قدرت برای حفظ اضافی شرکت کننده در حال اجرا است. در پایان شب اعلام شد که Makayla فیلیپس بوده است امان از حذف. آیا شما فکر می کنم قضات مورد استفاده خود را “نجات” عاقلانه ؟

و پس از آن وجود دارد خبر خوبی برای منطقه خلیج طرفداران هر دو به عنوان فضل لیر از دانویل و فرانسیسکو مارتین جان سالم به در برش. ما باید به بررسی سوابق ما از سال گذشته اما این اولین بار است که در حافظه ما که منطقه خلیج تا به حال دو مسابقه را از این راه دور در یاد آواز رقابت است.

در یک شب زمانی که موضوع بود و آهنگ های که به یاد شرکت کنندگان از “خانه” فیض یک آلوم San Ramon Valley دبیرستان و UC برکلی تعجب ما با انتخاب خود را. انجام از او و مادرش خانه در سان رامون او دوست داشتنی نسخه از جودی گارلند کلاسیک “بیش از رنگین کمان” — آهنگ او گفت که او می خواند در او سوم متوسطه استعدادهای درخشان نشان می دهد.

این تعجب به خاطر فضل است تحت فشار قرار دادند به عنوان یک هنرمند در کشور نشان می دهد. البته مسلما بهترین عملکرد فصل بود و پوشش او از آرتا فرانکلین (“You Make Me Feel Like”) یک زن طبیعی” در هاوایی است. بنابراین او هیچ تسویه حساب یک ترفند.

قضات آن را دوست داشت اما لیونل توصیه او را به خانه در این کشور طرفداران. خوانندگان کشور, بعد از همه, به طور سنتی شده اند به خوبی پشتیبانی می کند در “بت” و فضل است و این کشور تنها خواننده چپ در رقابت است.

طرفداران فرانسیسکو بودند مجبور به صبر کنید تا تقریبا پایان نشان می دهد برای پیدا کردن او از آن ساخته شده. فرانسیسکو دوباره آواز از خانه و خانواده خود را در شهرستان دالی سیتی انجام “سقوط مانند ستاره” توسط جیمز آرتور و قضات واقعا آن را دوست داشتم. کتی پری بود و اشک ریختن با پایان آن و Luke Bryan شده است که در فرانسیسکو گوشه ای از شروع تماس او را به کالج سن متعو دانشجو “الماس در خشن.”

در اینجا 11 خوانندگان در نظم آنها اعلام کرد:

لویی شوالیه (“در محل” توسط Coldplay)

جولیا گارگانو (“ایالت نیویورک از ذهن” توسط Billy Joel)

Jovin Webb (“افسون” توسط آلن سنگ)

فضل لیر (“بیش از رنگین کمان” جودی گارلند)

جانی غرب (“صادقانه” با سفر)

سوفیا جیمز (“در اتاق من” توسط ساحل پسران)

آرتور کان (“Take Me Home, Country Roads” توسط John Denver)

فقط سام (“مادر بزرگ دست” توسط Bill Withers)

دیلون و جیمز (“دیروز” توسط بیتلز)

فرانسیسکو مارتین (“در حال سقوط مانند ستاره” توسط جیمز آرتور)

Makayla فیلیپس (“خانه ساخته شده است که من” توسط Miranda Lambert)

حذف هنرمندان بودند از: ایمان Becnal, Frankline Boone DeWayne کراکر جونیور Cyniah الیز Kimmy Gabriela استاد دلقک نیک Merico لورن اسپنسر اسمیت و اولیویا Ximines.

“بت آمریکایی” در ادامه در هفته آینده در 8 p. m. در ABC.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>