آلبوکرک بازنشستگی, تسهیلات 18 coronavirus موارد

توسط مورگان لی | آسوشیتد پرس

SANTA FE, N. M. — هجده ساکنان در یک بازنشستگی تسهیلات در نیومکزیکو پرجمعیت ترین شهرستان باید آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن این دولت در مجموع نزدیک به 500 مورد مقامات جمعه اعلام کرد.

علامت DiMenna معاون مدیر آلبوکرک محیط زیست وزارت بهداشت و درمان تایید مثبت آزمایشات COVID-19 دو روز پس از اولین عفونت تبدیل شده تا در La Vida Llena.

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام میگه عفونت در کمک و زندگی مستقل تسهیلات شده است ترسیم شده توسط مقامات بهداشتی به یک کارگر که ممکن است منتقل می شود این بیماری ناخواسته قبل از نشان دادن علائم پزشکی از COVID-19 مشخص تب تنفس کم عمق و علائم دیگر.

فرماندار گفت جدید تست جریان است در زندگی کمک مرکز در سانتا فه که در آن یک کارگر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus بدون نام بردن از تسهیلات و نظارت افزایش یافته بود در یک مرکز در Sandoval شهرستان است.

مکزیک جدید به حالت تعلیق در دسترسی به امکانات زندگی کمک با استثنا برای پایان زندگی مراقبت آسایشگاه مدت کوتاهی پس از اولین coronavirus در کشور شناسایی شد در اواسط ماه مارس. افراد بالای 60 سال بیشتر در معرض اثرات شدید از سرایت به گفته کارشناسان پزشکی.

Lujan گریشام که می گوید: او متوقف فرد بازدیدکننده داشته است به مادر خود را در یک مرکز کمک زندگی به عنوان یک احتیاط گفت: در طی یک به روز رسانی آنلاین جمعه که در مجموع 495 موارد تایید شده است به عنوان تست رمپ ، او گفت: 10 نفر فوت کرده اند و دیگر 41 باقی می ماند در بیمارستان بستری است.

نمایندگان برای La Vida Llena تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

جدید مکزیک مقامات بهداشتی و پزشکی مرکز مدیران در حال هل دادن به تقویت بیمارستان تجهیزات و پرسنل در راستای افزایش بیماران آلوده است که آزمون ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی با شروع در اواسط ماه آوریل یا اوایل ماه مه با توجه به زمان مدل آماری است.

خدمات انسانی وزیر دیوید Scrase می گوید که افزایش در حال حاضر در جریان است در شمال غربی این دولت است که همپوشانی ملت ناواهو. مک کینلی و San Juan شهرستان منجر سایر مناطق جدید مکزیک از نظر عفونت سرانه.

سرباز گارد ملی مستقر شده اند وجود دارد به کشتی coronavirus تست سرعت نمونه به آزمایشگاه برای پردازش و برای رساندن غذا و آب و لوازم خانگی از راه دور به جوامع روستایی فرماندار گفت.

مقامات بهداشتی دولت گفت که بیمارستان ها را اجرا خطر در حال اجرا از هواکش برای درمان بیماران حاد. آنها امید به افزایش سهام از 265 به 1,629 با دستیابی به دستگاه تنفس در بازار خصوصی و یا تطبیق با تجهیزات دیگر در مورد هیچ بیشتر هواکش هستند و آینده از دولت فدرال است.

در تحولات دیگر:

  • دولت نیروی کار مقامات پردازش 28,344 جدید نرخ بیکاری در طول هفت روز پایان دوره پنج شنبه. نیروی کار راه حل های گروه می گوید تعداد افرادی که از دریافت مزایای بیکاری یا در انتظار تعیین واجد شرایط بودن به صعود به 44,000. که از حدود 10000 قبل از محلی شیوع کروناویروس.
  • غربی نیومکزیکو هتل که یک بار به میزبانی جان وین و آینده رئیس جمهور رونالد ریگان را با استفاده از یکی از ساختمان آن به خانه بیماران بی خانمان. این گالوپ مستقل گزارش داد که El Rancho, هتل, توافق در این هفته به ارائه آن فضا اگر کارکنان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز مکان های مهم برای بیماران مبتلا COVID-19. El Rancho, هتل, مقامات گفت: بیماران قرار داده خواهد شد در یک ساختمان مجزا در سراسر پارکینگ از هتل مرکزی. این ساختمان دارای فضای کافی برای 20 نفر بی خانمان.
  • مکزیک جدید وزارت حمل و نقل و قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سانتافه روز جمعه خواست کاتولیک به ماندن در خانه در طول هفته دفاع مقدس و به خودداری از شرکت در سالانه زیارت که لغو شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>