این اولین بار پس از آمریکا به ادغام با هوایی ایالات متحده در سال 2013 که مشتری رو به کارمندان تمام پوشیدن همان لباس به جز حدود یک سال شروع و در سال 2016 زمانی که کارکنان به حال لباس از تامین کننده های دوقلو تپه. بیش از 5000 خدمه پرواز شکایت کرده است که این تپه دوقلو لباس به آنها خارش و کهیر و سردرد و آمریکا کاهش یافته و در نهایت تامین کننده.

آمریکایی صادر شده حدود 1.5 میلیون قطعه از دوقلو تپه پوشاک.

“وجود دارد خدمه پرواز که نمی تواند به کار می آیند زیرا آنها با داشتن مشکلات با لباس دیگر خدمه پرواز بودند با پوشیدن” گفت: لری Bassani ملی رئیس جمهور از انجمن های حرفه ای خدمه پرواز که نشان دهنده در مورد 24,500 کارگران در خطوط هوایی آمریکا. “آن را تحت پوشش میباشد. این بود که فقط مردم یک عصر و یا در یک منطقه است.”

آنهایی که جدید عرضه شده توسط Lands’ End, محبوب پوشاک خرده فروش بر اساس در ویسکانسین. آن را ضرب و شتم از 20 کنندگان دیگر برای قرارداد پس از ورودی از اتحادیه ها به نمایندگی یونیفرم-پوشیدن کارکنان.

اما در یک پیچ و تاب و عجیب و غریب, Lands’ End شکایت شد توسط دلتا خدمه پرواز که گفت: آن لباس ساخته شده آنها را بیمار. ماه گذشته دلتا تصمیم گرفت آن را برای لباس های جدید.

حدود نیمی از تمام خطوط هوایی آمریکا کارکنان ملزم به پوشیدن جدید Lands’ End لباس از جمله خدمه پرواز خدمات به مشتریان و دروازه عوامل و همچنین کارگران در حامل سالن فرودگاه.

این زمان در اطراف خطوط هوایی آمریکا رفته است تا حد زیادی به اطمینان حاصل کنید که لباس های جدید نمی تواند هر گونه مسائل از جمله ارائه مواد مختلف و امید بستن برای یک سخت کد بین المللی به مطمئن شوید که آنها با کار تمام کارگران گفت: آمریکا سخنگوی لیندزی مارتین.

آمریکا را پوشش هزینه برای اولین بار مجموعه ای از لباس. هزینه برای تعویض بستگی دارد که قرارداد اتحادیه کارگران تحت پوشش.

“همه چیز تست شده است حق را به زیپ” مارتین گفت.

آمریکا برداشت Lands’ End در سال 2018 پس از بیش از 4500 خدمه پرواز وارد شده شکایت در مورد دوقلو هیل لباس که به گفته آنها باعث تنفس مشکل و ناراحتی های پوستی. آمریکا کارکنان شده اند با پوشیدن لباس های قدیمی خود را و یا آنها شده اند مجاز به خرید لباس از خرده فروشان.

“ما شده است یک تکه دسته, رفتن به خارج وجود دارد و پیدا کردن آیتم هایی که شبیه است که ما می پوشند به کار” Bassani گفت.

طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط خدمه پرواز و دیگر خطوط هوایی دلتا کارگران شیمیایی گفت: پس از اتمام Lands’ End قرار داده و در دلتا لباس شد مسئول خارش و سرگیجه و مسائل تنفسی و اضطراب و مشکل در تمرکز و سردرد.

“این لباس بالا کشش چین و چروک و لکه مقاوم در برابر ضد آب ضد استاتیک و گازها. Lands’ End استفاده های مختلف مواد افزودنی شیمیایی و پس از اتمام برای رسیدن به این ویژگی ها” طرح دعوی در دادگاه گفت. “ترکیبی از این مواد افزودنی و پس از اتمام یک آلرژیک و حساس اثر بر روی بدن انسان حتی اگر کسانی که چندین مواد افزودنی و پس از اتمام نسبتا امن در خود فرد مربوطه مقادیر.”

طرح دعوی در دادگاه کاهش یافته بود که دلتا تصمیم به انتخاب لباس جدید.

دلتا را در لباس ندارد و همان استانداردهای سختگیرانه به عنوان کسانی که از آمریکا خریداری شده اما دلتا تصمیم به رفتن با گواهینامه به عنوان آن به نظر می رسد برای یک لباس جدید گزینه است.

آمریکایی جدید پوشاک عمومی می رود دوشنبه مارتین گفت. کارکنان شده اند تست کردن لباس به بخش خصوصی از اکتبر. یکی از چیزهایی است که می تواند کمک کند این است که آمریکا ارائه شده است مواد مانند پشم مخلوط میکرو و حتی یک پنبه گزینه است.

جدید لباس قطره سنتی American Airlines خاکستری تر رنگارنگ “حمل و نقل هوایی و آبی” پالت رنگ و کارکنان می تواند پوشیدن روسری و دیگر تعارف تکه با رنگ تعیین می شود چه کار می کنند.

آمریکا خلبانان خطوط هوایی پوشیده شده اند خود را در لباس های جدید برای حدود یک سال ساخته شده توسط یک تامین کننده به نام M&H.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de