به عنوان مورالس دراز کشیده بود روی آسفالت او اعتراف کرد که فکر نمی کند قادر به انجام بسیاری از چیزهایی که او دوست داشت در ذهن او آمده است. یکی از آن چیزهایی بود Birkie.

مورالس, 71, خواهد اسکی خود را 40 Birkie در روز شنبه از کابل به خیابان اصلی در هیوارد.

“این Birkie بخشی از سبک زندگی فعال است که من ترجیح می دهم,” مورالس گفت. “هر زمان که شما به خودتان آسیب شما برو, ‘چه این رفتن به انجام آنچه من می خواهم به انجام بیشتر روزهای هفته؟’ من یک مقدار زیادی از منافع دیگر و همچنین, اما من قطعا معتاد به ورزش است. می توان آن را سخت برای من بود بدون آن.”

مورالس رشد در مونتانا و وایومینگ. پس از رفتن به کالج در دانشگاه کالیفرنیا نقل مکان کرد به Frisco, Colo., برای چند سال اما آن را برای او. کوه زندگی زیبا بود اما خیلی سریع به طوری که او نقل مکان کرد به هیوارد در سال 1974 پس از پیدا کردن یک قطعه از زمین را کشف کرد در حالی که سفر در تابستان قبل.

“با فریسکو در آن زمان اگر شما به سمت چپ برای یک ماه و آمد شهر نگاه متفاوت” مورالس گفت. “من به دنبال یک محل که بیشتر دائمی است. هیوارد نگاه خواهم که به من, و آن را ثابت کرده است.”

مورالس ازدواج خود را, همسر, Melisa در نوامبر سال 1974 و پس از آنها شروع به صلیب کشور اسکی فروشگاه در هیوارد. آنها زد که با هم برای 30 سال قبل از فروش آن در سال 2005 به کارکنان خود را. مورالس بازنشسته شده است اما گذراندن روز خود را در مورد علاقه خود را در گهواره. او سواری دوچرخه در, تابستان, شنا, افزایش, دنباله اجرا می شود و کمک می کند تا ساخت کوه مسیرهای پیاده روی و دوچرخه.

در روز پنج شنبه او را در کسب و کار های جدید ماه اسکی و دوچرخه, فروشگاه, کمک کردن به هیوارد می رود از طریق آن سالانه مراسم از تبدیل از یک شهر در حدود 2,300 مردم به یک میزبانی بیش از 10 ، 000 اسکی بازان و همچنین خانواده و دوستان و طرفداران.

مورالس بود که به استقبال مردم در فروشگاه اتصالات چکمه و فروش اسکی و کمک به افراد در حل مشکلات با قطب. یک چیز و یا دیگر.

“آن را بزرگ اسلحه” مورالس گفت. “وجود دارد جمعیت مردم در همه جا در هیوارد در حال حاضر. ‘Birkie تب’ است در همه جا. مردم هیجان زده هستند.”

و آن را حتی بیشتر هیجان انگیز است که در واقع درجه حرارت در حال انتظار برای رفتن از منجمد به 30s امروز و شنبه برای یک روز بزرگ اسکی و spectating. مورالس به نام این بهترین سال اسکی از عمر خود را ستایش بالا که از یک پسر که انجام شده است آن را به عنوان به خوبی به عنوان او است. جمعه و شنبه باید در مورد به خوبی به عنوان آن می شود به صورت cross-country skiing, اما مردم هنوز هم سوالات.

“کامل پنجره باز است برای این رویداد برای هر دو اسکی بازان و مخلوق راحتی به طور یکسان. شما نمی توانید ضرب و شتم آن” مورالس گفت. “تغییر در آب و هوا می شود همه آنها را هیجان زده در مورد چه نوع از موم برای قرار دادن بر روی چوب اسکی روی خود را برای رفتن سریع اما کامل نوع از بعد. این درجه حرارت که برف سریعترین بنابراین آن را بیشتر سرگرم کننده برای اسکی.”

مورالس در حال آماده سازی برای فصل اسکی در سپتامبر 2018 زمانی که او سقوط کرد غلتک-اسکی و می دانستم که چیزی درست نیست. او راست لگن شکسته شد. او به دور از مدرسه محلی بالا و خوشبختانه یک دانش آموز رخ داده است.

“من hobbling به سمت ماشین من” مورالس گفت:. “من حدود یک سوم مایل دور و آن رفتن را به من زمان طولانی برای دریافت وجود دارد اما این بچه را متوقف کرد و به من داد سوار شدن به ماشین. سپس من راند و برداشت و گفت: “من فکر می کنم ما نیاز به رفتن به درمانگاه و ببینید چه چیزی اشتباه است با من hip.’ “

که بعد از ظهر مورالس در Essentia سلامت در Duluth, و او تا به حال کامل مفصل ران-جراحی جایگزینی به عنوان به زودی به عنوان اولین جراح در دسترس بود. با وجود این, آن را طولانی نیست قبل از او بود که آموزش برای یکی دیگر از Birkie.

“من تا به حال پس از سانحه تصادف, اما من آموخته است که اگر شما در حال رفتن به شکستن استخوان و یا شکستن یک مشترک که لگن یکی از شما می خواهم برای شکستن. یکی از آسان به انجام” مورالس گفت: خنده دوباره. “من نمی دانم اگر من می خواهم که قادر به انجام Birkie چون من تا به حال مانند 143 روز به آماده شدن.

“من تا به حال به راه اندازی مجدد من مطبوع در خیلی سطح پایین و بنابراین من تا به حال مقدار زیادی از کار را به انجام. من ساخته شده یک برنامه از آنچه که من فکر کردم من می خواهم نیاز به انجام به روز قبل از مسابقه و پس از آن نوع کار عقب از وجود دارد. من ساخته شده یک گراف و مدل است که مناسب برای آینده چهار تا پنج ماه است.”

مورالس نیست فقط کامل در 40 Birkie. او تحت پوشش بیش از 50 کیلومتر از کابل به هیوارد در 3 ساعت 49 دقیقه 28.8 ثانیه خوب برای پنجم در 70-74 گروه سنی است.

بد نیست برای کسی که تنها چند ماه قبل بود دروغ گفتن در جاده ها تفکر خود را فعال روز ممکن است بیش از.

“بله آن عبور ذهن من” مورالس گفت. “سپس گفت: من فقط به خودم ‘به خوبی آن را به من پس از آن من می توانم نگه داشتن انجام آنچه من می خواهم به انجام است.’ من که قرار بود به آن بهترین شات و ببینید چه اتفاقی می افتد و من واقعا خوش شانس است که من تا به حال خوب مراقبت های پزشکی به طوری که آن را همه به خوبی کار می کرد.”

46 آمریکایی BIRKEBEINER
چه: آمریکای شمالی بزرگترین صلیب کشور اسکی مسابقه
زمان: 8:15 صبح شنبه
که در آن: بیش از 50 کیلومتر از کابل به خیابان اصلی در هیوارد (55 K به صورت کلاسیک بازان)
روز جمعه برنامه: ساعت 9 صبح: تطبیقی اسکی; 9 صبح تا 8 بعد از ظهر: Birkie نمایشگاه (هیوارد دبیرستان); 10:15 صبح: Kortelopet 29K; 1:15 بعد از ظهر: شاهزاده Haakon 15K
روز جمعه هیوارد هوا: آفتابی با بالا 36

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر