آلن جریان کمدی متحرک برای مبارزه با گرسنگی

نام های بزرگ به کمک بخش به دو سه ساعت نشان می دهد

بایرون آلن Entertainment Studios است teaming تا با Funny or Die در زندگی جریان تغذیه امریکا کمدی جشنواره شامل برخی از نام های بزرگ. این رویداد را در جریان پنج شنبه, آوریل 9 در 8 p. m. و به 11 p. m.

این رویداد خواهد شد در جریان در وب سایت این رسانه ها از آلن Comedy.TV و کانال آب و هوا و همچنین در محلی در حال حاضر جریان برنامه.

با توجه به آلن headliners شامل Adam Sandler, Eddie Murphy, بیلی کریستال. تیفانی Haddish, Howie Mandel, Chris Rock و دیگران که کمک خواهد کرد قبل از ثبت بخش.

نشان می دهد که به نفع انجمن تغذیه امریکا خیریه.

“در همکاری با تغذیه امریکا همکار من کمدین و همه ما در آلن گروه رسانه ای هستند و با خوشحالی به اعلام این جهانی زنده جریان کمدی رویداد در مارس 9th,” گفت: آلن مدیر عامل شرکت Entertainment Studios/آلن گروه رسانه ای. “خنده است که اغلب بهترین دارو است و ما بسیار با انگیزه برای توجه به مسائل مربوط به ناامنی غذایی و کمک به ارائه وعده های غذایی برای خانواده ها در سراسر کشور هستند که از نظر مالی نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>