نقد و بررسی آلبوم: آخرین روز سبز آلبوم تا کنون بدترین تلاش

در ’90s گناه کبیره برای باندهای شد “فروش است.” چگونه است که تعریف شد خیلی loosey-احمق اما مفهوم غالب این بود که گروهها باید در عمل با توجه به خود کدهای اخلاق و پله خارج از آن کد به تعقیب روند برای به دست آوردن مالی در نظر گرفته شد بدون هیچ است. نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است به گفتن Metallica — آنها کشف سیاه ناخن لهستانی و guyliner و شروع به بازی بلوز-راک و تصنیف با hurdy-gurdys بر روی آنها و واکنش تاریخی بود. متالیکا قرار بود به رهبری پیروی نمی کنند.

پانک-راک سبز بعد موفق به آن را از طریق بخش زیادی از زندگی حرفه ای خود را بدون angering پایگاه خود را حتی اگر آنها ساخته شده و حتی بزرگتر تغییرات حداقل sonically. برای رفتن از انبوه-موفق “Dookie” آلبوم صوتی تصنیف “زمان زندگی خود را” تنها در چند سال اخیر بسیار چشمگیر feat. شاید این گروه اعتماد و اطمینان در مناطق دیگر و عدم تصویر-افزایش سرعت کمک کرده است. حتی زمانی که آنها را تا حد زیادی-آکوستیک “هشدار” آنها هنوز هم حفظ کرده به نحوی اساسی خود ذات است.

در این نقطه در وجود آنها روز سبز انجام داده است یک میلیون چیز به صورت نقدی و آنها tinkered با صدای خود را در تعدادی از راه هایی که به نظر می رسد ترسو و سوال برانگیز است. اما آن را تنها با رکورد جدید که به نظر می رسد که اگر این گروه از دست این طرح به طور کامل و تنها ساخت موسیقی در امیدوار است که آنها می توانید آهنگ های خود را در تبلیغات و EA Sports بازی های ویدئویی است. خود را به تازگی اعلام کرد تابستان تور با همکار خائن به سنگ Weezer و Fall Out Boy شواهد بیشتری از این.

26 دقیقه “پدر همه…” تکان دهنده-بد 10-آهنگ مجموعه کامل از generic ریف پر زرق و برق مدرن تولید نابخردانه آوازی انتخاب uninspired آهنگسازی و فقط ساده خالص حماقت است. آن را مانند اواخر دوره Aerosmith آلبوم فقط بدون همه صداقت.

بهترین چیز در مورد این رکورد است که آن را برای بسیار طولانی است اما به جای ظاهری مانند یک انتخاب ساخته شده برای اطمینان از سطح انرژی بالا ماندن آن را احساس به عنوان اگر این گروه می داند که 20 آهنگ از این آشغال را هیچ شانسی بودن تحمل توسط هر کسی که با کار گوش.

باز کردن آهنگ تیتراژ احتمالا این آلبوم و این عمدتا به دلیل شما نمی مجبور به نشستن را از طریق هر یک از آهنگ های دیگر قبل از آن است. Billie Joe Armstrong را falsetto رویکرد جدید است و نه کاملا بد بودن اما گوش دادن به او آواز “بیا عسل” و “شمارش پول خود را” می کند. “آتش, آماده,, هدف” به شرح زیر به طور مستقیم و در واقع همان دقیق آهنگ با مرتب کردن بر اساس همان وتر و مطلوب “اه” آوازی overdubs پرواز در اطراف که در آن صدا را در مورد به عنوان راک اند رول به عنوان برادران جوناس عمیق نماید.

“آره!” یک عمل شنیع ساخته شده بر روی یک نمونه از Joan Jett را “Do You Wanna Touch Me (اوه آره)” یک آهنگ نوشته شده توسط محکوم پدوفیلیا Gary Glitter. واقعا فکر می کند آن را در یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. آن را نمی.

این نیمه فراگیر مسئله با رکورد آن را واقعا می خواهد شما را به فکر می کنم آن را فقط یک انفجار یک شوخی یک حزب در فرم موسیقی. اما آن را نمی آمد که می خواهم. اگر هر چیزی, آن حزب است که هیچ کس به جز شخص پرتاب است و آنها در حال نشستن وجود دارد احاطه شده توسط بالن و streamers ها و یک کاسه غمگین, گرم, پانچ در حالی که خوش بین موسیقی پخش برای هیچ کس.

این آلبوم برای هیچ کس. آن را برای سبز روز دیرین طرفداران. آن را برای شرکت ها به استفاده از فروش محصولات خود را. آن را حتی سرگرم کننده به نفرت-گوش دادن به آن است. این فقط یک نفرت انگیز شناور رژه از صداها مرتب بود خوش طعم برای بزرگسالان و کودکان که شنیدن آن در حال عبور است و بدترین چیزی که در روز سبز تا کنون منتشر شده است. این نیست که آنها به فروش می رسد و تبدیل به یک پوسته selves سابق خود را — آن است که آنها حتی نمی تلاش برای انکار آن را ندارد. اوه لوکس.

هنرمند: Green Day

آلبوم: “پدر همه…”

تولید شده توسط: بوچ واکر کریس Dugan و روز سبز

وب سایت: greenday.com

پرسنل: Billie Joe Armstrong (خواننده گیتار) Tre Cool (درامز), Mike Dirnt (باس خواننده)

اینجا کلیک کنید برای گوش دادن به “آره!”

Tony Bennett بررسی آلبوم برای اخبار تریبون. او را می توان در رسید tonybennettreviews@gmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر