AMC شبکه راه اندازی ‘ما با شما’ ابتکار


قسمت از سری موجود به تعطیل در بینندگان

شبکه AMC است که ساخت برخی از برنامه نویسی آن بیشتر در دسترس در تلاش برای کمک به سرگرم کردن بینندگان که ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این شرکت در حال راه اندازی یک کمپین تبلیغ به عنوان بخشی از خود را “ما با شما” ابتکار است. تبلیغات از ویژگی های ستاره ها از نشان می دهد از جمله The Walking Dead, قتل حوا و Better Call Saul.

“ما می خواهیم برای پیوستن به با استعداد ما و پاسخ به این لحظه در بهترین راه است که سرگرمی شرکت می – است که برای سرگرم کردن مردم گفت:” سارا بارنت رئیس AMC شبکه های سرگرمی و AMC Studios.

“ما” ما با شما’ کمپین در نظر گرفته شده است به ارائه اطلاعات برای ارائه به همراهی در این نوع از پاسخگو راه است که خطی تلویزیون منحصر به فرد قادر به, و ما می خواهیم برای ارائه به مخاطبان فرصتی برای خنده, شاید مهم به خصوص در زمان بحران” بارنت گفت. “ما همچنین می خواستم به ما مطالب زیادی در دسترس برای بیشتر بینندگان در زمانی که همه ما به دنبال چیزهایی فوق العاده به تماشای.”

مبارزات انتخاباتی نشان می دهد ستاره ها از جمله Jeffrey Dean Morgan, Rhea Seehorn و به Giancarlo Esposito برخورد با گیر بودن در خانه با خانواده و حیوانات خانگی.

از دیگر نقاط برجسته از صحنه نشان می دهد که تناسب ملی خلق و خوی مانند زمانی که کشتن حوا‘s Villanelle گریه کردن در مورد چگونه حوصله او است و یا زمانی که Brockmire را جیم Brockmire مذاکرات در مورد از دست رفته بیس بال.

AMC قرار دادن برخی از برنامه نویسی آن در مقابل paywall در آن کانال وب سایت.

نیمه اول فصل 10 The Walking Dead در دسترس خواهد بود AMC.com و AMC TV در همه جا پسوند تا زمانی که ممکن است 1.

بی بی سی امریکا در حال ساخت مجموعه ای از فیلم های مستند طبیعت در دسترس به صورت رایگان در BBCAmerica.com.

IFC ارائه می خندد با فصل پر از بارونس فون طرح نشان می دهد, تولد پسران, غنایم قبل از مرگ, سفری و مواد غذایی حزب در IFC.com. همچنین رایگان انتخاب قسمت از کمدی Bang Bang و Mystery Science Theater 3000 plus فصل برتر از Brockmire.

ساندنس تلویزیون دروغگو در دسترس است در ساندنس در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان اولین فصل از Riviera, رستوران های دشمن و اداره.

AMC اولیه اعلام کرد که آن را نقل مکان کرد تا فصل سه والاتر از کشتن حوا دو هفته در حال حاضر شروع آوریل 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>