AMC آغاز بکار قرنطینه بحث نشان می دهد با Jeffrey Dean Morgan, Hilarie Burton مورگان


برنامه از مورگان مزرعه در نیویورک شروع می شود مارس 17

AMC در حال راه اندازی هفتگی سری شب جمعه با مورگانهانیم ساعت تصویری-چت میزبانی شده توسط جفری دین مورگان از مرده راه رفتن و همسرش, Hilarie Burton مورگان. زن و شوهر میزبان از مزرعه خود در ایالت نیویورک است. آن آغاز می شود مارس 17.

مهمانان عبارتند از: Christian Serratos, Sarah Wayne Callies, علامت گذاری به عنوان duplass, Katie Aselton جنسن اکلس و همسرش, Danneel Ackles. این Ackles معرفی مورگانها. مهمانان به نظر می رسد از طریق ویدئو چت.

“هر قسمت را یک جریان آزاد خام احساس های فیلتر نشده, گفتگو در مورد چگونه ما در حال تمام شدن از طریق این بی سابقه لحظه به این کاریزماتیک زن و شوهر, ارتباط با دوستان و همسایگان حیوانات و جامعه گسترده تر از طرفداران” گفت: AMC. “هر هفته آنها را با هم می آیند برای گفتگو در مورد چگونه آنها در حال دست زدن به زندگی در قرنطینه عملا کمک به جوامع پیدا کردن شادی و حتی طنز بی سابقه ای در این زمان سرگرم کننده خود و دیگران در حالی که در انزوا – تمام انجام می شود از طریق چت تصویری.”

مرتبط با: AMC را هل شروع از ‘The Walking Dead: جهان فراتر از’

جمعه شب با مورگانها اجرایی تولید شده توسط Michael Davies, Tammy Johnston, Brandon راهب و استیو Markowitz برای سفارت ردیف همراه با Jeffrey Dean Morgan and Hilarie Burton مورگان.

“به عنوان یک تعداد زیادی از تولید آمده است به توقف screeching در سراسر صنعت ما – و همانطور که همه ما در حال پیدا کردن چگونه می توانید از طریق هر یک از عجیب و غریب روز – ما عاشق این ایده با تجربه فوق العاده خانم و آقای مورگان با نام مستعار Jeffrey Dean Morgan and Hilarie Burton” گفت: سارا بارنت جمهور از شبکه AMC’ سرگرمی و AMC Studios. “و این واقعا می تواند یک آزمایش – این پادزهر به بیش از حد تمرین بیش از حد آراسته نگاه اجمالی به کسی زندگی ایده آل – از آن خواهد شد پر از قلب کثیف گفتگو زحمتکش انسان که در خط اول جبهه و مهمانان که ممکن است نشان می دهد برخی ناشناخته استعداد. در نهایت آن را به یک شات در برخی از خام و سرگرمی های واقعی است که بالا بردن و ارتباط با مخاطبان ما.”

Jeffrey Dean Morgan نقش Negan در راه رفتن مرده. Hilarie Burton مورگان تلویزیون نقش ها عبارتند از: grey’s Anatomy, One Tree Hill و سلاح مرگبار.

“ما شده اند بخشی از AMC خانواده برای یک مدت زمان طولانی و مفتخر به ایجاد این آرامش فضا با آنها گفت:” مورگان و برتون. “از خانه ما در اینجا در فساد مزرعه ما نگاه به جلو به درخشان نور را در کسانی که در حال انجام خوب در رابطه با ابتلا به دوستان قدیمی و اتصال با عالی فن پایه ما رو بدست بدانید که بیش از سال است.”

جمعه شب با مورگانها اجرایی تولید شده توسط Michael Davies, Tammy Johnston, Brandon راهب و استیو Markowitz برای سفارت ردیف همراه با Jeffrey Dean Morgan and Hilarie Burton مورگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>