شبکه AMC’ جریان خدمات ساندنس در حال حاضر ایالات متحده بدست می آورد حقوق به شمال اروپا روانی هیجان انگیز پناهگاه از Studiocanal


نیویورک; 19 مارس سال 2020 – شبکه AMC’ جریان خدمات ساندنس در حال حاضر بدست می آورد ایالات متحده و کانادا حقوق شدید در هشت بخش و روانی هیجان انگیز پناهگاه از توزیع کننده بین المللی Studiocanal. بر اساس رمان شیطان محراب توسط ماری Hermanson, درام, ستاره Josefin Asplund (وایکینگ ها, دختر با خالکوبی اژدها) در یک نقش دوگانه و امی و نامزد و دو بار گلدن گلوب نامزد Matthew Modine (غریبه چیزهایی شوالیه تاریکی افزایش می یابد و باند بازی در). ایجاد شده و نوشته شده توسط چارلی فلچر (سیم در خون) و راشل bruce van horn (EastEnders) سری تولید شده توسط ایتالیا Fabula تصاویر و سوئد پرنده زرد. پناهگاه می پرسد سوال ” چه چیزی می تواند بدتر از زندانی در قفل شده-پایین درمانگاه که در آن هیچ چیز چیزی است که به نظر می رسد و هیچ کس معتقد است که شما می گویند شما هستند؟’. چگونه در مورد شروع به مشکوک است که آنها درست است ؟ پناهگاه یک suspenseful, تریلر روانی است که معاملات با تعریف انسان در مسائل مربوط به بقا هویت و اعتماد و خیانت در یک داستان است که می پرسد رسید که شما تبدیل شدن به منظور زنده ماندن ؟ پناهگاه خود را منحصر به فرد در ایالات متحده و کانادا اکران در ساندنس در حال حاضر شروع پنج شنبه, آوریل 23 سال 2020 است.

پناهگاه شرح زیر است جدا سوئدی دوقلوهای سیری و هلنا (Josefin Asplund) که همیشه به حال یک رابطه پیچیده. دچار آسیب های روانی از دست دادن شریک زندگی خود را هنگامی که هلن دریافت یک دعوت نامه برای بازدید سیری در منحصر به فرد مسکونی آسایشگاه در رشته کوه های آلپ, او تمایلی است اما آمار و ارقام از آن خواهد شد یک تعطیلات خوب. با وجود آرامش از درمانگاه هلنا حاضر سیری درخواست برای کمک در تعویض مکان برای چند روز به مراقبت از برخی از کسب و کار اما از خواب بیدار برای پیدا کردن سیری رفته است. به زودی او متوجه می شود که سیری نیست در آینده و درمانگاه است که به دور از محل بازیابی; آن را به یک مرکز برای مطالعه psychopaths. هلنا در حال حاضر به دام افتاده در بیداری کابوس است که در آن هیچ کسی نیست که آنها به نظر می رسد و هر کس معتقد است که او در حال سیری. احاطه شده توسط بسیاری درنده و مردم و دستکاری قابل تصور, از جمله مدیر پناهگاه دکتر ماروین فیشر (Matthew Modine) فرار است و در حال حاضر تنها دوم منظور از کسب و کار: هلنا اولین مشکل این است که ساده بقا.

شانون کوپر معاونت برنامه نویسی ساندنس در حال حاضر گفت: “همانطور که ما خانه فرهنگ-ولع مصرف بیننده تلویزیون به دنبال بعدی خود را در جریان وسواس ساندنس در حال حاضر هیجان زده است برای به دست آوردن اول تریلر روانی پناهگاه. با آن گیج اسکریپت چشمگیر بین المللی گروه و پس زمینه زیبا از رشته کوه های آلپ پناهگاه است علاوه بر کامل به ساندنس در حال حاضر تخته سنگ از اعتیاد آور درام. ما خوشحال به همکاری با Studiocanal, زرد, پرنده و Fabula تصاویر خود را به لبه صندلی خود را هیجان انگیز برای ما مخاطبان

Beatriz کامپوس های بین المللی, فروش, Studiocanal گفت: “در Studiocanal, ما خوشحال به همکاری با ساندنس در حال حاضر در این جذاب سری جدید و مفتخر به دیدن این بالا پایان اروپایی, درام, سفر در سراسر اقیانوس اطلس. ما با اعتماد به نفس ساندنس در حال حاضر خواهد بود که خانه مناسب برای پناهگاه و را آوردن این روایت اقتباس از یک رمان پرفروش به مخاطبان جدید در شمال امریکا است.”

کارگردان اسکار ثور Axelsson و انریکو ماریا Artale, پناهگاه شرکت ستاره خواهد Mellor (بدون جرم Line of Duty Broadchurch), Agnieszka Grochowska (در تاریکی کودک 44), فیلیپ نادیا (دانمارکی دختر بچه دوزخ), Lorenzo Richelmy (Marco Polo), Richard Brake (بتمن آغاز می شود, بازی تاج و تخت, Peaky Blinders)و باربارا دله (این لایحه Riviera).

خدمات جریان ساندنس در حال حاضر ارائه می دهد یک انتخاب غنی از اصلی و منحصر به فرد سری از جاذب واقعی جرم و جنایت به قلب توقف درام و به شدت هوشمند پلیسی از سراسر جهان, همه جریان های تجاری و رایگان. آینده ساندنس در حال حاضر ویژگی های منحصر به فرد والاتر از فنلاندی کمدی رمانتیک اصطلاحی در سه شنبه., مارس 5 (تریلر); سوئد دوره درام و ساندنس در حال حاضر اصلی رستوران در فصل 3در روز سه شنبه., مارس 19 (فصل 2 تریلر); و قسمت بیشتر از گلم استرالیا, درام, فیلم Playing for Keeps (تریلر). سرویس جریان لذت می برد می تواند بر روی اکثر جریان دستگاه برای تنها $6.99/ماه یا $4.99/ماه (به علاوه مالیات) با عضویت سالانه. هیچ کابل اشتراک مورد نیاز است.

مطبوعات تماس با ما: ساندنس در حال حاضر چاد کمپبل (301) 830-6203, [email protected]

در مورد شبکه AMC

شناخته شده برای آن زمین شکستن و جشن محتوای اصلی شبکه AMC است که این شرکت در پشت برنده جایزه مارک AMC, BBC امریکا IFC SundanceTV ما تلویزیون و IFC Films. آن خط متنوع از محبوب و انتقادی-تحسین سریال و فیلم های مستقل شامل قتل حوا, Better Call Saul , و The Walking Dead است که #1 در پایه تلویزیون کابلی برای نه سال متوالی به عنوان به خوبی به عنوان Portlandia, Brockmire عشق پس از قفل و فیلم Boyhood, مرگ استالین و بسیاری دیگر. اصلی آن سریال Mad Men و Breaking Bad به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین و تحسین شده نشان می دهد در تاریخ تلویزیون است. این شرکت همچنین AMC Studios تولید آن کسب و کار; AMC شبکه های بین المللی, بین المللی, برنامه نویسی, کسب و کار; اشتراک خدمات جریان دچار ساندنس در حال حاضر بلوط تلویزیون و UMC (شهری کانال فیلم); و سبک سری, سرگرمی, گروه تولید این شرکت خدمات و کمدی مکانهای کسب و کار. برای اطلاعات بیشتر http://www.amcnetworks.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>