‘بت آمریکایی’: دانویل فضل لیر در شب است که زندگی خود را تغییر

برخی از مردم می توانند نقطه به یک لحظه خاص و یا رویداد است که نشانه های دراماتیک و البته اصلاح در زندگی خود را. برای “بت آمریکایی” بالا 20 شرکت کننده گریس لیر آن چیزی بود که مادر او تماس آشپزخانه “تجلی.”

گریس یک Danville, مادری, 24 بود در آن زمان. او فارغ التحصیل از دانشگاه برکلی که در آن او یک بازیکن فوتبال standout. و در حال حاضر او بود به زندگی با مادر کریستی در سان رامون و بدست آوردن پول به عنوان یک مربی دو تیم در موستانگ فوتبال جوانان لیگ در حالی که انجام برخی از نگهداری در سمت.

او همچنین خواننده در یک کشور باند بازی در wineries و میله در اطراف منطقه خلیج است. موسیقی تا به حال مدت طولانی است که فضل شور, اما او نمی دانم اگر این حس به عنوان یک انتخاب حرفه ای. باید او را در آن نگه دارید و یا رها ؟ باید او تلاش برای رسیدن به مدرسه پرستاری — او “طرح پشتیبان” — یا سعی کنید چیز دیگری است ؟

دلسرد و اشتباه او موجب ویرانی با وجودی ترس.

“من گریه با من و مادر” یاد می آورد گریس که “بت” سفر ادامه دارد یکشنبه شب (8 p. m., ABC). “آنچه که با زندگی من انجام? من واقعا نمی دانم. من به او گفتم که من احساس مثل من از دست رفته چیزی.”

نا امید کمبود سودآور کنسرتهایی در منطقه خلیج فضل حال اغلب صحبت از حرکت به نشویل کشور موسیقی کشور سرمایه است. اما صحبت کردن در مورد آن و انجام آن دو چیز متفاوت است.

“همیشه وجود دارد چیزی است که او را عقب نگه می گوید:” کریستی یک دستیار پزشک در جراحی عمومی برای قیصر در ولنوت کریک. “او نیاز به پول برای حرکت کردن. او نیاز به پول برای خرید یک ماشین … من در نهایت به حال به او بگویید: “چه شما را توقف ؟ شما جوان هستید. شما رو هیچ روابط.’ … من فقط فکر می کنم این ترس از ناشناخته ها. ترس از ترک خانه است.”

پس از ساعت angsty بحث کریستی انداخت پایین دستکش بلند: او گفت که دختر او را که او نمی تواند ترک آشپزخانه تا رزرو پرواز به نشویل — نه به دائم حرکت می کند اما به سادگی آن را به اتمام و دریافت غیر روحانی از زمین.

“من گفت:” واقعا چه خطر ؟ فقط ببینید و ببینید که چگونه شما احساس می کنید در مورد آن'” کریستی به یاد می آورد. “اگر آن را بمکد ما لازم نیست که در مورد آن صحبت کنم. شما می توانید بسته کردن و حرکت به چیز دیگری است.'”

و بنابراین فضل هواپیما به نشویل و گرفتار شد آنچه او را دیدم: نوازندگان و شور و کل رویایی, مست صحنه. بله این امر می تواند فوق العاده رقابتی, اما او تا به حال او را به گلوله بست.

شش ماه بعد در بهار سال 2017, فضل بسته بندی شده تا مزدا و صلیب کشور درایو با مامان — به تنسی ماندن در “شیرجه متل” در طول راه. به زودی پس از آن, او پیوست وجود دارد سونوما بومی Kyle Clouse یک ترانه سرا و عضو باند او.

“او به من ضربه در کون, که من نیاز به خارج از منطقه راحتی من” فضل می گوید از کریستی. “من شده است در حال رشد و یادگیری بوده است.”

و ABC را یاد مسابقه آواز شده است و بخش بزرگی از این رشد. پس از گذراندن چندین بریدگی و بالا 20 رای-که بازمی گردد فضل او را در برابر دوست و همکار نشویل ساکن لورن Mascitti او پشت در او جای مادر در سن رامون هفته گذشته به عنوان “بت” برای اولین بار صحنه یک سری از اقامت در خانه عملکرد در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز یکشنبه یکی دیگر حذف بافندگی به عنوان زمینه خواهد بود قطعه قطعه در نیم برای ارائه یک بالا 10 به رای گیری طرفداران. اگر لطف پیشرفت در هفته منتهی به روز مادر ارقام به احساس همه خاص تر.

“من همیشه شناخته شده است که از او یک فرزند فضل به مقصد آواز خواندن” کریستی می گوید. “من فقط نمی دانم چگونه و یا زمانی که. اما در حال حاضر آن را واقعا اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>