AMC شبکه های تلویزیون بلوط و ساندنس در حال حاضر سری دریافت چهار پنج ادگار® جایزه تلویزیونی نامزدهای


تنها تلویزیون جایزه از معتبرترین و قدیمی ترین رمز و راز سازمان در ایالات متحده نامزد Line of Duty (دو بار)Manhunt و Wisting

Silver Spring, MD; فوریه 6 2020 – سری تحسین شده از شبکه AMC’ بلوط تلویزیون و ساندنس در حال حاضر دریافت کرده اند چهار نفر از پنج ادگار® جوایز اسکار برای “بهترین تلویزیون قسمت نمایش تلویزیونی’, تنها, تلویزیون, جایزه از رمز و راز نویسندگان امریکا معتبر ترین و قدیمی ترین رمز و راز و نوشتن جرم و جنایت سازمان در ایالات متحده است. این Edgars باید نامزد دو قسمت از تلویزیون بلوط را حین انجام وظیفهو همچنین قسمت از تلویزیون بلوط را تعقیب جنایتکاران و ساندنس در حال حاضر Wisting.

میگوئل Penella, جمهور از شبکه AMC SVOD, اشاره, “بلوط تلویزیون و ساندنس در حال حاضر واقعا مفتخر به دریافت چهار پنج معتبر ادگار جایزه تلویزیونی نامزد. خدمات ما منجر به ادامه این راه برای تخصصی streamers و این نامزد اعتبار ما تمرکز به طور انحصاری برتر بهترین در بین المللی جرم و جنایت, درام, برای مشترکان ما. خط وظیفه و تعقیب جنایتکاران بودند #1 BBC و ITV درام 2019 بنابراین تلویزیون بلوط افتخار ما ارائه به مشترکین منحصر به فرد ایالات متحده برای اولین بار از محبوب ترین و تحسین منتقدان, انگلیسی, درام موجود است. با یازده ادگار نامزد بلوط تلویزیون مفتخر است به ادگار جوایز بسیاری نامزد تلویزیون توزیع کننده در پنج سال گذشته است. علاوه بر این ساندنس در حال حاضر هیجان زده است باید خود را برای اولین بار نامزد دریافت جایزه ادگار سری با آن خطر ناک نوردیک, درام, Wisting.”

از نویسنده و خالق Jed Mercurio (جهانی احساس محافظ) بی بی سی یک جرم, هیجان انگیز Line of Duty, فصل 5 بود بالاترین امتیاز سریال در انگلستان در سال 2019 و یکی از تلویزیون بلوط محبوب ترین نشان می دهد. به نام “بهترین پلیس بریتانیا نشان می دهد پس از مظنون نخستاعتیاد… فک انداختن نشان می دهد” توسط نیویورک تایمز و یکی از پنج بیشترین امتیاز بریتانیا نشان می دهد از دهه گذشته برق سری زیر یک پلیس واحد ضد فساد بازیگران Martin Compston, Vicky McClure و Adrian Dunbar. Line of Duty ویژگی های ثابت شگفتی و cliffhangers با فصل طولانی ستاره مهمان در هر سال از جمله The Walking Dead را Lennie James (فصل 1), محافظ Keeley Hawes (S2), Westworld را امی برنده , Thandie Newton (S4) و Boardwalk Empire را Stephen Graham (S5). (S5 تریلر). 2020 ادگار® جایزه نامزد شده قسمت سه و چهار از فصل پنج.

از نویسنده اد Whitmore, انگلیسی, جرم و جنایت, درام, Manhunt شد ITV بالاترین امتیاز درام, راه اندازی در شش سال و یکی از بالاترین انگلستان برنامه ها 2019 و همچنان بالا سری در تلویزیون بلوط در آمریکا به نام “فوق العاده رضایت بخش” و یکی از بهترین های بین المللی سری از 2019 توسط نیویورک تایمز, این واقعی جرم و جنایت, درام, ویژگی های Doc Martin ستاره Martin Clunes به عنوان در زندگی واقعی کارآگاه DCI کالین ساتون که مصمم و خرج دنبال قاتل زنجیره لوی Parengkuan (تریلر). 2020 ادگار® جایزه نامزد شده است قسمت اول.

نوشته شده توسط Kathrine والن Zeiner & Trygve Allister Diesen, نوردیک, جرم و جنایت, درام, Wisting است که در حال حاضر جریان در ساندنس در حال حاضر و به شدت در خود کشور مبدا. به نام “یکپارچه بافته, هیجان انگیز… باشکوهی لایه درام” توسط وال استریت ژورنال, Wisting در مجموعه منحصر به فرد و چشم انداز خیره کننده نروژ و به شرح زیر به تازگی بیوه قتل کارآگاه ویلیام Wisting (Sven Nordin, آکادمی نامزد دریافت جایزه فیلم karen s musselman, Lilyhammer) او به عنوان کشتی با چالش برانگیز ترین و تکان دهنده در مورد زندگی حرفه ای او: ردیابی کردن می خواستم آمریکایی قاتل زنجیره ای در نروژ زندگی می کنند. سختی نیویورک-بر اساس FBI agent, مگی گریفیث (Carrie-Anne Moss, The Matrix trilogy, Memento, جسیکا جونز) می رسد برای کمک به شکار کردن قاتل بدنام – one that got away از 20 سال پیش (تریلر). 2020 ادگار® جایزه نامزد شده است قسمت اول.

پس از نام نویسنده مشهور Edgar Allan Poe, The Edgar® Awards جوایز بهترین ها در رمز و راز داستانی و غیر داستانی و تلویزیون منتشر شده و یا تولید شده در سال 2019. The Edgar® جوایز ارائه خواهد شد به برندگان در ما 74 جشن ضیافت, مارس 30 سال 2020 در Grand Hyatt Hotel, شهر نیویورک.

تلویزیون بلوط است, شمال امریکا, بزرگترین جریان خدمات متخصص در بریتانیا و تلویزیون های بین المللی با بیش از 1 میلیون مشترکان پرداخت می شود در ایالات متحده و کانادا است. تلویزیون بلوط منحصر به فرد می افزاید: برنامه های جدید هر هفته به یک کتابخانه از رمز درام و کمدی با هیچ تبلیغات. آینده در سال 2020 تلویزیون بلوط خواهد شد از ویژگی های پنج سفارش سری از جمله ایرلندی دوره سری رمز و راز مرده هنوزایرلندی, کمدی, درام, جنوب Westerliesو نیوزیلند هیجان انگیز برای تلفن های موبایل, و همچنین چندین بازگشت برگزیده که شامل برنده جایزه استرالیا, درام, رمز و راز جاده و کانادا آمار درام Murdoch Mysteries.

ساندنس در حال حاضر است که برای فرهنگ ولع مصرف بیننده تلویزیون به دنبال خود سری بعدی به عقده روحی و ارائه می دهد یک انتخاب غنی از اصلی و منحصر به فرد سری از جاذب واقعی جرم و جنایت به قلب توقف درام و به شدت هوشمند پلیسی از سراسر جهان, همه جریان های تجاری و رایگان. در سال گذشته ساندنس در حال حاضر به طور انحصاری برای اولین بار چندین متمایز تحسین ساندنس در حال حاضر سری اصلی از جمله فوقالعاده هیجان انگیز کشف جادوگران با بازی Matthew Goode و ترزا پالمر; glamourous, هیجان انگیز Riviera بازیگران Julia Stiles;, انگلیسی, هیجان انگیز, گریه بازیگران, Jenna Coleman; و جرم و جنایت, درام, اداره, و همچنین به عنوان به طور انحصاری جریان امی و برنده کمدی خارجه اتحادیه بازیگران رزاماند پایک و Chris o’dowd.

بعدی: تلویزیون بلوط ویژگی های منحصر به فرد ایالات متحده برای اولین بار از آگاتا کشمش سری 3 (Feb. 10) بازیگران Ashley Jensen; ایرلندی درام روانی خون سری 2 (Mar. 9) با بازی Adrian Dunbar; بلوط تلویزیون اولین فیلم سینمایی خانم فیشر و سردابه از اشک ادامه سری محبوب تالار خانم فیشر Murder Mysteries (Mar 23) و تحسین منتقدان, انگلیسی, درام, Deadwater کاهش یافت (May. 6) با بازی دیوید تنانت (دکتر که Broadchurch) و Cush ادم تنومند و بدقواره (خوب مبارزه ورا). در حالی که ساندنس در حال حاضر ویژگی های دانمارکی, dramedy , زن و شوهر مشکل (Feb. 6); استرالیا, درام, فیلم Playing for Keeps (Feb. 20) و فصل finales از true crime docuseries Preppy قتل (Feb. 4), Wisting (Feb. 19) و هیجان انگیز, فرانسوی, جرم و جنایت, درام, قرمز, سایه (Feb. 27).

مطبوعات تماس با ما:

چاد کمپبل | AMC شبکه های SVOD | SVP,, تبلیغات, تلویزیون بلوط / ساندنس در حال حاضر

chad.campbell@amcnetworks.com

AMCNetworks.com | Acorn.tv | SundanceNow.com

در مورد شبکه AMC

شناخته شده برای آن پیشگامانه و جشن محتوای اصلی شبکه AMC است که این شرکت در پشت برنده جایزه مارک AMC, BBC امریکا IFC SundanceTV ما تلویزیون و IFC Films. آن خط متنوع از محبوب و انتقادی-تحسین سریال و فیلم های مستقل شامل قتل حوا, Better Call Saul , و The Walking Dead است که #1 در پایه تلویزیون کابلی برای نه سال متوالی به عنوان به خوبی به عنوان Portlandia, Brockmire عشق پس از قفل و فیلم Boyhood, مرگ استالین و بسیاری دیگر. اصلی آن سریال Mad Men و Breaking Bad به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین و تحسین شده نشان می دهد در تاریخ تلویزیون است. این شرکت همچنین AMC Studios تولید آن کسب و کار; AMC شبکه های بین المللی, بین المللی, برنامه نویسی, کسب و کار; اشتراک خدمات جریان دچار ساندنس در حال حاضر بلوط تلویزیون; و UMC (شهری کانال فیلم); و سبک سری, سرگرمی, گروه تولید این شرکت خدمات و کمدی مکانهای کسب و کار. برای اطلاعات بیشتر http://www.amcnetworks.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید