‘بت آمریکایی’: آیا Bay منطقه لیر مارتین آیا به اندازه کافی به بالا 10?

“بت آمریکایی” به راستی آیا همه آمریکا به آن احساس یکشنبه شب به عنوان بالا 20 مسابقه راديال کردن آهنگ ها از مناطق مختلف در سراسر کشور.

پیوستن به پناهگاه در محل حکم آورده coronavirus همه گیر یاد مسابقه آواز در زمان بسیار با آن نگاه مشتاق پاپ ستاره نمایشی از راحتی از خانه خود را.

آن را به حال به طور عمده چالش های لجستیکی. قبلا در این هفته هر یک از آنها فرستاده شد یک بسته حاوی سه اپل برای زوایای مختلف و همچنین به عنوان یک میکروفون و تجهیزات نورپردازی — که آنها استفاده می شود برای تبدیل خانه های خود را به موقت studios. اما به نوعی آن را بدون دردسر رفت.

حتی میزبان Ryan Seacrest و قضات کتی پری, Luke Bryan و لیونل ریچی مخابره از مکان های از راه دور با پری روشن خلق و خوی توسط پانسمان به عنوان یک غول بطری ضد عفونی کننده دست.

“من فقط می خواهم به مطمئن شوید که “بت آمریکایی” است ماندن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” گفت: پری که باردار است.

“زمانی که من به عقب نگاه, در این زمان, آن خواهید بود یک بار من هرگز فراموش نمی,” او اضافه شده است. “من اولین بارداری در یک بیماری همه گیر داشتن هوس است که من نمی تواند لزوما انجام اگر من می خواهم. اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من سپاسگزار برای این روز است.”

دو منطقه خلیج خوانندگان — Danville بومی فضل لیر و دالی در شهرستان فرانسیسکو Martin — رفت و روز شنبه را نشان می دهد با امید بز به بالا 10. فرانسیسکو, کالج سان متئو شد تا برای اولین بار با یک شجاع جلد پری “Teenage Dream.”

آواز خواندن در مقابل دیوار آراسته با خانواده, عکس Terra Nova دبیرستان گراد آورده جذابیت پسرانه به لحن و هنگامی که آن را بیش از او بود “mobbed” توسط اعضای مارتین قبیله از جمله پدر و مادر خود و chihuahua, Rebel.

تنها ناامیدی ؟ او شده بود و آواز در حد معمول “بت” استودیو تنظیم مقدار زیادی از دختران نوجوان در مخاطبان خواهد اضافه شده اند برخی از انرژی خود را ،

پری اذعان کرد که آن را یک رول از تاس را در یکی از بازدید, اما مارتین گفت: “آیا آن را واقعی عدالت است.” ریچی و برایان توافق با دومی گفتن مارتین “شما را سحر و جادو.”

به لیر او در حال حاضر زندگی در نشویل اما برای او بالا 20 عملکرد او در شرق خلیج آواز از خارج مادرش کریستی در سان رامون.

عملکرد خود را از ایمان هیل “گریه” تا به حال برخی از قابل توجه ارزش تولید و او “حمایت” با یک “بت” گروه (انجام از راه دور البته). آهنگ انتخاب به لیر یک فرصت برای نشان دادن شور و شوق خود را و قدرتمند خواننده به عنوان او به پایان رسید با شکوفا اثبات این است که رای دهندگان بود توجیه می شود برای قرار دادن در بالا 20.

ریچی کاملا آن را دوست داشتم raving که او تا به حال یک “بزرگ تحویل.”

“من احساس هر بیت از آن را,” او گفت:.

پری همچنین تایید کرد و گفت او “عاشق چگونه آن را در پایان.”

برایان لذت بردم پایان و همچنین, اما فکر می کردم او می توانست کمی پویا تر از قبل آهنگ. او فکر نمی کنم آن را کاملا به عنوان به طور کلی خطر ناک به لیر را پوشش (“You Make Me Feel Like”) یک زن طبیعی” در هاوایی است. اما او اذعان کرد او را “یادداشت های شگفت انگیز است که شما از بین بردن ما.”

خواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن او در رقابت ؟ “بت آمریکایی” در حال حاضر می شود ظالم برش آن زمینه در نیمی به آن بالا 10 یکشنبه آینده در ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>