Alt-rock radio آیکون هارون Axelsen بخش راه با Alt 105.3

هارون Axelsen یک دیرین ثابت در منطقه خلیج امواج رادیو و تلویزیون و آیکون در alt-rock radio جهان در نهایت راه از هم جدا Alt 105.3 ایستگاه های رادیویی.

“خب دوستان من بعد از 23 سال از آزار دهنده از شما در منطقه خلیج امواج رادیو و تلویزیون مدتی که من در نهایت به پایان رسیده است,” او گفت: در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی. “تا به حال سوار شدن باور نکردنی تو!”

Axelsen شده بود ایستگاه موسیقی مدیر/معاون مدیر برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یکی از شناخته شده ترین در هوا شخصیت. او یکی از holdovers از افسانه ای زندگی می کنند 105 بود که مرکز همه چیز راک مدرن در منطقه خلیج برای چند دهه. اما ایستگاه های از دست رفته زندگی می کنند و به تصویب رسید بیشتر-generic Alt نام تجاری در سال 2018 عامل تحت Entercom چتر.

“چه یک برکت و رحمت و هیجان آن را در به اشتراک گذاری نهایی شور و شوق در زندگی با شما -موسیقی – برای بیش از دو دهه گفت:” شرق خلیج مادری که شناخته شده است به هزاران نفر از طرفداران به عنوان DJ Aaron Axelsen. “این کاملا به سادگی یک رویا به حقیقت می پیوندند به کار در زادگاه من ایستگاه یک که من گوش دادن به عنوان یک جوان جدید waver در لیورمور و زندگی من برای همیشه تغییر روز زنده 105 متولد شد و در اکتبر سال 1986.”

Axelsen درگیر شد در بیش از آنچه که فقط در هوا. او همچنین به سازماندهی ایستگاه دو-در حال اجرا رویدادهای موسیقی — BFD بود که در سال برگزار می شود در خط ساحلی آمفی تئاتر در مانتین ویو برای سال جاری تعطیلات-زمان نه چندان سکوت شب را نشان می دهد که اخیرا صورت گرفت در SAP مرکز در سن خوزه.

اطلاعات بیشتر در مورد فراق از راه هایی هستند که معلوم نیست در این نقطه است. هنوز Axelsen برگزاری نمایشگاه چیزی جز قدرشناسی در آنچه او ارسال آنلاین در مورد او ترک ایستگاه.

“از زنده 105 به Alt 1053; از مافوق صوت به Soundcheck; از BFD به طوری سکوت شب و همه چیز بین من با تشکر از شما از ته قلب من برای اینکه بخشی از این سفر جادویی با من,” او می گوید. “و به همه فوق العاده با استعداد رادیو ذهن من خوش شانس بود به کار با سراسر زندگی حرفه ای من به این نقطه بیش از حد بسیاری به نام اینجا — من از شما به عنوان به خوبی.

“اما عشق خاص می رود به ریچارد شن و ماسه برای گرفتن یک قمار بزرگ و شانس در یک بچه جوان در سال 1997 او را با ساخت موسیقی مدیر بازار شماره 4 جایگزین نیروی عظیم منهدم کننده, Steve Masters برای الهام بخش من می خواهم به تبدیل شدن به یک DJ رادیو و مایکل مارتین برای او ارزشمند سرپرستی و رهبری است.”

فراتر از کار در Alt 105.3, Axelsen نیز یک باشگاه محبوب/کنسرت DJ سازماندهی منظم موسیقی زنده را نشان می دهد زیر در Popscene رویدادی در سن فرانسیسکو و حفظ یک برنامه پر مشغله در محلی سافتبال زمینه در منطقه خلیج است. بنابراین به عبارت دیگر انتظار دیدن او را در اطراف.

“گام بعدی چیست ؟” او می گوید. “مقدار زیادی از زمان خانواده در حال حاضر با اولیویا و نوزاد حداکثر و پس از این کابوس همه گیر است و بیش از, بازگشت به Popscene پرتاب احزاب DJing و البته مقدار زیادی و تعداد زیادی از سافتبال (و سپس به دنبال من فرفره بعدی که در واقع ممکن است یک ایده خوب به عنوان به خوبی)”

و فقط قبل از میکروفن رها Axelsen بسته بیانیه خود با یک نگاه به گذشته و سپس چشم خود را در افق.

“من خیلی فروتن و سپاسگزار برای این فرصت را داشتم و فراتر از آن سپاسگزار بود که من به نحوی قادر به تبدیل این رویا به واقعیت,” او گفت:. “و در نهایت آن را با یک حس بزرگ و بسته شدن که من می دانم من به انجام همه چیز من احتمالا می تواند و بیشتر در طول این سرمایه گذاری وجود دارد به سادگی هیچ بیشتر کوه های سمت چپ برای من به صعود در اینجا و در حال حاضر بر روی فصل بعد!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>