AMC به راه اندازی کانال های جریان در پلوتون تلویزیون


AMC IFC ما تلویزیون و Walking Dead en Espanol در دسترس جمعه

شبکه AMC گفته است که با راه اندازی چهار کانال های جدید در ViacomCBS را پلوتون تلویزیون به عنوان بخشی از استراتژی خود را به آن برنامه نویسی موجود در تبلیغات پشتیبانی جریان سیستم عامل است.

جریان اضافه کردن بینندگان در حالی که طناب برش, ادامه کاهش تعداد پرداخت-TV مشترکین در دسترس به تماشای برنامه نویسی سنتی در شبکه های کابلی.

داستان توسط AMC کمی خاموش توسط IFC همه واقعیت تلویزیون ما و مرده راه رفتن en Espanol در دسترس خواهد بود شروع جمعه.

کانال خواهد شد از ویژگی های برنامه نویسی است که به نظر می رسد در شبکه AMC’ کانال های کابل از جمله The Walking Dead; Fear the Walking Dead; Halt and Catch Fire; به بدلندز; Portlandia; مستند در حال حاضر!; Brockmire; Kendra در بالا و مری مری.

مرتبط با: با وجود لغو صف مقابل AMC ارائه خریدار-اولین پیام

برخی از AMC شبکه های برنامه نویسی نیز در دسترس خواهد بود در پلوتون تلویزیون بر روی تقاضا پلت فرم.

“ما هیجان زده به شریک با پلوتون تلویزیون را به شبکه AMC’ تحسین اصل به طرفداران ما در راه های جدید به عنوان بینندگان همچنان به دنبال انعطاف پذیری بیشتر و انتخاب” گفت: Joshua خوان رئیس جمهور از توزیع و توسعه شبکه AMC.

“آگهی رایگان-پشتیبانی جریان در حال ظهور دسته که به ما می دهد توانایی برای تکمیل محتوای ارائه شده از ما خطی شبکه ها و دیگر سیستم عامل جدید در راه است که در خدمت بینندگان و شرکای تبلیغات – همه بخشی از استراتژی ما برای اینکه مطالب ما در دسترس به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در یک سرعت در حال تحول رسانه و محیط زیست” خواننده گفت. “مثل همیشه قانع کننده مشخص و محتوا حق بیمه است که در قلب ما تجدید نظر شود و از این AMCN-پلوتون کانال.”

شبکه AMC گفته است که به عنوان بخشی از خود را “بینندگان اول” محتوای استراتژی آن می توان به قرار دادن بیشتر از محتوای آن که در آن مصرف کنندگان می توانید آن را به عنوان یک راه برای رشد خود franchises. کیم كويين جمهور از شبکه های تجاری و مشارکت در شبکه AMC گفت: شرکت او برنامه ریزی شده برای حفظ همه آگهی فروش حفظ یک نقطه تماس برای خریداران به دنبال راه هایی برای رسیدن به تعداد فزاینده ای از جریان بینندگان.

از نظر معامله اعلام نشده است.

“همانطور که ما همچنان به رشد باور نکردنی و تصویب پلوتون تلویزیون در سراسر جهان, ما هیجان زده به پیوستن به نیروهای با یک محترم و برنده جایزه شریک مانند شبکه AMC” ایالات امی Kuessner پلوتون تلویزیون ارشد VP استراتژی محتوا و مشارکت جهانی. “پلوتون تلویزیون منحصر به فرد راه اندازی شریک زندگی از این کانال های جدید از شبکه AMC که ارائه کامل فرار برای بینندگان در جستجوی بهترین برنامه های تلویزیونی است که برای دسترسی آسان و رایگان به جریان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر