اتهام Aryan Brotherhood کاردانی محروم از آزادی از زندان

ساکرامنتو — جنوب کالیفرنیا مرد متهم به کمک به Aryan Brotherhood اعضای قاچاق مواد مخدر و قاچاق به زندان ایالتی رد شد زود پیش از محاکمه از آزادی از زندان روز شنبه با توجه به سوابق دادگاه.

ساموئل Keeton, 40, استدلال که باید منتشر شود چرا که او دچار آسم شدید و بیشتر احتمال دارد به قرارداد یک مورد جدی از COVID-19 در زندان است. وکیل او درخواست Keeton منتشر خواهد شد به صفحه اصلی بازداشت.

این درخواست رد شد, “بر اساس Keeton قابل توجهی سابقه کیفری قبلی ماهیت اتهامات و مرتبط با عوامل” یک سخنگوی باراک اوباما گفت. قاضی را به منظور اجازه می دهد تا Keeton به درخواست برای انتشار دوباره در تاریخ بعد.

Keeton وکیل دیوید فیشر نوشت: در قانونی حرکت است که دادستان شد و نادرست در نقاشی Keeton به عنوان یک حرفه ای جنایی در حالی که اذعان Keeton بود به اتهام “سرقت و جرایم مرتبط” در اوایل 2000s زمانی که او تا به حال یک مشکل مواد مخدر. اگر او می خواهم منتشر شده است Keeton برنامه ریزی برای اقامت در اورنج کانتی با نامزدش و کودکان فیشر نوشت.

فیشر حرکت نیز نگرانی در مورد سطح مراقبت گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در ساکرامنتو زندان شهرستان است. زندان نداشته مثبت COVID-19 تست اما فیشر گفت: کارکنان بودند که بی دقتی و زندان است “غیر بهداشتی” مکان های زندانیان در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این ویروس اگر آن را ندارد, ورود به زندان است.

“اخیرا در مارس 28, 2020, آقای Keeton این قرص در حال توزیع توسط کارکنان پزشکی که با پوشیدن دستکش” Fishcer نوشت. “قرص کاهش یافته و به یک فنجان پلاستیکی و پس از آن که فرد چوب انگشتان دست خود را داخل لیوان به دست آن را به آقای Keeton که قرار می دهد جام تا دهان خود را طول می کشد و دارو.”

Keeton شد در میان بیش از دو دوجین Aryan Brotherhood اعضا و همکاران متهم به انواع جرائم در بهار گذشته. او متهم است که با همکاری یک ادعا رهبر در Aryan Brotherhood, Ronald دین Yandell به قاچاق هروئین مت تلفن های همراه و دیگر موارد ممنوع به Yandell را از همبندان در کالیفرنیا زندان ایالتی ساکرامنتو.

قاچاق گرفته شد و به زندان توسط یک مجوز وکیل و مشاور حقوقی دادستان گفت. Keeton است که متهم به کمک به هماهنگ کردن هروئین معاملات با یک زن است که بخشی از یک Aryan Brotherhood شاخه باند به نام خانواده وابسته ایرلندی مافیا یا FAIM.

چند تا از Keeton را متهم هستند با اتهام بسیار جدی تر جرائم یعنی سفارش و یا انجام قتل در سراسر کالیفرنیا ، خیلی از شواهد بر اساس wiretapped تماس مربوط به Yandell — که گفته می شود از یک زندان قاچاق تلفن همراه و دیگر اعضا و همکاران Aryan Brotherhood, زندان, باند است.

در یکی از حرکات فیشر انکار کرد که Keeton یک خطر است.

“توسط 2019 آقای Keeton بود در مسیر برای داشتن هرگز در تماس با سیستم عدالت کیفری دوباره تا زمانی که او دستگیر شده بود در این مورد. او به مواد مخدر و الکل رایگان. او مشغول به کار بود. و او با مقاومت در برابر بازداشت و یا تلاش به هنگام فرار دستگیر شده در این csae (sic)” فیشر نوشت.

دادستان مخالف Keeton انتشار این استدلال که او می تواند پرواز خطر و که او گرفتار قرمز دست شرکت در قاچاق مواد مخدر توطئه است. در ساعات اولیه صبح از مارس 12, ساکرامنتو کلانتر تیم یورش زندان که در آن Keeton و چند تن از شرکت خود متهمان قرار دارد. آنها کشف شواهد Keeton حال تلاش برای دسترسی به نور ثابت از تلفن همراه خود است که در یک محل مشترک برای زندانیان به ذخیره کردن قاچاق دادستان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>