الکس اسمیت قابل توجهی بهبود داد ESPN ویژه

تصاویر گرافیکی از الکس اسمیت پای راست را به شما انقباض غیر ارادی ماهیچه و عاطفی مصاحبه را ترک خواهد کرد شما floored خود داستان دلخراش.

گذشته نگر در NFL حرفه ای آغاز شد که با 49ers 15 سال پیش ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید برای یک الهام بخش چشم انداز نه تنها در خود باز گشت اما زندگی خود را.

اسمیت هجوم مرگ بازیابی از یک پا آسیب اسیر در, همه جانبه, همه دسترسی ESPN ویژه با عنوان “پروژه 11” که پخش جمعه در 4:30 p. m. PT.

شما از شنیدن Smith, خود, مراقبت از همسر, الیزابت, خود نگران پدر و مادر خود را تعیین کادر پزشکی و بسیاری دیگر از جمله زخمی جانبازان به دلیل اسمیت “اندام” آسیب است نسبت به کسانی که در مبارزه با.

اسمیت NFL سفر نشده است هنوز رتبهدهی نشده است. آن همه شروع به 49ers’ No. 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب در سال 2005. از طریق این سختی ها و پس از آن هیچ یک مطابقت با آنچه که او پس از تحمل یک ماه نوامبر 2018 گونی و پس از آن مقام اول-واشنگتن است.

او نه تنها حفظ یک مارپیچ compound fracture. عفونت های شدید و سپسيس گرفت. چهار نوع از باکتری ها حمله کردند و پای خود را از جمله خوردن گوشت ، تصاویر از پای او نمی دیده می شود برای بیش از یک سال و شما را در درک که چرا.

“ما می خواستیم آن را به عنوان معتبر” گفت: Stephania بل, ESPN آسیب تحلیلگر و آن پروژه 11 خبرنگار. “الکس گفت:” من می خواهم به شما بچه ها وجود دارد برای خوب و بد است.’ مسیر خود را واقعا نامشخص است. آن را مانند او از بازگشت از یک ACL (مصدومیت زانو).

“او گفت: آن را نمی توان واقعی اگر ما وجود دارد برای همه چیز.”

ساعته نشان می دهد در پشت صحنه تصویری بسیار لحظات شخصی از جمله بسیاری از اسمیت در بیمارستان و بسیاری دیگر از اشک حرکات تند و سریع لحظات به عنوان اسیر توسط هر دو Smiths و ESPN E60 خدمه که آمد روی در ژانویه 2019.

چه اسمیت فکر می کنم نشان می دهد ؟

“او دیده نشده و آن را” بل جواب داد در یک شنبه مصاحبه تلفنی. “آنها در حال سپردن ما را به قرار دادن با هم قطعه.”

تنها انتخاب سازمان های خبری از جمله این یکی اجازه داده شد به صفحه پروژه 11.

بل که در پالو آلتو و کوه درو بر پس زمینه خود را به عنوان یک درمانگر فیزیکی به سرعت ترجمه را نشان اصطلاحات پزشکی. در طول راه خانواده اسمیت افتتاح شد درهای خود را به یک زخمی کارفرمایی درد و بهبود.

San Francisco 49ers’ کارفرمایی الکس اسمیت (11) در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیواورلئان ماریوت در شهر نیواورلئان. در چهارشنبه ، 30, 2013. (Nhat V. مایر/کارکنان)

“شوهر من است تخمگذار در اینجا و در حال احتضار است. من فقط نیاز به می دانم که چرا ما نمی توانیم فقط آن را قطع کردن ؟ کجا ما از اینجا بروم؟” لیز اسمیت گفت: در یادآوری یک در یک بحث با اسمیت ، “من به ‘او در حال رفتن به خوب? من نیاز به می دانم که من هستم رفتن به قادر به ترک این بازی خود را با او با من. من نمی توانم خانه را به فرزندان من با او با من است.’ ”

اسمیت 35 است و در واقع باقی مانده و قابل ملاحظه ای در تلاش برای از سرگیری کار خود را با واشنگتن است.

Dwayne هاسکینس بینی استارتر تحت مربی جدید Ron ریورا اما تنها با در آوردن ex-Carolina Panthers, fill-in, Kyle آلن این offseason یک فرصت وجود دارد برای اسمیت به یک معجزه آسا بازگشت. همچنین او می شود زمان اضافی به سطح شیب دار تا در میدان رقابت به دلیل coronavirus’ تاثیر در offseason برنامه های.

“آیا من می توانم به بازی کارفرمایی دوباره ؟ آیا من می توانم آن را فشار دهید که دور؟” اسمیت ponders در ESPN قطعه.

او biopic کنسانتره در اوایل فوتبال خود را آغاز و با حدود 10 دقیقه اختصاص داده شده به بالا و پایین (یا پایین-سپس-up) 49ers تصدی که میرسد 2005-12.

اسمیت به یاد می آورد پیش نویس بعد از 15 سال پیش به عنوان “بسیار وحشی” و “مطلق حقیقی.” پدرش داگ اشاره کرد که به عنوان بزرگ به عنوان آن را برای رفتن شماره 1 آن به معنای رفتن به بدترین تیم و shouldering همه فشار.

“من از دست رفته یک بازی در یک بازی در کالج. من واقعا نمی دانم که مبارزه آشفتگی و سختی در فوتبال” الکس اسمیت گفت. “این سخت بود. همه ناگهانی شما از شنیدن زمزمه ‘مجسمه نیم تنه و چیزهایی مانند آن است و شما تعیین می کند که نمی شود ، ”

یک بار مربی جیم ما آمد همراه در سال 2011 اسمیت حرفه ای در زمان به نوبه خود برای بهتر مشخص است که فصل را بخشی حذفی برنده بیش از نیواورلئان. ما در مصاحبه با ESPN مصاحبه قرائت یک خط در مورد اسمیت $2-استیک سختی و چگونه جرم خود را احضار ورزشکاری. تنگ پایان ورنون دیویس گفت که برنده بیش از قدیسین “در جهان نشان داد الکس اسمیت قطعا می توانید بازی این بازی در بالاترین سطح ممکن است.”

San Francisco 49ers’ شروع کارفرمایی الکس اسمیت (11) جشن 28-حیاط touchdown در برابر New Orleans Saints در NFC بخشی از بازی حذفی در سه ماهه چهارم در شمعدان پارک در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا. روز شنبه, ژان. 14, 2012. (جوزی لپ/کارکنان)

“من احساس آن را به سرگرم کننده” اسمیت به یاد می آورد از اولین حذفی برنده شوید. “این چیزی است که احساس خوبی را پاسخگو باشد دوباره. برگزار شد تا من پایان. من در کار من برای این تیم و سازمان و احساس خوب در آن است.”

اسمیت البته در ادامه به بازی برای کانزاس سیتی در سال 2013 پس از khezri کشف و ضبط 49ers’ کار با یک سوپر باول اجرا شود.

هنگامی که این ستاد پیش نویس آینده 49ers-قاتل پاتریک Mahomes در سال 2017, اسمیت به زودی می توانید رسیدگی به واشنگتن در سال 2018 که در آن و زمانی که کار خود را و زندگی را تغییر بر روی یک پا شکنانه بازی که در ماه نوامبر در برابر هوستون تگزاس.

پس از 17 جراحی اسمیت جامع بازیابی در حال انجام است و به طوری است که زندگی خود را در ویرجینیا به عنوان یک خدا را شکر شوهر و پدر دوست داشتنی برای پسران هادسون و هیز و دختر اسلون.

“بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از لحظات حساس و (تهیه کننده) دانیل لیندنبرگ عالی بود مرور که” بل گفت.

بل با استناد به منطقه خلیج ریشه و 49ers fandom است به دنبال اسمیت NFL حرفه ای پس از مراحل ابتدایی و اخیر آن خطر است.

“من شده است در این سفر با او هستم و خیلی خوش شانس برای که و زمانی که من دیدم (11 پروژه) برش خشن, من هنوز هم گریه کردم” بل گفت.

بازتاب اسمیت تصمیم به بازی دوباره او افزود: “من فکر نمی کنم داستان خود را انجام داده است.”

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>