Allmendinger: نی ارگان داستان موفقیت

[ad_1]

دیوید Allmendinger تاسیس آن آربور اندام کار می کند در سال 1872 در خانه اش در گوشه شمال غربی واشنگتن و خیابان در آن آربر میشیگان. چهار طبقه ساختمان است که هنوز هم وجود دارد امروز.

Allmendinger تخصصی در ساخت نی اندام. نی ارگان در یک زمان بود محبوب تر از پیانو در مناطق روستایی به دلیل آن ارزان تر نمی نیاز به تنظیم به عنوان بسیاری به عنوان یک پیانو و آن را بسیار سبک وزن است. همچنین reed organ بود مطلوب جایگزین گران قیمت لوله ارگان که بسیاری از کلیساها فقط نمی تواند استطاعت.

نی اندام با استفاده از یک قطعه کوچک از برنج حدود یک و نیم اینچ و یک تا پنج اینچ طول نصب شده بر روی بلوک از چوب است. پدال پا متصل به دم و عمل با پا در حالی که بازی. هوا ایجاد شده توسط دم است مکیده بین نی شبیه به یک سازدهنی.

توسط 1860 با اختراع بخار قدرت تولید انبوه و قیمت پایین تر امکان پذیر شد. بسیاری از شهرهای بزرگتر در جمعیت بیش از 25,000 بیش از احتمال زیاد تا به حال یک عضو کارخانه.

دیوید Allmendinger آموخته هنر و صنعت خود را از آینده اش پدر در قانون Gottlieb Classic که یک استاد ارگان سازنده از لودویگزوبورگ آلمان. گوتلیب مشغول به کار در واکر لوله اندام کار می کند و به امریکا در سال 1867 با توجه به جنگ و وبا در آلمان است. او نقل مکان کرد و به آن محور زیرا خواهر او بود نقل مکان کرد وجود دارد قبل از آن.

در حال حاضر شروع به طور کامل با محدود بودجه Gottlieb شروع به ساخت نی اندام در گاراژ خود را. او از تک تک دست با استفاده از فقط پایه چوب و فلز, ابزار کار.

توسط 1871 Gottlieb رشد کسب و کار و 5 از کارکنان یکی از آنها بود دیوید Allmendinger.

گوتلیب تصمیم به ترک آن آربر و تبدیل به یک مشاور/سرپرست به عضو دیگر سازندگان در کلمبوس, اوهایو و Erie, پنسیلوانیا است.

دیوید خرید Gottliebs تجهیزات و شروع آن آربور اندام کار می کند.

او بعد از ازدواج Gottliebs دختر.

توسط 1888 به منظور دیدار با تقاضا Allmendinger تکنولوژی و افزایش می دهد $50,000 فروش سهام (که حدود 1.3 میلیون دلار امروز). نام این شرکت نیز تغییر به آن آربور ارگ و پیانو شرکت می باشد.

توسط 1910 حتی اگر مردم از آن محور بود و تنها 15,000 شرکت ساخت 5000 نی اندام و 600 پیانو یک سال و اشتغال 120 نفر است.

با محبوبیت رو به رشد از گرامافون همراه با شروع WW1 Allmendinger تصمیم به فروش این شرکت در سال 1915.

این شرکت خریداری شد توسط James C. هندرسون که در ادامه نام اما ترک فقط چهار سال بعد در سال 1919.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>