آمازون, Roku, Hulu, یوتیوب و Vudu در میان مارک های ارائه در IAB 8-بعد NewFronts رویداد


هفته شرکت ارائه خواهد شد و به اوج رسیدن در دو روز جریان کنفرانس

دفتر تبلیغات تعاملی اعلام کرد که دستور کار خود را برای بهار سال 2020 محتوای دیجیتال NewFronts رویداد در نیویورک صف خواهد شد که شامل ارائه, از, یوتیوب, آمازون, Roku, Hulu, Vudu, توییتر و Verizon.

چهار روز سری از 13 مستقل ارائه خواهد شد شروع جمعه, مارس 27 و اجرا را از طریق چهار شنبه, آوریل 1. آن منجر به دو روز کنفرانس رویداد مارک “جریان هفته” و شرکت های تولید شده توسط IAB و Hulu.

نهایی NewFronts رویداد خواهد بود Hulu صبح ارائه شده در چهار شنبه, مه 6.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

گسترش به یک هفته و نیم پس از IAB retrenched این NewFronts برنامه از دو هفته به یک هفته در سال 2018 است.

“این رویداد را سال کاملا “جدید NewFronts’,” گفت: Randall Rothenberg, مدیر عامل شرکت IAB, در بیانیه ای. “ویدئویی دیجیتال جریان و صوتی است که دیگر در آینده است; آن است که اتفاق می افتد در حال حاضر و خواسته های کاملا جدید برنامه. ما عمده تعهدات و سرمایه گذاری از رویداد برنامه نویسی برای راه اندازی اولین جریان هفته. این تنها رویداد است که به ارمغان می آورد دیجیتال جریان و صوتی با هم برای ایجاد فرصت های تجاری و کل اکوسیستم روشن است.”

اضافه شده کمک پیتر Naylor ارشد معاونت و رئیس تبلیغات فروش برای Hulu: “رفتار مصرف کننده تغییر کرده است اما صنعت تبلیغات به سرعت نگه داشته است. به عنوان یک رهبر در جریان TV, ما باید یک تعهد برای کمک به این صنعت برای رسیدن به جایی که مصرف کنندگان و سریع تر و با سهولت. جریان هفته را با تمرکز توجه به دسته بندی و ارائه یک فرصت واقعی برای بازاریابان و سیستم عامل و سازندگان و همکاران فن آوری به می رسند که در آن صنعت است رفتن سریع تر و دقیق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>