تمام این مدت در خانه Northlanders تمیز کردن بهار به سطل زباله جمع آوری مقدار زیادی از کار

اما با بسیاری از محل های دفن مواد-بازیابی مراکز و مراکز اهدای بسته به مقدار از آن است که تا پایان در سطل زباله.

آن را حتی بیشتر از نرمال تمیز کردن بهار افزایش انتظار می رود در هر سال گفت: Kevin Hartel مسیر مدیر در Hartel را در اختیار Proctor.

“Residentially ما احتمالا در حال چیدن بیش از آنچه ما به طور معمول خواهد بود تا” Hartel گفت. “مردم هیچ چیز واقعا به انجام به طوری که آنها در حال انجام آن عسل-انجام پروژه های. در واقع ما رول کردن و خانه-آشغال تحویل شگفت آور مشغول است.”

هر دو مدیریت زباله و Hartel اختیار گزارش افزایش مسکونی خدمات و کاهش مشتریان تجاری مانند رستوران ها و کسب و کارهای دیگر که بسته اند در میان همه گیر.

“وجود دارد کمی بیشتر زباله در این زمان از سال به هر حال با وجود هر کس که در خانه است اما ما شاهد یک تغییر تجاری از طرف” جولی, Ketchum, سخنگوی مدیریت پسماند گفت. “کسب و کار است که بسته تحت فرمان اجرایی کسانی که کسب و کار در حال تولید به اندازه سطل زباله.”

Bernard McCarthy owner of Twin Ports Trailer Trash makes room for Mandy Nienas of Duluth who is loading a large box of items into their truck during a curbside pickup appointment in Hermantown. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

برنارد مک کارتی صاحب دوقلو پورت تریلر زباله باعث می شود اتاق مندی Nienas از دلوت که بارگذاری یک جعبه بزرگ از اقلام به کامیون خود را در طول یک منظقه وانت انتصاب در هرمانتاوون. (کلینت Austin / [email protected])

و در حالی که برنارد مک کارتی صاحب دوقلو پورت تریلر زباله گفت: به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم در این آب و هوای اقتصادی با احتیاط از صرف درآمد اختیاری در شرکت خدمات او و پنج عضو خدمه ماندن مقدار زیادی مشغول چیدن اقلام بزرگتر است که می شده اند به ارمغان آورده غربی دریاچه سوپریور بهداشتی منطقه در حال حاضر بسته مواد بازیابی مرکز یا سمت چپ در محدود کردن برتر را در حال حاضر-لغو بهار پاکسازی روز.

“ما در حال گرفتن یک مقدار خوبی از تماس از افرادی که نمی توانند مسائل خود” مک کارتی گفت.

حقوق و دستمزد همچنان ادامه دارد

ادامه داد: باید برای زباله خدمات به معنای هیچ اخراج در مدیریت مواد زائد Hartel را دفع و یا پورت دوقلو تریلر سطل زباله حتی در میان رکورد بیکاری اعداد با توجه به همه گیر.

“سیاست ما شده است به غیر روحانی کردن مردم است. … ما انجام می دهند واقعا به خوبی به عنوان یک شرکت با چگونه ما شده ایم قادر به ادامه کار در هر دو مسکونی و تجاری در کنار” Ketchum گفت.

که همچنین در مورد Hartel است.

“ما حاضر به وضع هر کسی دلیل آن را مشکلات بی به آنها” Hartel گفت.

به جای Hartel را ادامه خواهد داد به پرداخت افراد بر اساس سه ماهه اول متوسط, حتی اگر آنها کار نمی کند به عنوان ساعت در روز است.

“ما می خواهیم به آنها را تشویق به گرفتن مسائل خود را انجام داده و به خانه” Hartel گفت.

مک کارتی گفت دوقلو پورت تریلر سطل زباله بود فقط تایید شده برای حفاظت از حقوق و دستمزد وام یک بخشایش وام اگر او همچنان به پرداخت پنج کارکنان از طریق این بیماری همه گیر.

“در واقع این پول است که برای نگه داشتن بچه ها مشغول به کار حتی اگر آن را کند می کند” مک کارتی گفت. “اگر ما نمی خواهید به انجام, ما در حال رفتن به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک کردن در جامعه.”

Bernard McCarthy (right) owner of Twin Ports Trailer Trash and Mandy Nienas of unload items that will be donated to CASDA from the back of their trunk in Duluth. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

برنارد مک کارتی (راست) صاحب دوقلو پورت تریلر زباله و مندی Nienas از خالی کردن آیتم های که اهدا خواهد شد به CASDA از پشت تنه خود را در دولوت. (کلینت Austin / [email protected])

مک کارتی است که مردم را تشویق به با خیال راحت انتخاب کنید تا به سطل زباله در محله خود و یا در امتداد جاده ها و تماس های او تا خدمه خود را می توانید متوقف و وانت کیسه های به صورت رایگان است.

او همچنین قصد دارد در خرید محلی کارت هدیه از کسب و کارهای محلی و ارائه آنها را به هر کسی که می تواند کمک پوشک و دستمال مرطوب به ستاره شمال زایمان در خانه یک مسیحی برنامه مسکن برای بی خانمان زنان باردار است.

“بنابراین ما در حال رفتن به ارسال در Facebook که اگر مردم مایل به اهدای این موارد را انتخاب کنید (آیتم های) تا به آنها کارت هدیه از یک رستوران محلی و ما شما را کمک های مالی به جایی که آنها نیاز به رفتن” مک کارتی گفت.

اهدای مکان های بسته

در میان همه گیر بسیاری از Northland مکان برای کمک های مالی از مبلمان استفاده می شود و موارد دیگر مانند WLSSD را استفاده مجدد مراکز محافظ و حسن نیت — بسته است.

“ما تمایل به نگه دارید تا آنجا که ما می توانیم از محل های دفن زباله پس از اهدای این است که بخش بزرگی از آن” مک کارتی گفت. “حسن نیت و محافظ بسته شده, اما من قادر به ایجاد شبکه ای از سازمان های غیر انتفاعی است که هنوز هم نیاز به مسائل و من هنوز هم قادر به دریافت چیزهای به. پس از آن واقع شده است نوع پوشش نقره ای به این همه.”

مک کارتی گفت که او قادر به تماس با این مرکز در برابر سوءاستفاده و خشونت خانگی در برتر کمک می کند که مردم را از سوء استفاده از روابط برای دیدن آنچه که اهدا موارد آنها ممکن است نیاز به کمک به قربانیان به آپارتمان خود را حتی اگر CASDA در حال حاضر پذیرش استفاده از موارد در این بیماری همه گیر.

Hartel را ندارد برداشت بیشتر موارد زیادی از حد معمول و مدیریت پسماند است که مردم را تشویق به نگه داشتن به هر چیزی که می تواند اهدا کرد تا کسانی که افت کردن مکان های بازگشایی شده است.

“برخی از موارد ممکن است استفاده مجدد است. بنابراین فکر می کنم در مورد آن و به سادگی صبر کنید تا برخی از کسانی که استفاده مجدد از فروشگاه های باز کردن دوباره” Ketchum گفت.

“من می دانم که شما نوع می خواهید به خلاص شدن از شر همه چیز اما در حال حاضر زمان به پایمال کردن مسیر و بازیافت سیستم با چیزهای بیش از حد,” Ketchum گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>